X
Введіть слово для пошуку

Вища рада правосуддя внесе Президентові України подання про призначення суддів

12 грудня 2019 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо внесення Президентові України подання про призначення суддів.

Повноваження суддів припинилися у зв’язку із закінченням строку, на який їх було призначено, однак вони обіймають посади у відповідних судах, а отже, ці посади не є вакантними.

Судді пройшли кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді. Рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України їх визнано такими, що відповідають займаній посаді, та рекомендовано для призначення на посаду.

Під час попереднього розгляду рекомендацій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України не виявлено відомостей, які не були предметом розгляду ВККСУ та яким Комісія не дала належної оцінки у межах процедури кваліфікаційного оцінювання стосовно кандидатів, що свідчили б про невідповідність кандидата критерію доброчесності чи професійної етики.

За результатами розгляду рекомендацій Комісії Вищою радою правосуддя не встановлено обставин, які відповідно до закону могли б бути підставою для відмови у внесенні Президентові України подання про призначення суддів на посади.

Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення:

Гришка Олександра Яковича – на посаду судді Оржицького районного суду Полтавської області;

Анохіна Андрія Миколайовича – на посаду судді Козелецького районного суду Чернігівської області;

Гайдук Алли Леонтіївни – на посаду судді Любомльського районного суду Волинської області;

Єригіної Інни Михайлівни – на посаду судді Богунського районного суду міста Житомира (на фото);

Старікової Марини Михайлівни – на посаду судді Лисичанського міського суду Луганської області;

Шалпегіної Ольги Леонідівни – на посаду судді Заводського районного суду міста Запоріжжя.

Водночас Вища рада правосуддя вирішила відкласти розгляд матеріалів щодо внесення Президентові України подання про призначення Луньової Ольги Григоріївни на посаду судді Вугледарського міського суду Донецької області.

Управління інформації

та забезпечення комунікаційної діяльності