X
Введіть слово для пошуку

Вища рада правосуддя внесе Президентові України подання про призначення трьох суддів

14 січня 2020 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо внесення Президентові України подання про призначення суддів.

Повноваження суддів припинилися у зв’язку із закінченням строку, на який їх було призначено, однак вони обіймають посади у відповідних судах, а отже, ці посади не є вакантними.

Судді пройшли кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді. Рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України їх визнано такими, що відповідають займаній посаді, та рекомендовано для призначення на посаду.

Під час попереднього розгляду рекомендацій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України не виявлено відомостей, які не були предметом розгляду ВККСУ та яким Комісія не дала належної оцінки у межах процедури кваліфікаційного оцінювання стосовно кандидатів, що свідчили б про невідповідність кандидата критерію доброчесності чи професійної етики.

За результатами розгляду рекомендацій Комісії Вищою радою правосуддя не встановлено обставин, які відповідно до закону могли б бути підставою для відмови у внесенні Президентові України подання про призначення суддів на посади.

Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення:

Булах Євгенії Миколаївни (на фото) – на посаду судді Херсонського міського суду Херсонської області;

Уманської Ольги Вікторівни – на посаду судді Новобузького районного суду Миколаївської області;

Цюкала Юрія Вікторовича – на посаду судді господарського суду міста Києва.

Водночас Вища рада правосуддя вирішила відкласти розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення Білинського Михайла Володимировича на посаду судді Юр’ївського районного суду Дніпропетровської області.

Управління інформації

та забезпечення комунікаційної діяльності

 

Слідкуйте за нами в TelegramFacebookYoutube