X
Введіть слово для пошуку

Робоча група Вищої ради правосуддя з питань реформування процесуального законодавства та судоустрою і статусу суддів

Утворена рішенням Вищої ради правосуддя від 29 грудня 2020 року № 3690/0/15-20 «Про утворення Робочої групи Вищої ради правосуддя з питань реформування процесуального законодавства та судоустрою і статусу суддів»

Внесено зміни до складу Робочої групи рішенням Вищої ради правосуддя від 21 січня 2021 року № 94/0/15-21 «Про внесення змін до складу Робочої групи Вищої ради правосуддя з питань реформування процесуального законодавства та судоустрою і статусу суддів»

СКЛАД

Робочої групи  Вищої ради правосуддя з питань реформування процесуального законодавства та судоустрою і статусу суддів

Голова Робочої групи – ОВСІЄНКО Андрій Анатолійович, Голова Вищої ради правосуддя;

Заступник голови Робочої групи – МАЛОВАЦЬКИЙ Олексій Володимирович, заступник Голови Вищої ради правосуддя;

секретар Робочої групи –  ЯКОВЕНКО Катерина Віталіївна, радник заступника Голови Вищої ради правосуддя.

 

Члени Робочої групи:    

підгрупа з питань реформування

процесуального законодавства

про адміністративні правопорушення

голова підгрупи – ХУДИК Микола Павлович, член Вищої ради правосуддя, Секретар Другої Дисциплінарної палати;

                               

  підгрупа з питань реформування

господарського процесуального законодавства

голова підгрупи – БЛАЖІВСЬКА Оксана Євгенівна, член Вищої ради правосуддя;

АРТИМОВИЧ Василь Михайлович, заступник голови Господарського суду Львівської області (за згодою);

КРАВЧУК Наталія Миронівна, заступник голови Західного апеляційного господарського суду (за згодою);

БОСИЙ Вадим Петрович, заступник голови Господарського суду міста Києва (за згодою);

БЕЗДОЛЯ Юлія Сергіївна, суддя Господарського суду Одеської області, член Асоціації розвитку суддівського самоврядування України (за згодою);

БОНДАРЕНКО Ганна Павлівна, суддя Господарського суду міста Києва, член Асоціації розвитку суддівського самоврядування України (за згодою);

ВАСИЛЬЧЕНКО Тетяна Вікторівна, суддя Господарського суду міста Києва, член Асоціації розвитку суддівського самоврядування України (за згодою);

 

підгрупа з питань реформування

кримінального процесуального законодавства

голова підгрупи – ГОВОРУХА Володимир Іванович, член Вищої ради правосуддя;

БАЛЬЖИК Олена Іванівна, суддя Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області, член Асоціації розвитку суддівського самоврядування України (за згодою);

ІВАНІНА Юлія Вікторівна, суддя Дніпровського районного суду міста Києва, член Асоціації розвитку суддівського самоврядування України (за згодою);

КОСТЮЧЕНКО Олена Юріївна, доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат юридичних наук (за згодою);

ДРОЗДОВ Олександр Михайлович, доктор юридичних наук, доцент кафедри кримінального процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (за згодою);

 

підгрупа з питань реформування

цивільного процесуального законодавства

голова підгрупи – КРАСНОЩОКОВА Наталія Степанівна, член Вищої ради правосуддя;

ПЕТРОВ Євген Вікторович, суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду, член Асоціації розвитку суддівського самоврядування України (за згодою);

СМЕТАНЮК Володимир Богданович, суддя Болехівського міського суду Івано-Франківської області, член Асоціації розвитку суддівського самоврядування України (за згодою);

ГУСАРОВ Костянтин Володимирович, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук, завідувач кафедри цивільного процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (за згодою);

РОЖНОВ Олег Вікторович, кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (за згодою);

СІБІЛЬОВ Денис Михайлович, кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (за згодою);

 

підгрупа з питань реформування

адміністративного процесуального законодавства

голова підгрупи – ШЕЛЕСТ Світлана Богданівна, член Вищої ради правосуддя;

РОЗВАЛЯЄВА Тетяна Самуілівна, член Вищої ради правосуддя;

СИТНИКОВ Олександр Федотович, суддя Вищого адміністративного суду України у відставці, член ГО «Всеукраїнська Асоціація суддів у відставці» (за згодою);

КРАВЕЦЬ Олександр Олександрович, суддя П’ятого апеляційного адміністративного суду, член ГО «Всеукраїнська Асоціація суддів у відставці» (за згодою);

ЛЕБЕДЄВА Ганна Володимирівна, суддя Миколаївського окружного адміністративного суду, член ГО «Всеукраїнська Асоціація суддів у відставці» (за згодою);

 

підгрупа з питань реформування

законодавства про судоустрій і статус суддів

голова підгрупи – ПРУДИВУС Олег Васильович, член Вищої ради правосуддя;

ФАЛЬКОВСЬКИЙ Андрій Олександрович, доцент кафедри державознавства і права Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, кандидат юридичних наук, доцент (за згодою);

МОНАЄНКО Антон Олексійович, керівник Центру дослідження проблем адміністративної юстиції, провідний науковий співробітник Київського регіонального центру Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України (за згодою);

БЕЗДОЛЯ Дмитро Олександрович, суддя Господарського суду Одеської області, член Асоціації розвитку суддівського самоврядування України (за згодою);

ГОЛЬДАРБ Яків Юрійович, адвокат, керівник Адвокатського об’єднання «Гольдарб. Едвайс» (за згодою);

МОСКВИЧ Лідія Миколаївна, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри судоустрою та прокурорської діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (за згодою);

ОВСЯННІКОВА Ольга Олександрівна, кандидат юридичних наук, доцент кафедри судоустрою та прокурорської діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (за згодою);

БАКАЯНОВА Нана Мезенівна, доктор юридичних наук, доцент кафедри організації судових, правоохоронних органів та адвокатури Національного університету «Одеська юридична академія» (за згодою);

ЧОРНУЦЬКИЙ Сергій Петрович, заступник Голови Державної судової адміністрації України (за згодою);

ОПАНАСЮК Тетяна Іванівна, начальник юридичного управління Державної судової адміністрації України (за згодою).