X
Введіть слово для пошуку

АНДРЕЙЦЕВ Володимир Іванович

Заступник Голови Вищої ради юстиції (01.04.2009 – 22.03.2010),

член Вищої ради юстиції (05.03.2004 – 22.03.2010),

призначений ІІ- м з’їздом представників юридичних вищих

навчальних закладів та наукових установ 23.10.2003