X
Введіть слово для пошуку

БЕЛЯНЕВИЧ Вадим Едуардович

Заступник Голови Вищої ради правосуддя

Народився

  • 30 квітня 1959 року в м. Києві

Освіта

  • Харківський юридичний інститут імені Ф.Е. Дзержинського (1989), спеціальність «правознавство»

Наукові ступені та звання (спеціальні звання, ранги)

  • кандидат юридичних наук (2001)

Кар’єра

10.1981–01.1989 – інженер Військової частини № 63630
01.1989–10.1990 – юрисконсульт Військової частини № 63630
10.1990–07.1991 – юрисконсульт науково-виробничої фірми «Лена», м. Київ
07.1991–07.1994 – заступник директора малого підприємства «Проксен», м. Київ
07.1994–03.2006 – адвокат адвокатського об’єднання «Адвокатська фірма «Сергій Козьяков та партнери»
03.2006 – адвокат адвокатського об’єднання «Юридична фірма «Василь Кісіль і партнери»
12.06.2015 – призначений  членом Вищої ради юстиції III  з`їздом адвокатів України та склав присягу члена ВРЮ
17.06.2015 – зупинив адвокатську діяльність
17.06.2015 –  звільнений з посади адвоката адвокатського об’єднання «Юридична фірма «Василь Кісіль і партнери»
18.06.2015 – проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця

12.01.2017 – відповідно до рішення Вищої ради юстиції від 12 січня 2017 року № 11/0/15-17 Вищу раду юстиції реорганізовано шляхом перетворення у Вищу раду правосуддя; члени Вищої ради юстиції набули статусу члена Вищої ради правосуддя та здійснюють повноваження членів Вищої ради правосуддя;  Голова Вищої ради юстиції набув статусу та здійснює повноваження Голови Вищої ради правосуддя; створено Комісію з питань реорганізації Вищої ради юстиції та утворення Вищої ради правосуддя; затверджено Порядок здійснення заходів, пов’язаних із реорганізацією Вищої ради юстиції та утворенням Вищої ради правосуддя; вирішено вчинити дії для державної реєстрації Вищої ради правосуддя;

02.02.2017 – обраний заступником Голови Вищої ради правосуддя

12.01.2017–30.04.2019 – член Вищої ради правосуддя

Робота на громадських засадах (членство)

  • член Науково-консультативної ради при Вищому господарському суді України (до 30.11.2017) 
  • член Ради з питань судової реформи при Президентові України
  • член Конституційної Комісії при Президентові України
  • член Науково-консультативної ради при Верховному Суді

 

Останнє оновлення: 26.04.2019