X
Введіть слово для пошуку

БЕНЕДИСЮК Ігор Михайлович

член Вищої ради правосуддя

Народився

  • 12 грудня 1965 року в с. Великому Лузі Червоноармійського району Житомирської областi

Освіта

  • Військовий інститут Міністерства оборони СРСР (1991), спеціальність «правознавство»

Нагороди

  • Заслужений юрист України (2009)

Кар’єра

01.1984–05.1984 – водій Новоград-Волинського райветсанвідділення
05.1984–06.1986 – служба в лавах Радянської Армії
08.1986–06.1991 – курсант Військового інституту Міністерства оборони СРСР, м. Москва
07.1991–04.1994 – суддя 37-го військового суду, Далекосхідний військовий округ, м. Южно-Сахалінськ
02.1994–08.2000 – суддя Військового суду Київського гарнізону
09.2000–12.2001 – суддя арбітражного суду міста Києва
12.2001–07.2003 – суддя Київського апеляційного господарського суду
з 07.2003 – суддя Вищого господарського суду України
30.04.2015 – призначений членом Вищої ради юстиції Президентом України та склав присягу члена ВРЮ
09.06.2015  – обраний Головою Вищої ради юстиції

12.01.2017 – відповідно до рішення Вищої ради юстиції від 12 січня 2017 року № 11/0/15-17 Вищу раду юстиції реорганізовано шляхом перетворення у Вищу раду правосуддя; члени Вищої ради юстиції набули статусу члена Вищої ради правосуддя та здійснюють повноваження членів Вищої ради правосуддя;  Голова Вищої ради юстиції набув статусу та здійснює повноваження Голови Вищої ради правосуддя; створено Комісію з питань реорганізації Вищої ради юстиції та утворення Вищої ради правосуддя; затверджено Порядок здійснення заходів, пов’язаних із реорганізацією Вищої ради юстиції та утворенням Вищої ради правосуддя; вирішено вчинити дії для державної реєстрації Вищої ради правосуддя.

30.05.2017–16.04.2019 – Голова Вищої ради правосуддя

12.01.2017–30.04.2019 – член Вищої ради правосуддя

Робота на громадських засадах (членство)

  • член Ради з питань судової реформи при Президентові України (з 17.08.2015)
  • член Конституційної Комісії (з 17.08.2015)

 

Останнє оновлення: 26.04.2019