X
Введіть слово для пошуку

БОНДИК Валерій Анатолійович

народний депутат України VI скликання

Робота на громадських засадах (членство)

  • депутат Донецької обласної ради (1998–2002, 2002–2004)
  • член кваліфікаційної комісії суддів Донецької області (1998–2002, 2002–2004)
  • член Вищої ради юстиції (призначений Верховною Радою України 22.03.2007, присягу члена ВРЮ склав на пленарному засіданні Верховної Ради України 02.04.2007, повноваження члена ВРЮ рішенням Ради припинено 16.05.2013)

Народився

  • 1 квітня 1964 р. у м. Добропіллі Донецької області

Освіта

  • Донецьке вище військово-політичне училище інженерних військ і військ зв’язку (1981–1985);
  • Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого (1996), спеціальність «правознавство»

Наукові ступені та звання (спеціальні звання, ранги)

  • державний службовець І рангу (2004)
  • кандидат юридичних наук (2010)

Нагороди

  • Заслужений юрист України (2009)

Кар’єра
08.1981–07.1985 – курсант Донецького вищого військово-політичного училища інженерних військ і військ зв’язку;

09.1985–08.1986 – заступник командира роти з політчастини, в/ч 77047, Туркменістан;

08.1986–08.1990 – заступник командира в/ч пп 14051 з політчастини, Угорщина;

10.1990–09.1991 – інструктор, політорганізатор ідеологічного відділу Донецького МК КПУ;

09.1991–12.1991 – юрисконсульт Донецької залізниці;

02.1992–07.1992 – юрисконсульт, брокер фірми «Варіант», м. Донецьк;

08.1992–08.1994 – юрист, виконавчий директор, заступник генерального директора ТОВ «Юридична фірма «ІНЮР», м. Донецьк;

08.1994–07.1995 – юрист Державної податкової інспекції Калінінського району м. Донецька;

07.1995–04.1996 – стажер прокурора відділу прокуратури Донецької області, здав кваліфікаційний іспит на отримання адвокатського свідоцтва;

04.1996–10.1998 – начальник юридичного відділу кондитерської фабрики «АВК», м. Донецьк;

10.1998–02.2004 – адвокат, арбітражний керуючий, керівник Науково–методичного центру позакризового управління, санації та банкрутства, м. Донецьк;

з 09.1999 – викладач (за сумісництвом) Донецької державної академії управління, здобувач ступеня кандидата юридичних наук Інституту економіко-правових досліджень НАН України;

02.2004–12.2004 – член Центральної виборчої комісії;

12.2004–04.2006 – помічник-консультант народного депутата України;

04.2006–02.2007 – народний депутат України V скликання, голова підкомітету формування суддівського корпусу Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя;

14.02.2007–08.11.2007 – перший заступник Міністра юстиції України;

 23.11.2007 – 12.12.2012 – народний депутат України VI скликання, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя.