X
Введіть слово для пошуку

До уваги кандидатів на посади суддів

24.04.2020

Для участі у засіданні Ради в режимі відеоконференції необхідно зареєструватися на сайті EASYCON за посиланням http://vkz.court.gov.ua відповідно до інструкції, розміщеної у розділі МЕНЮ цього сайту, – «Інструкція участі в судовому засіданні».

У разі виникнення проблем під час реєстрації чи на інших етапах налагодження відеозв’язку рекомендуємо зв’язатися з фахівцями служби технічної підтримки за телефоном (044) 492-70-10 або надіслати електронний лист на адресу: inbox@easycon.com.ua, розміщену у розділі КОНТАКТИ сайту EASYCON.

За інформацією, розміщеною на офіційному веб-сайті Державної судової адміністрації України, зауваження та рекомендації щодо функціонування Системи фахівці служби технічної підтримки Державного підприємства «Центр судових сервісів» готові приймати на електронну адресу: vkz.ccs@court.gov.ua та надавати необхідні консультації за телефоном: (044) 492-70-10.

За потреби провести тестовий сеанс відеозв’язку необхідно повідомити про це за 2–3 дні до відповідного засідання працівника секретаріату Вищої ради правосуддя Скомороху Людмилу Вікторівну за телефоном (044) 481-06-16.

 

15.04.2020

Вища рада правосуддя планує найближчим часом розпочати розгляд матеріалів щодо внесення подань Президентові України про призначення суддів на посади місцевих загальних судів.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Вища рада правосуддя вирішила проводити засідання у режимі відеоконференцій.

Пунктом 5.24 Регламенту Вищої ради правосуддя (далі – Регламент) визначено, що засідання Ради або Дисциплінарної палати можуть проводитися в режимі відеоконференції за наявності технічної можливості за винятком закритих засідань. Рішення про проведення засідання Ради в режимі відеоконференції приймається Головою Ради (особою, що виконує його обов’язки) з власної ініціативи, за ініціативою члена (членів) Ради, за клопотанням учасника, поданим не пізніше ніж за п’ять днів до засідання.

Для участі у засіданні в режимі відеоконференції учасник повинен попередньо зареєструватися з використанням власного електронного підпису в Системі, визначеній Порядком роботи з технічними засобами відеоконференцзв’язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженим Державною судовою адміністрацією України.

Учасник, що бере участь у засіданні Ради, засіданні Дисциплінарної палати в режимі відеоконференції, зобов’язаний:

- зайти та авторизуватися в Системі за 15 хвилин до часу засідання;

- активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи;

- очікувати запрошення.

Підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в Системі із застосуванням електронного підпису (пункт 5.24.3 Регламенту).

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та забезпечення реалізації прав, визначених пунктом 10.1 Регламенту, пропонуємо кандидатам на посади суддів  взяти участь у засіданні Ради в режимі відеоконференції та подати відповідне клопотання протягом п’яти днів з дня оприлюднення на сайті Вищої ради правосуддя проекту порядку денного відповідного засідання Ради.

Крім того, пропонуємо кандидатам також подати до Ради до 22 квітня 2020 року у формі листа:

- оновлену інформацію щодо своїх біографічних даних, які раніше зазначались в анкетах;

- іншу інформацію, яка змінилась з моменту отримання рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про призначення на посаду судді;

- витяг із Закону України «Про Вищу раду правосуддя» і Регламенту Вищої ради правосуддя про права та обов’язки учасника засідання з підписом про ознайомлення.

У разі подання копій документів такі копії мають бути засвідчені відповідно до чинного законодавства.

 

Для оперативного отримання вказаної інформації просимо надсилати її на електронну адресу Вищої ради правосуддя assistant@hcj.gov.ua, а оригінали документів у паперовому вигляді – на поштову адресу: вул. Студентська, 12–А, м. Київ, 04050.

Документи надсилаються на електронну адресу Вищої ради правосуддя із застосуванням електронного підпису.

 

У разі неможливості взяти участь у засіданні Вищої ради правосуддя просимо невідкладно повідомити про це на електронну адресу Ради assistant@hcj.gov.ua.