X
Введіть слово для пошуку

ФОМІН Ігор Юрійович

член Вищої ради правосуддя, член Першої Дисциплінарної палати

Народився

  • 22 серпня 1959 року в місті Києві

Освіта

  • Київський державний університет імені Т.Г. Шевченка (1985), спеціальність «правознавство»

Наукові ступені та звання (спеціальні звання, ранги)

  • Класний чин  – радник юстиції (2005)

Кар’єра

09.1976–10.1976 – секретар Жовтневого районного суду міста Києва

10.1976–07.1977 – архіваріус Жовтневого районного суду міста Києва

12.1977–04.1979 – архіваріус, діловод-машиніст Ленінградського районного суду міста Києва

05.1979–05.1981 – строкова військова служба

11.1981–06.1988 – юрисконсульт, старший юрисконсульт фабрики індпошиву взуття у місті Києві

07.1988–09.1994 – секретар, адвокат Київської міської колегії адвокатів

09.1994–01.2001 – керівник, адвокат адвокатського об’єднання міста Києва «DEJURE»

03.2001–08.2001 – керівник департаменту права ТОВ «Охоронне агентство «СПРУТ-500»

03.2002–01.2003 – приватний юрист згідно з рішенням РДА Дарницького району міста Києва

01.2003–12.2004 – голова адвокатського об’єднання «Українська правнича компанія»

12.2004–03.2005 – старший помічник Генерального прокурора України

03.2005–01.2006 – директор приватного підприємства «Професіонал»

01.2006–01.2007 – директор ТОВ «Юридична фірма «Професіонал»

04.2007–09.2009 – голова адвокатського об’єднання «Українська правнича компанія»

10.2009 – голова корпорації «Українська правнича група»

20.12.2018 – обраний членом Вищої ради правосуддя всеукраїнською конференцією прокурорів та склав присягу члена ВРП

28.12.2018 – зупинив адвокатську діяльність згідно з поданою ним заявою

28.04.2019 – набув повноважень члена Вищої ради правосуддя

02.05.2019 – включений до складу Першої Дисциплінарної палати

з 03.06.2019 – член робочої групи Вищої ради правосуддя з питань напрацювання змін до законодавства України стосовно забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя

02.07.2019 – визначено рішенням Вищої ради правосуддя від 02.07.2019 № 1769/0/15-19 відповідальним за реалізацію внутрішньої та зовнішньої комунікації Вищої ради правосуддя

28.04.2019 – 31.10.2019 – член Вищої ради правосуддя

 

Останнє оновлення: 31.10.2019