X
Введіть слово для пошуку

ГРЕЧКІВСЬКИЙ Павло Миколайович

член Вищої ради правосуддя, член Третьої Дисциплінарної палати

Народився

  • 27 липня 1968 року в м. Києві

Освіта

  • Українська юридична академія імені Ф.Е. Дзержинського (1991) (нині – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого), спеціальність «правознавство»

Нагороди

  • Нагрудний знак «Видатний адвокат України» (2013)
  • Подяка голови Національної асоціації адвокатів України (2014)

Кар’єра

06.1985–04.1986 – інспектор відділу кадрів Київського міського виробничого об’єднання вантажного автотранспорту 1160

04.1986–08.1986 – інспектор відділу кадрів Київського міського виробничого об’єднання вантажного автотранспорту 1086

08.1986–11.1986 – водій третього класу Київського міського виробничого об’єднання вантажного автотранспорту 1086

11.1986–10.1988 – служба в лавах Радянської Армії

09.1988–03.1991 – студент Харківського юридичного інституту

03.1991–06.1991 – студент Української юридичної академії імені Ф.Е. Дзержинського

07.1991–09.1991 – юрисконсульт малого підприємства «Техноінформ»

10.1991–06.1993 – юрисконсульт малого підприємства «Гримпфіс»

07.1993–11.1996 – генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «К-Хортиця ЛТД», м. Київ

11.1996–05.2009 – голова правління товариства з обмеженою відповідальністю «Украгрокомерс», м. Київ

05.2009–01.2010 – генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Украгрокомерс», м. Київ

03.2010–04.2010 – директор товариства з обмеженою відповідальністю «Голден Гейт Ассет Менеджмент», м. Київ

28.04.2005 – отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю

з 05.2005 – адвокат адвокатського бюро Гречківського, м. Київ

з 04.2010 – керівник Адвокатського бюро Гречківського, м. Київ

25.04.2015 – призначений членом Вищої ради юстиції ІІІ позачерговим з’їздом адвокатів України та склав присягу члена ВРЮ 

з 27.04.2015 – зупинив адвокатську діяльність згідно з поданою ним заявою від 27.04.2015

12.01.2017 – відповідно до рішення Вищої ради юстиції від 12 січня 2017 року № 11/0/15-17 Вищу раду юстиції реорганізовано шляхом перетворення у Вищу раду правосуддя; члени Вищої ради юстиції набули статусу члена Вищої ради правосуддя та здійснюють повноваження членів Вищої ради правосуддя;  Голова Вищої ради юстиції набув статусу та здійснює повноваження Голови Вищої ради правосуддя; створено Комісію з питань реорганізації Вищої ради юстиції та утворення Вищої ради правосуддя; затверджено Порядок здійснення заходів, пов’язаних із реорганізацією Вищої ради юстиції та утворенням Вищої ради правосуддя; вирішено вчинити дії для державної реєстрації Вищої ради правосуддя

02.02.2017–02.05.2019 –  член Третьої Дисциплінарної палати

12.01.2017–25.04.2019 – член Вищої ради правосуддя

15.02.2019 – обраний членом Вищої ради правосуддя з’їздом адвокатів України та склав присягу члена ВРП

26.04.2019 – набув повноважень члена Вищої ради правосуддя

02.05.2019 – включений до складу Третьої Дисциплінарної палати

з 16.05.2019 – член Постійної комісії Вищої ради правосуддя з підготовки щорічної доповіді про стан забезпечення незалежності суддів в Україні

з 08.08.2019 – член Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя

Робота на громадських засадах (членство)

  • депутат Київської міської ради V та VI скликань (2006–2012)
  • член Кваліфікаційної комісії суддів господарських судів України (2007–2010)
  • член кваліфікаційної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області (2009–2012)
  • член правління Спілки адвокатів України – голова комісії по зв’язках з органами влади та місцевого самоврядування (з 2011 року)
  • член Ради адвокатів України (з 2012), обраний конференцією адвокатів Київської області
  • секретар Ради адвокатів України (з 2013)
  • член Вищої ради юстиції, призначений позачерговим з’їздом адвокатів України (05.2014–09.2014)
  • член Асоціації правників України та Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association) (з 2014)

 

Останнє оновлення: 15.08.2019