X
Введіть слово для пошуку

ХУДИК Микола Павлович

член Вищої ради правосуддя, Секретар Другої Дисциплінарної палати

Народився

  • 13 грудня 1966 року в с. Островчани Кам’янець-Подільського району Хмельницької області

Освіта

  • Кам’янець-Подільський будівельний технікум (1985)
  • Львівський державний університет ім. І.Франка (1993), спеціальність «правознавство»

Кар’єра

1985–1988 – служба на Тихоокеанському військово-морському флоті СРСР

08.1993–10.1994 – стажист Кам’янець-Подільського міського суду

10.1994–12.1996 – головний спеціаліст – юрисконсульт юридичного відділу виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради

12.1996–10.1999 – завідувач юридичного відділу виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради

10.1999–03.2004 – суддя Кам’янець-Подільського міського суду Хмельницької області

03.2004–11.2007 – суддя Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області

11.2007–01.2011 – суддя Ярмолинецького районного суду Хмельницької області

05.2008–01.2011 – голова Ярмолинецького районного суду Хмельницької області

з 01.2011 – суддя апеляційного суду міста Києва

15.03.2017 – обраний членом Вищої ради правосуддя XIV позачерговим з’їздом суддів України та склав присягу члена ВРП

21.03.2017 – включений до складу Третьої Дисциплінарної палати

з 28.09.2018 – суддя Київського апеляційного суду

02.05.2019 – виключений зі складу Третьої Дисциплінарної палати

02.05.2019 – включений до складу Другої Дисциплінарної палати

з 14.05.2019 – Секретар Другої Дисциплінарної палати

з 16.05.2019 – член робочої групи для  опрацювання питань щодо кількості суддів у судах

з 16.05.2019 – член Постійної комісії Вищої ради правосуддя з питань Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи

з 03.06.2019 – член робочої групи Вищої ради правосуддя з питань опрацювання проекту Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему

з 05.09.2019 – керівник Проектного офісу з імплементації результатів Проекту «Підвищення ефективності процесів Вищої ради правосуддя»

15.03.2017–15.03.2021 – член Вищої ради правосуддя

 

Останнє оновлення: 16.03.2021