X
Введіть слово для пошуку

КІВАЛОВ Сергій Васильович

Голова Вищої ради юстиції (25.05.2001–10.03.2004)

Член Вищої ради юстиції (1998–2009, 11.06.2009–10.04.2014)

30.05.2009 призначений на третій шестирічний термін поспіль ІІІ всеукраїнським з’їздом представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ, присягу члена ВРЮ склав на пленарному засіданні Верховної Ради України 11.06.2009