X
Введіть слово для пошуку

КОЛЕСНИЧЕНКО Володимир Миколайович

Голова Вищої ради юстиції (22.03.2010 –16.05.2013)

Член Вищої ради юстиції (02.04.2007 -16.05.2013, 02.07.2013 - 10.04.2014)

Призначений вперше Верховною Радою України 22.03.2007, присягу склав - 02.04.2007.

Вдруге призначений Верховною Радою України, склав присягу члена ВРЮ 02.07.2013.