X
Введіть слово для пошуку

ЛАВРИНОВИЧ Олександр Володимирович

Голова Вищої ради юстиції ( 04.07.2013 –10.04.2014)

Член Вищої ради юстиції (призначений до складу ВРЮ за квотою Верховної Ради України 02.07.2013, присягу склав 03.07.2013), член ВРЮ за посадою як Міністр юстиції України (2002–2005, 2006–2007, 2010–2013)