X
Введіть слово для пошуку

МАЛОВАЦЬКИЙ Олексій Володимирович

Заступник Голови Вищої ради правосуддя

Народився

  • 9 сiчня 1979 року в м. Тальному Черкаської області

Освіта

  • Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (2001), спеціальність «міжнародне право», магістр міжнародного права та перекладач з англійської мови

Наукові ступені та звання (спеціальні звання, ранги)

  • Кандидат юридичних наук (2019)

Нагороди

  • Заслужений юрист України (2015)
  • Орден «Видатний адвокат України» (2016)

Кар’єра

2003 – отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю

10.1999–01.2004 – юрисконсульт ПП «Юридичне бюро «Рижого»

02.2007–03.2009 – юрисконсульт ТОВ «Юридичне бюро «Бондар та Бондар»

01.04.2009–26.02.2015 – директор ТОВ «Юридична компанія «Юс Новітас»

з 19.11.2014 – депутат Київської міської ради, член депутатської фракції «Удар-Солідарність»

26.02.2015 – 19.04.2015 – юрист ТОВ «Юридична компанія «Юс Новітас»

19.05.2015 – призначений членом Вищої ради юстиції Верховною Радою України та склав присягу члена ВРЮ

20.05.2015 – зупинив адвокатську діяльність

17.06.2015 – належні корпоративні права передано в управління незалежній третій особі

18.06.2015 – призначений рішенням Вищої ради юстиції секретарем секції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад

12.01.2017 – відповідно до рішення Вищої ради юстиції від 12 січня 2017 року № 11/0/15-17 Вищу раду юстиції реорганізовано шляхом перетворення у Вищу раду правосуддя; члени Вищої ради юстиції набули статусу члена Вищої ради правосуддя та здійснюють повноваження членів Вищої ради правосуддя;  Голова Вищої ради юстиції набув статусу та здійснює повноваження Голови Вищої ради правосуддя; створено Комісію з питань реорганізації Вищої ради юстиції та утворення Вищої ради правосуддя; затверджено Порядок здійснення заходів, пов’язаних із реорганізацією Вищої ради юстиції та утворенням Вищої ради правосуддя; вирішено вчинити дії для державної реєстрації Вищої ради правосуддя;

02.02.2017–02.05.2019 –  член Першої Дисциплінарної палати

12.01.2017–30.04.2019 – виконував обов'язки члена Вищої ради правосуддя

15.02.2019 – обраний членом Вищої ради правосуддя з’їздом адвокатів України та склав присягу члена ВРП

01.05.2019 – набув повноважень члена Вищої ради правосуддя

02.05.2019 – включений до складу Першої Дисциплінарної палати

з 16.05.2019 – член Постійної комісії Вищої ради правосуддя з питань Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи

з 16.05.2019 – член Постійної комісії Вищої ради правосуддя з підготовки щорічної доповіді про стан забезпечення незалежності суддів в Україні

з 03.06.2019 – член робочої групи Вищої ради правосуддя з питань опрацювання проекту Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему

з 03.06.2019 – член робочої групи Вищої ради правосуддя з питань напрацювання змін до законодавства України стосовно забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя

23.01.2020 – обраний заступником Голови Вищої ради правосуддя

Робота на громадських засадах (членство)

  • депутат Київської міської ради (з 19.11.2014)

 

Останнє оновлення: 01.04.2021