X
Введіть слово для пошуку

ОНОПЕНКО Василь Васильович

 Член Вищої ради юстиції (19.05.2000  – 07.06.2006),

призначений Верховною Радою України 18.05.2000,

член Вищої ради юстиції за посадою як Голова Верховного Суду України (29.09.2006 – 29.09.2011)