X
Введіть слово для пошуку

ОВСІЄНКО Андрій Анатолійович

Голова Вищої ради правосуддя

Народився

  • 17 жовтня 1978 року в м. Камінь-Каширський Волинської області

Освіта

  • Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого (2000), спеціальність «правознавство»
  • Факультет підготовки професійних суддів Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого (2003)

Кар’єра

08.2000–08.2001 – стажист Камінь-Каширського районного суду Волинської області

08.2001–09.2001 – спеціаліст І категорії Камінь-Каширського районного управління юстиції Волинської області

09.2001–03.2002 – в.о. начальника Камінь-Каширського районного управління юстиції Волинської області

03.2002–08.2002 – начальник Камінь-Каширського районного управління юстиції Волинської області

08.2003–01.2004 – юрисконсульт приватного підприємства «Аліна»

01.2004–12.2005 – помічник голови Камінь-Каширського районного суду Волинської області

12.2005–01.2011 – суддя Турійського районного суду Волинської області

з 01.2011 – суддя апеляційного суду Волинської області

04.2014–04.2015 – заступник голови апеляційного суду Волинської області

2012–2016 – викладач Львівського регіонального відділення Національної школи суддів України

15.03.2017 – обраний членом Вищої ради правосуддя XIV позачерговим з’їздом суддів України та склав присягу члена ВРП

21.03.2017 – включений до складу Третьої Дисциплінарної палати

з 30.05.2017 – секретар Постійної комісії Вищої ради правосуддя з підготовки щорічної доповіді про стан забезпечення незалежності суддів в Україні

14.05.2019–24.09.2019 – Секретар Третьої Дисциплінарної палати

з 16.05.2019 – член Постійної комісії Вищої ради правосуддя з питань Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи

з 03.06.2019 – член робочої групи Вищої ради правосуддя з питань опрацювання проекту Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему

з 03.06.2019 – член робочої групи Вищої ради правосуддя з питань напрацювання змін до законодавства України стосовно забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя

02.07.2019 – визначено рішенням Вищої ради правосуддя від 02.07.2019 № 1769/0/15-19 відповідальним за реалізацію внутрішньої та зовнішньої комунікації Вищої ради правосуддя

24.09.2019 – виключений зі складу Третьої Дисциплінарної палати

з 15.10.2019 – суддя Волинського апеляційного суду

24.09.2019–15.03.2021– Голова Вищої ради правосуддя

15.03.2017–15.03.2021 – член Вищої ради правосуддя

Останнє оновлення: 16.03.2021