X
Введіть слово для пошуку

ПАЛІЙ Валентина Михайлівна

член Вищої ради юстиції (19.11.2002 – 05.12.2007, 19.04.2010 – 25.01.2011),

призначена V з'їздом суддів України 24.10.2002. Рішенням VІІ позачергового з’їзду суддів України від 26.06.2007 достроково припинені повноваження члена ВРЮ. Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 19.04.2010 дію цього рішення припинено.