X
Введіть слово для пошуку

ПІСКУН Святослав Михайлович

Генеральний прокурор України, член Вищої ради юстиції  за посадою (13.06. 2002 – 29.10.2003,

10.12.2004 – 14.10.2005 та 16.05.2007 – 06.06.2007 )