X
Введіть слово для пошуку

Реда МОЛЬЄНЕ

експерт проєктів Європейського Союзу з розбудови інституційної спроможності, добору, призначення та оцінювання роботи судів, управління судами та комунікації в Північній Македонії, Молдові, Вірменії та Казахстані, екс-Голова Національної судової адміністрації Литви

Реда Мольєне, екс-Голова Національної судової адміністрації Литви, фахівць у галузі права з глибоким досвідом у сфері судових реформ.

Вона має 20-річний досвід роботи юридичним консультантом у судовій системі Литви, включаючи Вищий адміністративний суд, Конституційний суд і Верховний суд. У 2013 році пані Мольєне було призначено на посаду Голови Національної судової адміністрації, де вона працювала до 2019 року. Реда Мольєне брала участь та очолювала різні ініціативи щодо підвищення ефективності судової системи Литви, у тому числі правове регулювання відбору суддів, оцінювання та просування по службі, підготовку суддів, реформи щодо перепланування місцевих та адміністративних судів, проекти з електронного правосуддя.

Пані Мольєне працювала в Лабораторії правосуддя Університету Миколаса Ромеріса (Вільнюс) як експерт у кількох проєктах, пов’язаних із розвитком системи правосуддя, у тому числі з міжнародним проєктом «Портрет судді», спрямованим на розробку багатовимірної моделі для відбору, оцінювання та просування по службі суддів.

Реда Мольєне має великий досвід у низці проєктів з нарощування інституційного потенціалу, відбору суддів, призначення та оцінки ефективності, управління судами, комунікаціями у Північній Македонії, Вірменії, Казахстані, Єгипті.

З 2015 року вона задіяна до участі як міжнародний експерт у різних заходах в Україні. Пані Мольєне брала участь у складанні Звіту про оцінку відбору та оцінювання суддів в Україні, Звіті про оцінку реалізації Стратегії реформування сектору юстиції України на 2015-2020 роки, Ініціативі «Модельні суди», навчанні суддів та працівників суду, аналізі бюджетування судової системи, дисциплінарної відповідальності суддів тощо.

Реда Мольєне закінчила юридичний факультет Вільнюського університету. Підвищувала кваліфікацію в Інституті прав людини (Турку, Фінляндія), Національній школі управління (Париж, Франція).