X
Введіть слово для пошуку

ШЕЛЕСТ Микола Анатолійович

Голова Вищої ради юстиції (10.03.2004 – 20.01.2006)

Голова Вищої ради юстиції (10.03.2004 – 20.01.2006), заступник Голови Вищої ради юстиції  (12.06.2003 – 10.03.2004, 04.04.2007 – 17.12.2008),

член Вищої ради юстиції (19.11.2002 – 17.12.2008),

призначений V з'їздом суддів України 24.10.2002