X
Введіть слово для пошуку

ШЕЛЕСТ Світлана Богданівна

член Вищої ради правосуддя, член Першої Дисциплінарної палати

Народилася

  • 29 грудня 1970 року у місті Івано-Франківську

Освіта

  • Прикарпатський університет імені Василя Стефаника (1997), спеціальність «правознавство»

Кар’єра

12.1991–03.1992 – архіваріус Івано-Франківського обласного суду

03.1992–12.1992 – секретар судових засідань Івано-Франківського обласного суду

12.1992–10.1999 – старший консультант Івано-Франківського обласного суду

11.1999–10.2008 – суддя арбітражного (господарського) суду Івано-Франківської області

10.2008–01.2011 – суддя окружного адміністративного суду міста Києва

01.2011–10.2018 – суддя Київського апеляційного адміністративного суду

з 02.2018 – заступник голови Київського апеляційного адміністративного суду

з 02.10.2018 – суддя Шостого апеляційного адміністративного суду

з 09.10.2018 – заступник голови Шостого апеляційного адміністративного суду

19.12.2018 – обрана членом Вищої ради правосуддя XVI позачерговим з’їздом суддів України та склала присягу члена ВРП

01.05.2019 – набула повноважень члена Вищої ради правосуддя

02.05.2019 – включена до складу Першої Дисциплінарної палати

з 16.05.2019 – член Комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад Голови Служби судової охорони, його заступників та член конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад співробітників центрального органу управління Служби судової охорони, керівників і заступників керівників територіальних підрозділів Служби судової охорони

з 16.05.2019 – член Постійної комісії Вищої ради правосуддя з питань Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи

з 03.06.2019 – член робочої групи Вищої ради правосуддя з питань опрацювання проекту Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему

з 03.06.2019 – член робочої групи Вищої ради правосуддя з питань напрацювання змін до законодавства України стосовно забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя

02.07.2019 – визначено рішенням Вищої ради правосуддя від 02.07.2019 № 1769/0/15-19 відповідальною за реалізацію внутрішньої та зовнішньої комунікації Вищої ради правосуддя

Робота на громадських засадах (членство)

  • член Комісії з питань правової реформи при Президентові України (з 07.08.2019)
  • член Керівної Ради ГС "Світовий конгрес українських юристів"

 

Останнє оновлення: 15.08.2019