X
Введіть слово для пошуку

УДОВИЧЕНКО Олександр Сергійович

Заступник Голови Вищої ради юстиції (16.05.2013–10.04.2014)

Член Вищої ради юстиції (21.09.2010–10.04.2014)

Призначений рішенням X позачергового з’їзду суддів України 16.09.2010, присягу члена ВРЮ склав на пленарному засіданні Верховної Ради України 21.09.2010

заступник Голови Вищої ради юстиції (16.05.2013–10.04.2014)