X
Введіть слово для пошуку

Вакансії в секретаріаті Вищої ради правосуддя

Архів конкурсів на посади державних службовців в секретаріаті Вищої ради правосуддя за 2017 рік
Архів конкурсів на посади державних службовців в секретаріаті Вищої ради правосуддя за 2018 рік

 


Наказ в.о. керівника секретаріату Вищої ради правосуддя Д.С. Зуба «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В» у Вищій раді правосуддя» від 22 грудня 2018 року № 455-к

Додаток до наказу в.о. керівника секретаріату Вищої ради правосуддя Д.С. Зуба від 22 грудня 2018 року № 455-к "Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача відділу – заступника головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності фінансово-економічного управління секретаріату Вищої ради правосуддя"

Додаток до наказу в.о. керівника секретаріату Вищої ради правосуддя Д.С. Зуба від 22 грудня 2018 року № 455-к "Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу по роботі з персоналом Вищої ради правосуддя управління по роботі з персоналом секретаріату Вищої ради правосуддя"

Додаток до наказу в.о. керівника секретаріату Вищої ради правосуддя Д.С. Зуба від 22 грудня 2018 року № 455-к "Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань кадрового забезпечення органів системи правосуддя управління по роботі з персоналом секретаріату Вищої ради правосуддя"

Додаток до наказу в.о. керівника секретаріату Вищої ради правосуддя Д.С. Зуба від 22 грудня 2018 року № 455-к "Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу по роботі зі зверненнями управління по роботі зі зверненнями, запитами на інформацію та забезпечення організації особистого прийому громадян секретаріату Вищої ради правосуддя (строкове призначення, на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника)"

Додаток до наказу в.о. керівника секретаріату Вищої ради правосуддя Д.С. Зуба від 22 грудня 2018 року № 455-к "Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу обробки службової документації управління документального забезпечення секретаріату Вищої ради правосуддя"

Додаток до наказу в.о. керівника секретаріату Вищої ради правосуддя Д.С. Зуба від 22 грудня 2018 року № 455-к "Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади провідного спеціаліста відділу обробки службової документації управління документального забезпечення секретаріату Вищої ради правосуддя"

Додаток до наказу в.о. керівника секретаріату Вищої ради правосуддя Д.С. Зуба від 22 грудня 2018 року № 455-к "Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади провідного спеціаліста відділу обробки вхідної кореспонденції управління документального забезпечення секретаріату Вищої ради правосуддя"

 


Наказ керівника секретаріату Вищої ради правосуддя С.І. Пушкаря «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» у секретаріаті Вищої ради правосуддя» від 14 лютого 2019 року № 61-к

Додаток до наказу керівника секретаріату Вищої ради правосуддя С.І. Пушкаря від 14 лютого 2019 року № 61-к "Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань попереднього аналізу звернень щодо поведінки суддів управління з питань відповідальності суддів і прокурорів секретаріату Вищої ради правосуддя"

Додаток до наказу керівника секретаріату Вищої ради правосуддя С.І. Пушкаря від 14 лютого 2019 року № 61-к "Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу по роботі з персоналом Вищої ради правосуддя управління по роботі з персоналом секретаріату Вищої ради правосуддя"

 


Наказ керівника секретаріату Вищої ради правосуддя С.І. Пушкаря «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» у секретаріаті Вищої ради правосуддя» від 22 травня 2019 року № 259-к

Наказ керівника секретаріату Вищої ради правосуддя С.І. Пушкаря «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» у секретаріаті Вищої ради правосуддя» від 22 травня 2019 року № 259-к

Додаток до наказу керівника секретаріату Вищої ради правосуддя С.І. Пушкаря від 22 травня 2019 року № 259-к "Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу бюджетних відносин та аналітичної діяльності управління стратегічного планування та аналізу забезпечення діяльності системи правосуддя секретаріату Вищої ради правосуддя"

 


Наказ в.о. керівника секретаріату Вищої ради правосуддя Д.С. Зуба «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В» у секретаріаті Вищої ради правосуддя» від 4 липня 2019 року № 336-к

Додаток до наказу в.о. керівника секретаріату Вищої ради правосуддя Д.С. Зуба від 4 липня 2019 року № 336-к «Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача відділу розгляду звернень суддів та вжиття заходів забезпечення незалежності суддів управління з питань забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя секретаріату Вищої ради правосуддя»

Додаток до наказу в.о. керівника секретаріату Вищої ради правосуддя Д.С. Зуба від 4 липня 2019 року № 336-к «Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу обробки службової документації управління документального забезпечення секретаріату Вищої ради правосуддя»

Додаток до наказу в.о. керівника секретаріату Вищої ради правосуддя Д.С. Зуба від 4 липня 2019 року № 336-к «Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу обробки вхідної кореспонденції управління документального забезпечення секретаріату Вищої ради правосуддя»

Додаток до наказу в.о. керівника секретаріату Вищої ради правосуддя Д.С. Зуба від 4 липня 2019 року № 336-к «Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу по роботі зі зверненнями управління по роботі зі зверненнями, запитами на інформацію та забезпечення організації особистого прийому громадян»

 

 


НА ДОПОМОГУ КАНДИДАТАМ НА ПОСАДИ (ФОРМИ ЗАЯВ, ДЕКЛАРАЦІЇУВАГА

1. Форма заяви на участь у конкурсі.

2. Зразок заяви на проведення перевірки, що передбачена Законом України «Про очищення влади».

3. Форма заяви про забезпечення розумного пристосування.

4. Форма особової картки державного службовця.

5. Форма заяви про відсутність заборгованості.

 


Докладна інформація про переможців конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В» від 17 січня 2019 року

Докладна інформація про переможців конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» від 12 березня 2019 року

Докладна інформація про переможців конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» від 11 червня 2019 року

Докладна інформація про переможців конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В» від 25 липня 2019 року

 

Останнє оновлення: 31.07.2019