X
Введіть слово для пошуку

ЄВДОКИМОВ Валерій Олександрович

Голова Вищої ради юстиції (31.03.1998 – 25.05.2001),

член Вищої ради юстиції (24.03.1998 – 27.05.2004),

призначений Указом Президента України  від  07.03.1998, присягу члена ВРЮ склав на пленарному засіданні Верховної Ради України 24.03.1998