X
Введіть слово для пошуку

Порядок денний № 101 засідання Вищої ради правосуддя 29 грудня 2020 року

 

 

ПРОЄКТ

 

Порядок денний № 101

засідання Вищої ради правосуддя

29 грудня 2020 року

 

1. Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади до місцевих  судів:

 

1.

Капітонова

Євгена Миколайовича

-

судді Вільнянського районного суду Запорізької області;

 

2.

Ключника

Андрія Степановича

-

судді Святошинського районного суду міста Києва;

 

3.

Коваля

Андрія Миколайовича

-

судді Орджонікідзевського міського суду Дніпропетровської області

 

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Говоруха В.І.)

 

4.

Дьяченка

Дмитра Олександровича

-

Тальнівського районного суду Черкаської області;

 

5.

Скотаря

Романа Євгеновича

-

Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;

 

6.

Сірака

Дмитра Юрійовича

 

-

Корецького районного суду Рівненської області;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

7.

Гломба

Юрія Олександровича

-

Рівненського окружного адміністративного суду.

 

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

2. Розгляд матеріалів про відрядження суддів (як тимчасове переведення):

 

 2.1. До Таращанського районного суду Київської області:

- судді Лисянського районного суду Черкаської області ЧОРНЕНЬКОЇ Олени Іванівни.

 (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Іванова Л.Б.)

 

2.2. До Подільського районного суду міста Києва:

- судді Козелецького районного суду Чернігівської області
АНОХІНА Андрія Миколайовича;

- судді Рівненського міського суду Рівненської області
ГОЛОВЧАКА Мар’яна Михайловича;

- судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області ДУБАНОВСЬКОЇ Ірини Дмитрівни;

- судді Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області ДУДІКОВА Андрія Володимировича;

- судді Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області КОЛІУШ Галини Вадимівни;

- судді Жашківського районного суду Черкаської області
КОЦЮБИНСЬКОЇ Юлії Дмитрівни;

- судді Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області КУЛИКА Сергія Вікторовича;

- судді Новомиргородського районного суду Кіровоградської області ЛЕЩЕНКО Олени Василівни;

- судді Шевченківського районного суду міста Запоріжжя МАРКО Ярослави Романівни;

- судді Мар’їнського районного суду Донецької області
МЕДВЕДСЬКОГО Максима Дмитровича;

- судді Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської області РИБАЛКИ Юрія Володимировича;

- судді Жовтневого районного суду міста Запоріжжя
СВІТЛИЦЬКОЇ Вікторії Миколаївни;

- судді Корольовського районного суду міста Житомира СКРИПКИ Олександра Володимировича;

- судді Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпропетровська СКРИПНИК Оксани Григорівни;

- судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області ЦУКУРОВА Владислава Петровича;

- судді Гребінківського районного суду Полтавської області ШЕВЧЕНКО Віри Миколаївни;

- судді Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області ШЕВЧЕНКО Ірини Миколаївни;

- судді Лисянського районного суду Черкаської області ЯЦЕНКО Ганни Миколаївни

 

2.3. До Царичанського районного суду Дніпропетровської області:

 

- судді Хотинського районного суду Чернівецької області РУСНАКА Анатолія Івановича

 (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

3. Розгляд матеріалів щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами:

 

 

- у зв’язку з поданням заяви про відставку:

 

1.

Шульгача  
Миколи Петровича

 

-

судді Тернопільського окружного адміністративного суду;

 

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Говоруха В.І.) 

 

 

 

- у зв’язку з поданням заяви про відставку:

 

2.

Волошиної  
Валентини Миколаївни

 

-

судді Київського апеляційного суду;

 

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.) 

 

- у зв’язку з поданням заяви про відставку:

 

3.

Ященко  
Ірини Юріївни

 

-

судді Київського апеляційного суду.

 

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Розваляєва Т.С.) 

 

- у зв’язку з поданням заяви про відставку:

 

4.

Васильєвої  
Любові Миколаївни

 

-

судді Київського районного суду міста Полтави

 

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.) 

 

 

- у зв’язку з поданням заяви про відставку:

 

5.

Гаврилової

Галини Леонідівни

 

-

судді Донецького апеляційного суду;

6.

Мироненко

Ірини Петрівни

 

-

судді Донецького апеляційного суду.

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.) 

           

 

4. Розгляд повідомлення судді Залізничного районного суду міста Львова ГЕДЗ Богдани Михайлівни про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)

 

5. Розгляд повідомлення голови Березівського районного суду Одеської області ДЄТКОВА Олександра Якимовича про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

6. Розгляд повідомлення судді Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя Донецької області МІХЄЄВОЇ Інни Миколаївни про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

7. Розгляд повідомлень суддів Бердянського міськрайонного суду Запорізької області ВІРЧЕНКО Олени Миколаївни, БОГОМОЛОВОЇ Лариси Вікторівни, ДНІСТРЯН Олени Миколаївни про втручання в діяльність суддів щодо здійснення правосуддя.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

8. Про затвердження висновків членів Вищої ради правосуддя
про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя:

1) Артеменка І.А. – за повідомленням суддів Андрушівського районного суду Житомирської області ПАЛАЗЮК Віри Миколаївни, ЧУБ Інни Анатоліївни;

2) Артеменка І.А. – за повідомленням судді Зміївського районного суду Харківської області ШАХОВОЇ Владлени Володимирівни;

3) Грищука В.К. – за повідомленням судді Луганського апеляційного суду ТОПОЛЮК Євгенії Володимирівни.

4) Іванової Л.Б. – за повідомленням суддів Шостого апеляційного адміністративного суду МЕЛЬНИЧУКА Володимира Петровича, ЛІЧЕВЕЦЬКОГО Ігоря Олександровича, ОКСЕНЕНКА Олега Миколайовича;

5) Матвійчука В.В. – за повідомленням судді Піщанського районного суду Вінницької області ГРИНИШИНОЇ Анжели Анатоліївни;

6) Матвійчука В.В. – за повідомленням судді Старосамбірського районного суду Львівської області ПОШИВАКА Юрія Петровича;

7) Худика М.П. – за повідомленням судді Господарського суду Дніпропетровської області НІКОЛЕНКА Михайла Олександровича;

8) Худика М.П. – за повідомленням судді Дарницького районного суду міста Києва СИРБУЛ Оксани Федорівни;

9) Худика М.П. – за повідомленням судді Городоцького районного суду Львівської області ПЕРЕТЯТЬКО Оксани Василівни.

(Доповідач – Голова Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

9. Різне.