X
Введіть слово для пошуку

Порядок денний № 13 засідання Вищої ради правосуддя 13 лютого 2020 року

 

ПРОЕКТ

 

Порядок денний № 13

засідання Вищої ради правосуддя

13 лютого 2020 року

 

1. Розгляд матеріалів щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами:

                                                          

 

- у зв’язку з поданням заяви про відставку:

 

  1.  

Поровського

Віталія Анатолійовича

-

судді Володимирецького районного суду Рівненської області.

 

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Данішевська В.І. )

 

 

2. Розгляд скарг судді Апостолівського районного суду Дніпропетровської області СЕМЕНОВОЇ Наталії Миронівни та адвоката Кравця Ростислава Юрійовича в її інтересах на рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 28 травня 2019 року № 1412/2дп/15-19 про притягнення  судді до дисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Говоруха В.І.)

 

3. Розгляд скарги судді Київського апеляційного адміністративного суду ПЕТРИКА Ігоря Йосиповича на рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 9 грудня 2019 року № 3386/2дп/15-19 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

 (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

4. Розгляд скарги судді Печерського районного суду міста Києва СМИК Світлани Іванівни на рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 2 грудня 2019 року № 3276/2дп/15-19 про притягнення її до дисциплінарної відповідальності з клопотанням про поновлення строку на оскарження.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Матвійчук В.В.)

 

5. Розгляд скарги судді Радомишльського районного суду Житомирської області СІРЕНКО Наталії Станіславівни на рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 18 вересня 2019 року № 2498/3дп/15-19 про притягнення її до дисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)

 

6. Розгляд скарг суддів Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області БОЯРСЬКОГО Олександра Олександровича, Арцизького районного суду Одеської області ГУСЄВОЇ Наталії Дмитрівни (за дії, вчинені на посаді судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області) на рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 13 листопада 2019 року № 2971/3дп/15-19 про притягнення суддів Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області БОЯРСЬКОГО Олександра Олександровича, ГУСЄВОЇ Наталії Дмитрівни, ШЕВЧУК Юлії Валеріївни до дисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Краснощокова Н.С.)

 

7. Розгляд скарги судді Оболонського районного суду міста Києва РОДІОНОВА Сергія Олександровича на рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 27 листопада 2019 року № 3163/3дп/15-19 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

8. Розгляд скарг судді Корольовського районного суду міста Житомира ШАЛОТИ Костянтина Валерійовича та його представника – адвоката Лещенка Андрія Вікторовича на рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 4 грудня 2019 року  № 3304/3дп/15-19 про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

9. Розгляд скарги судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська ЖЕНЕСКУ Елеонори Вячеславни на рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 11 грудня 2019 року № 3412/3дп/15-19 про притягнення її до дисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

10. Розгляд матеріалів про звільнення суддів з посад на підставі підпункту 4 пункту 16¹ розділу XV «Перехідні положення» Конституції України відповідно до подань з рекомендаціями Вищої кваліфікаційної комісії суддів України:

 

1.

Левицької

Тетяни Володимирівни                              

  •  

судді Шевченківського районного суду міста Києва.

 

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А. )

 

 

11. Розгляд питання про звільнення БЕСПАЛЬКО Тамари Дмитрівни з посади судді Вільнянського районного суду Запорізької області на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України відповідно до рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 9 вересня 2019 року № 2357/2дп/15-19.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Іванова Л.Б.)

 

12. Розгляд питання про звільнення КОРНІЄНКА Сергія Валерійовича з посади судді Васильківського міськрайонного суду Київської області на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України відповідно до рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 10 квітня 2019 року № 1107/3дп/15-19.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Краснощокова Н.С.)

 

13. Розгляд повідомлення суддів Третього апеляційного адміністративного суду ЮРКО Ірини Володимирівни, ЧУМАКА Сергія Юрійовича, ЧАБАНЕНКО Світлани Володимирівни про втручання в їх діяльність як суддів щодо здійснення правосуддя.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Матвійчук В.В.)

 

14. Розгляд повідомлення судді Львівського окружного адміністративного суду САКАЛОША Володимира Миколайовича про втручання у його діяльність як судді щодо здійснення правосуддя.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.).

 

15. Про затвердження висновків членів Вищої ради правосуддя про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя:

1) Овсієнка А.А. – за повідомленням голови Міловського районного суду Луганської області ШОВКУНА Володимира Олександровича;

2) Овсієнка А.А. – за повідомленням судді Куп’янського міськрайонного суду Харківської області СІРЕНКО Юлії Юріївни;

3) Овсієнка А.А. – за повідомленням суддів Північного апеляційного господарського суду МАЛЬЧЕНКО Антоніни Олександрівни, ЖУК Галини Андріївни, ДИКУНСЬКОЇ Світлани Ярославівни;

4) Овсієнка А.А. – за повідомленням судді Луцького міськрайонного суду Волинської області РУДСЬКОЇ Світлани Миколаївни.

(Доповідач – Голова Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

16. Різне.