X
Введіть слово для пошуку

Порядок денний № 15 засідання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 24 квітня 2024 року

ПРОЄКТ

Порядок денний № 15

засідання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя

24 квітня 2024 року

                                                                                                        

1. Розгляд дисциплінарних справ:

 

  1. щодо судді Богуславського районного суду Київської області КІХТЕНКА Сергія Олександровича, відкритої за скаргою голови Богуславського районного суду Київської області Тітова М.Б.;
  2. щодо судді Черкаського апеляційного суду БОРОДІЙЧУКА Володимира Георгійовича, відкритих за скаргами Буртник Х.В., Коркіяйнен О.С.;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Кандзюба О.В.)
  3. щодо судді Піщанського районного суду Вінницької області ЩЕРБИ Надії Леонідівни (відряджена до Козятинського міськрайонного суду Вінницької області), відкритої за скаргами Національного агентства з питань запобігання корупції, керівника Вінницької обласної прокуратури Химченка О.С., Головного управління з протидії системним загрозам управлінню державою Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Лук’янов Д.В.)
  4. щодо судді Господарського суду Харківської області КАЛІНІЧЕНКО Наталії Вадимівни, відкритої за скаргою адвоката Нестеришина Т.С. в інтересах Державного підприємства «Конярство України» та за скаргою Селепея А.І.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Попікова О.В.)

 

2. Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за заявами (скаргами):

 

  1. Кошебуцького О.І. щодо судді Печерського районного суду міста Києва БІЛОЦЕРКІВЦЯ Олега Анатолійовича, судді Київського апеляційного суду ТАРГОНІЙ Дар’ї Олександрівни, суддів Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду ВОРОБЙОВОЇ Ірини Анатоліївни, ЛІДОВЦЯ Руслана Анатолійовича, ЧЕРНЯК Юлії Валеріївни;
  2. Бема Ю.Ю. щодо судді Ленінського районного суду міста Кіровограда ЛЬОН Світлани Михайлівни;
  3. Данілової В.М. щодо судді Оболонського районного суду міста Києва ДИБИ Олексія Васильовича та в частині щодо судді Київського апеляційного суду НЕЖУРИ Вадима Анатолійовича;
  4. Карповича А.П., який діє в інтересах Прохорчук І.М., щодо судді Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області ПОРОЩУКА Петра Петровича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Кандзюба О.В.)
  5. Чорноморської окружної прокуратури Одеської області, поданої за підписом керівника Царелунга К.П. щодо судді Іллічівського міського суду Одеської області ТЮМІНА Юрія Олександровича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Лук’янов Д.В.)
  6. адвоката Саніна А.О., який діє в інтересах Акціонерного товариства «Харківобленерго», щодо судді Господарського суду Харківської області АЮПОВОЇ Рано Мухтарівни;
  7. Житєньова С.Д. щодо судді Харківського окружного адміністративного суду СПІРІДОНОВА Михайла Олександровича;
  8. Хоменка М.Є. щодо судді Житомирського окружного адміністративного суду ГУРІНА Дмитра Миколайовича;
  9. Мількової Я.П. щодо судді Цюрупинського районного суду Херсонської області СІДЕНКА Сергія Івановича (відряджений до Саксаганського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області);
  10. Кириленко З.М. щодо суддів Верховного Суду ЛУСПЕНИКА Дмитра Дмитровича, ГУЛЬКА Бориса Івановича, ГУЛЕЙКОВА Ігоря Юрійовича, КОЛОМІЄЦЬ Ганни Василівни, ЛІДОВЦЯ Руслана Анатолійовича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Плахтій І.Б.)
  11. адвоката Білоуса В.О., поданою в інтересах Сандуленко Л.Л., щодо судді Дніпровського районного суду міста Києва СТАРОВОЙТОВОЇ Світлани Миколаївни;
  12. Вишневського О.Б. щодо судді Шевченківського районного суду міста Києва МЄЛЄШАК Олени Вікторівни;
  13. Кулик В.А. щодо судді Куп’янського міськрайонного суду Харківської області СІРЕНКО Юлії Юріївни (відрядженої Червонозаводського районного суду міста Харкова);
  14. Нетребенка О.А. щодо судді Житомирського районного суду Житомирської області ТАТУЙКА Євгена Олексійовича;
  15. Кузьміна С.О. щодо судді Другого апеляційного адміністративного суду РАЛЬЧЕНКА Ігоря Миколайовича;
  16. Белімова В.В. щодо судді Приморського районного суду міста Одеси ЄРШОВОЇ Лариси Сергіївни;
  17. Сітніка О.О. щодо суддів Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя ВОРОБЙОВА Андрія Володимировича, АПАЛЛОНОВОЇ Юлії Володимирівни, РИБАЛКО Наталі Іванівни;
  18. Трофименка В.Б. щодо суддів Полтавського апеляційного суду ПИЛИПЧУК Лідії Іванівни, ДРЯНИЦІ Юрія Івановича;
  19. Кобаля Ю.І. та Кобаль М.В. щодо судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області ШУМИЛО Наталії Богданівни;
  20. представника Фермерського господарства «Росток2020» Чулініна Д.Г. щодо судді Донецького апеляційного суду НИКИФОРЯКА Любомира Петровича, відрядженого до Дніпровського апеляційного суду;
  21. Стояновського В.В. щодо суддів Верховного Суду КАШПУР Ольги Валеріївни, УХАНЕНКА Сергія Анатолійовича, РАДИШЕВСЬКОЇ Олесі Ростиславівни, суддів Третього апеляційного адміністративного суду ДОБРОДНЯК Ірини Юріївни, СЕМЕНЕНКО Ярослава Васильовича, БИШЕВСЬКОЇ Наталії Анатоліївни;
  22. Стояновського В.В. щодо судді  Дніпропетровського окружного адміністративного суду ЗЛАТІНА Станіслава Вікторовича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Сасевич О.М.)

 

 

3. Попередній розгляд дисциплінарних скарг:

 

  1. Жаркова М.С. щодо суддів Приморського районного суду міста Одеси ЄРШОВОЇ Лариси Сергіївни, КІЧМАНЕНКА Сергія Миколайовича, БОНДАРЯ Вячеслава Яковича;
  2. Стояновського В.В. щодо судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду ГОРБАЛІНСЬКОГО Володимира Володимировича;
  3. Стояновського В.В, щодо судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду ЮРКОВА Едуарда Олеговича;
  4. Стояновського В.В. щодо судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду БОЖЕНКО Наталії Василівни;
  5. Стояновської А.І. щодо судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду ДЄЄВА Миколи Владиславовича;
  6. Стояновської А.І. щодо судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду РЯБЧУК Олени Сергіївни;
  7. Голодка В.В. щодо судді Господарського суду Миколаївської області МАВРОДІЄВОЇ Марини Володимирівни;
  8. Фурмана П.М. щодо судді Житомирського окружного адміністративного суду ШУЛЯК Любові Анатоліївни;
  9. Роздобудька О.В. щодо судді Броварського міськрайонного суду Київської області РАДЗІВІЛ Аліни Григорівни;
  10. Грищенка О.В. щодо судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська БІЛИК Інни Анатоліївни;
  11. Зарихти Н.М. щодо судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області ДЗЮБАНОВСЬКОГО Юрія Ігоровича; (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Кандзюба О.В.)
  12. Хабібулліна В.М., Криворучко Л.С. стосовно судді Закарпатського окружного адміністративного суду МИКУЛЯКА Павла Павловича;
  13. Жеравіна Д.Ю. щодо судді Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області БОЙКА Олександра Михайловича;
  14. Стояновського В.В. щодо судді Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області ДЕМИДЕНКА Юрія Юрійовича; (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Лук’янов Д.В.)
  15. Орел Н.О. щодо судді Київського районного суду міста Харкова ШАРЕНКО Світлани Леонідівни;
  16. Пасічника В.К. щодо судді Київського окружного адміністративного суду ПАНЧЕНКО Наталії Дмитрівни;
  17. Бугаєвського С.І. щодо судді Черкаського окружного адміністративного суду ТРОФІМОВОЇ Лариси Віталіївни;
  18. Тіхонова В.Д. щодо судді Хмельницького окружного адміністративного суду САЛЮКА Петра Івановича;
  19. Підгірського В.М. щодо судді Івано-Франківського окружного адміністративного суду МИКИТИН Надії Михайлівни;
  20. Ширяєва Р.В. щодо судді Оратівського районного суду Вінницької області КЛИМЧУКА Сергія Васильовича;
  21. Козюри С.С. щодо судді Одеського окружного адміністративного суду ВОВЧЕНКО Оксани Андріївни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Плахтій І.Б.)
  22. Толстика А.В. щодо судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду ТУРОВОЇ Олени Михайлівни;
  23. Крамаренка С.М. щодо судді Житомирського окружного адміністративного суду ЧЕРНЯХОВИЧ Ірини Едуардівни;
  24. Стецюри А.М. щодо судді Сумського окружного адміністративного суду ОПІМАХ Лариси Миколаївни;
  25. Барнацького П.С. щодо судді Бориславського міського суду Львівської області СЛИША Андрія Теодоровича;
  26. Сокирка П.О. щодо судді Миронівського районного суду Київської області ПОЛІЩУКА Андрія Сергійовича;
  27. Штіль Д.І. щодо судді Печерського районного суду міста Києва ЛИТВИНОВОЇ Ірини Валеріївни;
  28. Пронози М.І. щодо судді Київського апеляційного суду РИБАКА Івана Олексійовича;
  29. Левченко О.П. щодо судді Печерського районного суду міста Києва СОКОЛОВА Олексія Михайловича;
  30. Новосьола Ю.В. щодо судді Господарського суду Київського області ЯРЕМИ Валерія Анатолійовича;
  31. Новосьола Ю.В. щодо судді Господарського суду Київського області ЯРЕМИ Валерія Анатолійовича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Попікова О.В.)
  32. Пивоварова М.В. щодо судді Харківського окружного адміністративного суду СТАРОСЄЛЬЦЕВОЇ Оксани Валеріївни;
  33. Осипенко С.Б. щодо судді Саксаганського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області МАЛАХОВСЬКОЇ Ірини Борисівни;
  34. Шишненко В.В. щодо судді Кіровоградського районного суду міста Кіровограда ІВАНОВОЇ Наталі Юріївни;
  35. Січкара А.В. щодо судді Хмельницького окружного адміністративного суду ФЕЛОНЮК Діани Леонідівни;
  36. Огороднік Л.І. щодо судді Херсонського окружного адміністративного суду ВОЙТОВИЧА Івана Івановича (відрядженого до Київського окружного адміністративного суду);
  37. Архипенка В.П. щодо судді Київського окружного адміністративного суду ПАНЧЕНКО Наталії Дмитрівни;
  38. Стояновської А.І. щодо судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду ЄФАНОВОЇ Ольги Володимирівни
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Сасевич О.М.)

 

 

 

4. Процедурні і організаційні питання:

 

 

 

Секретар Третьої Дисциплінарної

палати Вищої ради правосуддя                                    Інна ПЛАХТІЙ