X
Введіть слово для пошуку

Порядок денний № 33 засідання Вищої ради правосуддя 16 квітня 2024 року

ПРОЄКТ

 

 

Порядок денний № 33

засідання Вищої ради правосуддя

16 квітня 2024 року

 

1. Розгляд матеріалів про продовження строку відрядження (як тимчасового переведення) судді Куликівського районного суду Чернігівської області ЛІБСТЕРА Андрія Сергійовича до Новозаводського районного суду міста Чернігова.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бокова Ю.В.)

 

2. Розгляд подання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з рекомендацією на відрядження до Голосіївського районного суду міста Києва судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області КОВАЛЬ Вікторії Олександрівни для здійснення правосуддя.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Сасевич О.М.)

 

3. Розгляд подання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з рекомендацією на відрядження до Голосіївського районного суду міста Києва судді Краматорського міського суду Донецької області МИТРОФАНОВОЇ Алесі Олексіївни для здійснення правосуддя.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Сасевич О.М.)

 

4. Розгляд подання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з рекомендацією на відрядження до Голосіївського районного суду міста Києва судді Миронівського районного суду Київської області ГАВРИЩУКА Андрія Володимировича для здійснення правосуддя.

 (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Сасевич О.М.)

 

5. Розгляд подання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з рекомендацією на відрядження до Солом’янського районного суду міста Києва для здійснення правосуддя судді Маловисківського районного суду Кіровоградської області КРАТКА Дмитра Михайловича.

 (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Сасевич О.М.)

 

6. Про звільнення КУПІНА Володимира Вікторовича з посади судді Балаклійського районного суду Харківської області на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Сасевич О.М.)

 

7. Розгляд скарги КОРМУШИНА Кирила Олександровича на рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 5 лютого 2024 року № 316/1дп/15-24 про притягнення судді Шевченківського районного суду міста Києва Кормушина Кирила Олександровича до дисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Усик Г.І.)

 

8. Розгляд матеріалів щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами:

 

 

  • у зв’язку з поданням заяви про відставку:

 

  1.  

Русинчука

Миколи Миколайовича

 

-

судді Верховного Суду.

 

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Усик Г.І.)

 

 

9. Розгляд повідомлення судді Шаргородського районного суду Вінницької області РОЗДОРОЖНОЇ Андреї Гаврилівни про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Усик Г.І.)

 

10. Про призначення ТАЛПИ Петра Валентиновича на посаду заступника Голови Служби судової охорони (з організаційно-управлінської діяльності).

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Ковбій О.В.)