X
Введіть слово для пошуку

Порядок денний № 43 засідання Вищої ради правосуддя 2 червня 2020 року

ПРОЕКТ

 

Порядок денний № 43

засідання Вищої ради правосуддя

2 червня 2020 року

 

1. Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади до місцевих судів:

 

1.

Омельян

Інни Миколаївни

-

Дніпровського районного суду міста Києва;

 

 

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)           

 

 

2.

Котвицького

Володимира Леонтійовича

-

Дарницького районного суду міста Києва;

 

3.

Масляної

Світлани Володимирівни

-

Локачинського районного суду Волинської області;

 

4.

Мельника

Олександра Вікторовича

-

Радомишльського районного суду Житомирської області;

 

5.

Мілова

Дмитра Володимировича

-

Жовтневого районного суду міста Харкова;

 

6.

Музиченко

Ольги Олегівни

-

Таращанського районного суду Київської області;

 

7.

Шролик

Ірини Сергіївни

-

Оболонського районного суду міста Києва;

 

 

8.

Якимець

Оксани Ігорівни

-

Подільського районного суду міста Києва;

 

 

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)

                                                                                                                       

 

9.

Бушеленко

Оксани Валеріївни

-

Голосіївського районного суду міста Києва;

 

10.

Кріль

Христини Степанівни

 

-

Приморського районного суду міста Одеси;

 

11.

Шульгач

Наталії Миколаївни

-

Кременецького районного суду Тернопільської області.

 

 

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Іванова Л.Б.)

 

 

12.

Курічової

Вікторії Миколаївни

-

Дарницького районного суду міста Києва;

 

13.

Скляренко

Уляни Володимирівни

-

Деснянського районного суду міста Києва;

 

14.

Терещенко

Тетяни Петрівни

-

Ленінського районного суду міста Дніпропетровська;

15.

Тітової

Олени Олександрівни

-

Солонянського районного суду Дніпропетровської області;

 

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Краснощокова Н.С. )

                                                                                                                       

16.

Гринчак

Оксани Іванівни

 

-

Деснянського районного суду міста Києва;

 

 

17.

Шумило

Наталії Богданівни

-

Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області;

 

 

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Матвійчук В.В. )

 

 

18.

Білецької

Мар’яни Олегівни

-

Яворівського районного суду Львівської області;

 

19.

Тихої

Оксани Олександрівни

 

-

Оболонського районного суду міста Києва;

 

 

20.

Твердохліб

Юлії Олександрівни

-

Святошинського районного суду міста Києва;

 

 

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А)

 

 

21.

Головко                        

Юлії  Григорівни

-

Печерського районного суду міста Києва;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Прудивус О.В.)

                                                                                                                       

22.

Березюк

Марини Василівни

-

Криворізького районного суду Дніпропетровської області;

23.

Герасименко

Тетяни Анатоліївни

-

Центрального районного суду міста Миколаєва;

24.

Машкевич

Катерини Володимирівни

-

Голосіївського районного суду міста Києва;

25.

Троян

Марини Максимівни

-

Шевченківського районного суду міста Києва;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

26.

Аксьонової

Ніни Миколаївни

-

Солом’янського районного суду міста Києва;

27.

Ляшко

Ольги Павлівни

-

Шевченківського районного суду міста Києва;

28.

Цімботи

Людмили Григорівни

-

Лохвицького районного суду Полтавської області;

29.

Шульженко

Вікторії Володимирівни

-

Онуфріївського районного суду Кіровоградської області;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

30.

Бовкуна

Едуарда Михайловича

-

Дніпровського районного суду міста Києва;
 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)

 

31.

Ханас

Марії Михайлівни

-

Гайворонського районного суду Кіровоградської області;

32.

Шаміної

Юлії Анатоліївни

-

Вінницького міського суду Вінницької області;

33.

Чебан

Наталії Вікторівни

- Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області.

 

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шелест С.Б.)

                                                                                                                       

           

 

2. Розгляд матеріалів щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами:

 

 

- у зв’язку з поданням заяви про відставку:

1.

Гутьєвої

Віри Василівни

 

-

судді господарського суду Львівської області;

2.

Непші

Олексія Івановича

 

-

судді Корабельного районного суду міста Миколаєва.

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

3. Про затвердження висновків членів Вищої ради правосуддя про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя:

1) Блажівської О.Є. – за повідомленням судді Рахівського районного суду Закарпатської області БЛІЩ Оксани Богданівни;

2) Блажівської О.Є. – за повідомленням суддів Чернігівського районного суду Чернігівської області ХОМЕНКО Лариси Василівни, МАЙБОРОДИ Світлани Миколаївни, КУХТИ Владислава Олександровича.

(Доповідач – Голова Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

4. Різне.