X
Введіть слово для пошуку

Порядок денний № 44 засідання Вищої ради правосуддя 4 червня 2020 року

ПРОЕКТ

 

Порядок денний № 44

засідання Вищої ради правосуддя

4 червня 2020 року

 

1. Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади до місцевих судів:

 

1.

Сметани

Василя Миколайовича

-

Горохівського районного суду Волинської області;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

                                                                                                                       

2.

Виноградової

Дар’ї Олександрівни

-

Новозаводського районного суду міста Чернігова;

3.

Марциновської

Ірини Вікторівни

 

-

Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області;

4.

Поволяєвої

Оксани Вікторівни

-

Дзержинського районного суду міста Харкова;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Говоруха В.І.)

                                                                                                                       

5.

Гоменюк

Олександри Юріївни

-

Соснівського районного суду міста Черкас;

 

6.

Ольшевської

Ірини Олександрівни

-

Голосіївського районного суду міста Києва;

 

7.

Скупінської

Олени Вадимівни

 

-

Індустріального районного суду міста Дніпропетровська;

8.

Якиміва

Андрія Вікторовича

 

-

Комінтернівського районного суду Одеської області;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський  П.М.)

                                                                                                                       

9.

Базюка

Юрія Петровича

 

-

Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області;

10.

Ковбасюк

Олени Олександрівни

-

Подільського районного суду міста Києва;

 

11.

Козак

Ірини Адамівни

 

-

Києво-Святошинського районного суду Київської області;

12.

Піцура

Ярослава Ярославовича

-

Хустського районного суду Закарпатської області;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)

 

13.

Матвіїва

Ігоря Михайловича

 

-

Яворівського районного суду Львівської області;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Іванова Л.Б.)

                                                                                                                       

14.

Стеценка

Артема Вікторовича

-

Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Краснощокова Н.С. )

                                                                                                                       

15.

 

Зері

Юлії Олександрівни

-

Краснопільського районного суду Сумської області;

16.

Ковтун

Юлії Іванівни

-

Приморського районного суду міста Одеси;

 

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

                                                                                                                       

17.

Бредіхіна

Юрія Юрійовича

 

-

Ленінського районного суду міста Запоріжжя;

18.

Герасименко

Марини Михайлівни

 

-

Бородянського районного суду Київської  області;

19.

Ковальчук

Наталії Володимирівни

 

-

Генічеського районного суду Херсонської області;

20.

Нужної

Александріни Геннадіївни

 

-

Черкаського районного суду Черкаської області;

21.

Пєтухової

Наталі Олександрівни

-

Козятинського міськрайонного суду Вінницької області;

22.

Шаповалової

Катерини Валеріївни

 

-

Дарницького районного суду міста Києва;

23.

Чайки

Олени Сергіївни

-

Шевченківського районного суду міста Києва;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Матвійчук В.В.)

                                                                                                                       

24.

Бобра

Дмитра Олександровича

-

Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області;

25.

Літвінової

Галини Миколаївни

 

-

Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області;

26.

Лященко

Валентини Валеріївни

-

Каховського міськрайонного суду Херсонської області;

27.

Семенюти

Олени Юріївни

-

Бориспільського міськрайонного суду Київської області;

28.

Ткач

Олени Олегівни

 

-

Хустського районного суду Закарпатської області;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)         

 

29.

Бряника                          

Миколи   Миколайовича

-

Тячівського районного суду Закарпатської області;

30.

Вовк

Оксани  Іванівни

 

-

Печерського районного суду міста Києва;

31.

Куцик-Трускавецької            

Ольги Богданівни

-

Радехівського районного суду Львівської області;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Прудивус О.В.)

                                                                                                                       

32.

Алексашиної

Наталії Сергіївни

 

-

Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської області;

33.

Добрострой

Олени Сергіївни

-

Новотроїцького районного суду Херсонської області;

34.

Якусика

Олександра Васильовича

-

Дарницького районного суду міста Києва;

 

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

                                                                                                                       

35.

Лукач

Олесі Петрівни

 

-

Вишгородського районного суду Київської області;

36.

Салдан

Юлії Олександрівни

-

Барського районного суду Вінницької області;

37.

Скирди

Богдана Костянтиновича

-

Канівського міськрайонного суду Черкаської області;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

           

38.

Малюти

Адама Володимировича

-

Старовижівського районного суду Волинської області;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шелест С.Б.)

                                                                                                                       

 

 

2. Розгляд матеріалів щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами:

 

 

- у зв’язку з поданням заяви про відставку:

 

1.

Галина

Василя Петровича

 

-

судді Львівського апеляційного суду;

 

2.

Калитки

Олександра Михайловича

-

судді Другого апеляційного адміністративного суду;

3.

Колодій

Світлани Борисівни

 

-

судді господарського суду Кіровоградської області;

 

4.

Іванової

Ганни Петрівни

 

-

судді Чернігівського апеляційного суду;

 

5.

Фунжия

Олександра Анастасовича

 

-

судді Комунарського районного суду міста Запоріжжя.

 

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

 

3. Розгляд повідомлення суддів Великої Палати Верховного Суду АНЦУПОВОЇ Тетяни Олександрівни, БРИТАНЧУКА Володимира Васильовича, ВЛАСОВА Юрія Леонідовича, ГРИЦІВА Михайла Івановича, ГУДИМИ Дмитра Анатолійовича, ДАНІШЕВСЬКОЇ Валентини Іванівни, ЄЛЕНІНОЇ Жанни Миколаївни, ЗОЛОТНІКОВА Олександра Сергійовича, КНЯЗЄВА Всеволода Сергійовича, ЛОБОЙКА Леоніда Миколайовича, ПРОКОПЕНКА Олександра Борисовича, ПРОРОКА Віктора Васильовича, РОГАЧ Лариси Іванівни, СИТНІК Олени Миколаївни, ТКАЧУКА Олега Степановича, УРКЕВИЧА Віталія Юрійовича, ЯНОВСЬКОЇ Олександри Григорівни про втручання в діяльність суддів щодо здійснення правосуддя.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Розваляєва Т.С.)

 

4. Різне.