X
Введіть слово для пошуку

Порядок денний № 55 засідання Вищої ради правосуддя 3 серпня 2021 року

ПРОЄКТ

 

Порядок денний № 55

засідання Вищої ради правосуддя

3 серпня 2021 року

 

1. Розгляд подання першого заступника Генерального прокурора Говди Романа Михайловича про надання згоди на утримання судді під арештом.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Іванова Л.Б.)

 

2. Розгляд клопотання першого заступника Генерального прокурора Говди Романа Михайловича про тимчасове відсторонення судді Донецького окружного адміністративного суду ЧЕРЕПОВСЬКОГО Євгена Володимировича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Краснощокова Н.С.)

 

3. Розгляд матеріалів про звільнення суддів з посад за загальними обставинами:

 

 

  • у зв’язку з поданням заяви про відставку:

 

1.

Рішко

Ганни Іванівни

-

судді Виноградівського районного суду Закарпатської області.

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

4. Розгляд клопотання судді Окружного адміністративного суду міста Києва ВЛАСЕНКОВОЇ Олени Олександрівни про поновлення строку на оскарження рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 9 червня 2021 року № 1271/3дп/15-21 про притягнення її до дисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Блажівська О.Є.)

 

5. Розгляд скарги судді Центрального районного суду міста Миколаєва ЧУЛУПА Олександра Степановича на рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 25 листопада 2020 року № 3242/3дп/15-20 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)

 

 

6. Розгляд скарги судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області ПРИЙОМОВОЇ Ольги Юріївни на рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 12 травня 2021 року № 998/3дп/15-21 про притягнення її до дисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Прудивус О.В.)

 

7. Розгляд скарги судді Оболонського районного суду міста Києва ЖЕЖЕРИ Олени Володимирівни на рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 24 травня 2021 року № 1110/2дп/15-21 про притягнення її до дисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Іванова Л.Б.)

 

8. Розгляд клопотання судді Кузнецовського міського суду Рівненської області ГОРЕГЛЯД Оксани Іванівни про поновлення строку на оскарження рішення Другої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 22 лютого 2021 року № 408/2дп/15-21 про притягнення її до дисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

9. Розгляд скарги судді Дарницького районного суду міста Києва СКУБИ Андрія Васильовича на рішення Другої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 12 квітня 2021 року  № 803/2дп/15-21 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

10. Розгляд повідомлення судді Оболонського районного суду міста Києва БЕЛОКОННОЇ Інни Вікторівни про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

11. Різне.