X
Введіть слово для пошуку

Порядок денний № 59 засідання Вищої ради правосуддя 17 серпня 2021 року

ПРОЄКТ

 

Порядок денний № 59

засідання Вищої ради правосуддя

17 серпня 2021 року

 

1. Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади до місцевих судів:

 

1.

Кисіля

Сергія Вікторовича

-

Луганського окружного адміністративного суду.

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Саліхов В.В.)

 

2.

Білоус

Анастасії Юріївни

 

-

Київського окружного адміністративного суду;

3.

Бульби

Надії Олександрівни

-

Миколаївського окружного адміністративного суду;

 

4.

Бухтіярової

Марини Миколаївни

-

Дніпропетровського окружного адміністративного суду;

 

5.

Вдовенко

Дар’ї Володимирівни

 

-

господарського суду Сумської області;

 

6.

Духневича

Олександра Сергійовича

 

-

Донецького окружного адміністративного суду;

 

7.

Отрош

Інни Михайлівни

 

-

Господарського суду міста Києва;

8.

Савченка

Артура Владиславовича

-

Дніпропетровського окружного адміністративного суду;

 

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)

 

 

2. Розгляд матеріалів про відрядження суддів (як тимчасове переведення): 

2.1. До Бориспільського міськрайонного суду Київської області:

- судді Нововоронцовського районного суду Херсонської області ГОНЧАРЕНКА Олександра Володимировича;

- судді Кіровського районного суду міста Кіровограда  КУЦЕНКА Олександра Володимировича.

 (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Саліхов В.В.)

 

2.2 До Ірпінського міського суду Київської області:

  • судді Смілянського міськрайонного суду Черкаської області ОПАЛИНСЬКОЇ Ольги  Петрівни.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Суховий В.Г.)

 

3. Розгляд матеріалів про звільнення суддів з посад за загальними обставинами:

 

 

  • у зв’язку з поданням заяви про відставку:

 

1.

Пушая

Володимира Івановича

-

судді Східного апеляційного господарського суду.

 

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Матвійчук В.В.)

 

 

 

  • у зв’язку з поданням заяви про відставку:

 

2.

Лободюка

Василя Анатолійовича

-

судді Новоайдарського районного суду Луганської області.

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Суховий В.Г.)

 

 

4. Розгляд заяви САМСІНА Ігоря Леоновича від 17 червня 2021 року щодо зміни підстави звільнення з посади судді Верховного Суду України.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

5. Розгляд повідомлення судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області ПОГРІБНОЇ Наталі Миколаївни про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Блажівська О.Є.)

 

6. Розгляд повідомлення судді Жовтневого районного суду міста Харкова РУБІЖНОГО Сергія Олексійовича про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

7. Розгляд повідомлення судді Кам’янсько-Дніпровського районного суду Запорізької області ВАСИЛЬЧЕНКА Віталія Васильовича про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Суховий В.Г.)

 

8. Про затвердження висновків членів Вищої ради правосуддя про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя:

1) Маловацького О.В. – за повідомленням судді Чугуївського міського суду Харківської області КАРІМОВА Ігоря Валерійовича;

2) Маловацького О.В. – за повідомленням судді Закарпатського окружного адміністративного суду ГЕБЕША Сергія Антонійовича;

3) Маловацького О.В. – за повідомленням суддів Вищого антикорупційного суду МАСЛОВА Віктора Васильовича, СТРОГОГО Ігоря Леонідовича, ФЕДОРАК Лесі Миколаївни;

4) Маловацького О.В. – за повідомленням судді Миронівського районного суду Київської області ПОЛІЩУКА Андрія Сергійовича;

5) Маловацького О.В. – за повідомленням судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська ДРУЖИНІНА Костянтина Михайловича;

6) Матвійчука В.В. – за повідомленням судді Тернопільського окружного адміністративного суду БАБ’ЮКА Петра Михайловича;

7) Плахтій І.Б. – за повідомленням судді Київського апеляційного суду ІГНАТОВА Романа Миколайовича;

8) Плахтій І.Б. – за повідомленням судді Господарського суду Хмельницької області МУЗИКИ Максима Васильовича;

9) Сухового В.Г. – за повідомленням судді Зарічного районного суду міста Сум ШЕЛЄХОВОЇ Ганни Валеріївни.

(Доповідач – в.о. Голови Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

9. Різне.