X
Введіть слово для пошуку

Порядок денний № 76 засідання Вищої ради правосуддя 15 жовтня 2019 року

ПРОЕКТ

 

Порядок денний № 76

засідання Вищої ради правосуддя

15 жовтня 2019 року

 

1.Розгляд матеріалів про переведення суддів апеляційних судів:

 

1.

    Копитової

    Олени Сергіївни

    -

    до Північного апеляційного господарського суду;

     

    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Блажівська О.Є.)

     

    2.

    Бисаги

    Тараса Юрійовича

     

    -

    до Закарпатського апеляційного суду;

    3.

    Грідіної

    Наталії Вікторівни

     

    -

    до Одеського апеляційного суду;

    4.

    Нежури

    Вадима Анатолійовича

     

    -

    до Київського апеляційного суду;

     

    5.

    Хейло

    Яни Валеріївни

    -

    до Донецького апеляційного суду;

     

     

    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Говоруха В.І.)

     

    6.

    Батрака

    Віталія Володимировича

     

    -

    до Херсонського апеляційного суду;

     

    7.

    Гришина

    Петра Володимировича

     

    -

    до Харківського апеляційного суду;

    8.

    Гриців

    Віри Миколаївни

    -

    до Західного апеляційного господарського суду;

    9.

    Корсака

    Віталія Антоновича

    -

    до Північного апеляційного господарського суду;

    10.

    Полякова

    Бориса Мусійовича

    -

    до Північного апеляційного господарського суду;

    11.

    Романюка

    Михайла Феодосійовича

    -

    до Львівського апеляційного суду;

    12.

    Шаптали

    Євгена Юрійовича

    -

    до Північного апеляційного господарського суду;

     

    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

     

    13.

    Бараненка

    Ігоря Івановича

    -

    до Шостого апеляційного адміністративного суду;

    14.

    Берегового

    Олександра Юрійовича

    -

    до Вінницького апеляційного суду;

    15.

    Владимиренко

    Світлани Вячеславівни

    -

    до Північного апеляційного господарського суду;

    16.

    Кушнерика

    Мар’яна Петровича

    -

    до Восьмого апеляційного адміністративного суду;

    17.

    Петешенкової

    Марини Юріївни

    -

    до Дніпровського апеляційного суду;

    18.

    Пищиди

    Миколи Миколайовича

    -

    до Дніпровського апеляційного суду;

     

    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Краснощокова Н.С.)

     

    19.

    Демидової

    Алли Маркіянівни

    -

     

    до Північного апеляційного господарського суду;

    20.

    Люшні

    Анатолія Івановича

    -

    до Харківського апеляційного суду;

    21.

    Мудрецького

    Романа Володимировича

    -

    до Дніпровського апеляційного суду;

    22.

    Олефіренко

    Наталії Анатоліївни

    -

    до Третього апеляційного адміністративного суду;

    23.

    Осіпука

    Василя Васильовича

    -

    до Волинського апеляційного суду;

    24.

    Старосуда

    Миколи Івановича

    -

    до Другого апеляційного адміністративного суду;

    25.

    Щербака

    Андрія Анатолійовича

    -

    до Третього апеляційного адміністративного суду;

     

    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

    26.

    Алданової

    Світлани Олександрівни

    -

     

    до Північного апеляційного господарського суду;

    27.

    Андрієнка

    Володимира Васильовича

    -

    до Північного апеляційного господарського суду;

    28.

    Артеменка

    Ігоря Анатолійовича

    -

    до Одеського апеляційного суду;

    29.

    Вавріва

    Ігоря Зіновійовича

    -

    до Тернопільського апеляційного суду;

    30.

    Вотьканича

    Федора Андрійовича

    -

    до Закарпатського апеляційного суду;

    31.

    Гаврилюка

    Олександра Миколайовича

    -

    до Північного апеляційного господарського суду;

    32.

    Гарник

    Людмили Леонідівни

    -

    до Північного апеляційного господарського суду;

    33.

    Глущенко

    Яни Борисівни

    -

    до Шостого апеляційного адміністративного суду;

    34.

    Головея

    Віктора Миколайовича

    -

    до Південно-західного апеляційного господарського суду;

    35.

    Домусчі

    Степана Дмитровича

    -

    до П’ятого апеляційного адміністративного суду;

    36.

    Зеленського

    Володимира Вікторовича

    -

    до Другого апеляційного адміністративного суду;

    37.

    Євсікова

    Олексія Олександровича

    -

    до Північного апеляційного господарського суду;

    38.

    Ільїна

    Олега Володимировича

    -

    до Східного апеляційного господарського суду;

    39.

    Калініч

    Наталії Іванівни

    -

    до Дніпровського апеляційного суду;

    40.

    Кондакова

    Геннадія Вікторовича

    -

    до Дніпровського апеляційного суду;

    41.

    Косцової

    Ірини Петрівни

    -

    до П’ятого апеляційного адміністративного суду;

    42.

    Мельничук

    Олени Ярославівни

    -

    до Львівського апеляційного суду;

    43.

    Оксененка

    Олега Миколайовича

    -

    до Шостого апеляційного адміністративного суду;

    44.

    Онушко

    Наталії Миколаївни

    -

    до Дніпровського апеляційного суду;

    45.

    Поляк

    Олени Іванівни

    -

    до Північного апеляційного господарського суду;

    46.

    Прібилова

    Вадима Михайловича

    -

    до Одеського апеляційного суду;

    47.

    П’янової

    Яни Валеріївни

    -

    до Другого апеляційного адміністративного суду;

    48.

    Скрипченка

    Вадима Олександровича

    -

    до П’ятого апеляційного адміністративного суду;

    49.

    Станіка

    Сергія Романовича

    -

    до Північного апеляційного господарського суду;

    50.

    Старостіна

    Володимира Вадимовича

    -

    до Другого апеляційного адміністративного суду;

    51.

    Ходаківської

    Ірини Полікарпівни

    -

    до Північного апеляційного господарського суду;

     

    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

    52.

    Гончарова

    Сергія Августовича

    -

     

    до Північного апеляційного господарського суду;

    53.

    Грибан

    Інни Олександрівни

    -

    до Шостого апеляційного адміністративного суду;

    54.

    Лукманової

    Ольги Миколаївни

    -

    до Третього апеляційного адміністративного суду;

    55.

    Тищенко

    Оксани Володимирівни

    -

    до Північного апеляційного господарського суду;

    56.

    Трофимової

    Діани Анатоліївни

    -

    до Запорізького апеляційного суду;

    57.

    Черпіцької

    Людмили Тимофіївни

    -

    до Шостого апеляційного адміністративного суду;

     

    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)

     

    58.

    Бабенка

    Костянтина Анатолійовича

    -

     

    до Шостого апеляційного адміністративного суду;

    59.

    Князюка

    Олександра Васильовича

    -

    до Одеського апеляційного суду;

    60.

    Кононенко

    Олени Миколаївни

    -

    до Дніпровського апеляційного суду;

    61.

    Лопатіної

    Марини Юріївни

    -

    до Донецького апеляційного суду;

    62.

    Мірути

    Ольги Анатоліївни

    -

    до Донецького апеляційного суду;

    63.

    Мороза

    Валентина Федоровича

    -

    до Центрального апеляційного господарського суду;

    64.

    Русанової

    Вікторії Борисівни

    -

    до Другого апеляційного адміністративного суду;

     

    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шелест С.Б.)

     

    65.

    Громіка

    Руслана Дмитровича

    -

     

    до Одеського апеляційного суду;

    66.

    Коцюрби

    Олександра Петровича

     

    до Київського апеляційного суду;

    67.

    Кравця

    Олександра Олександровича

     

    до П’ятого апеляційного адміністративного суду;

    68.

    Сухарька

    Михайла Гавриловича

     

    до Першого апеляційного адміністративного суду;

    69.

    Овсієнка

    Андрія Анатолійовича

     

    до Волинського апеляційного суду.

     

    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Фомін І.Ю.)

     

     

    2. Розгляд матеріалів щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами:

     

     

    - у зв’язку з поданням заяви про відставку:

     

    1.  

    Потятинника

    Юрія Романовича

     

    -

    судді Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області;

     

    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Фомін І.Ю.)

     

    3. Розгляд матеріалів про звільнення суддів з посад на підставі підпункту 4 пункту 16¹ розділу XV «Перехідні положення» Конституції України відповідно до подань з рекомендаціями Вищої кваліфікаційної комісії суддів України:

     

    1.

    Франчук

    Олени Дмитрівни

     

    -

    судді Южноукраїнського міського суду Миколаївської області;

     

     

    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Іванова Л.Б.)

     

    2.

    Корицької

    Вікторії Олександрівни

     

    -

    судді господарського суду Миколаївської області;

    3.

    Блавацької-Калінської

    Ольги Михайлівни

     

    -

    судді господарського суду Львівської області

     

    4.

    Малех

    Ірини Богданівни

     

    -

    судді Львівського апеляційного господарського суду.

     

     

    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Краснощокова Н.С.)

     

    4. Розгляд питання про звільнення КОЗЯТНИК Людмили Григорівни з посади судді Шевченківського районного суду міста Києва на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України відповідно до рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 6 березня 2017 року № 417/2дп/15-17.

    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

     

    5. Різне.