X
Введіть слово для пошуку

Порядок денний № 80 засідання Вищої ради правосуддя 5 листопада 2019 року

ПРОЕКТ

 

Порядок денний № 80

засідання Вищої ради правосуддя

5 листопада 2019 року

 

1. Розгляд питання про звільнення ЄМЄЛЬЯНОВОЇ Галини Олександрівни з посади судді Джанкойського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України відповідно до рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 13 вересня 2019 року № 2441/1дп/15-19.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

2. Розгляд скарги судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова МАТВІЄВСЬКОЇ Ганни Вячеславівни на рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 19 квітня 2019 року № 1204/1дп/15-19 про притягнення її до дисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Говоруха В.І.)

 

3. Розгляд клопотання представника судді Московського районного суду міста Харкова ФЕРЕНЧУК Олени Вікторівни – адвоката Остапенка Дмитра Миколайовича про поновлення строку на оскарження рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 30 серпня 2019 року № 2294/1дп/15-19 про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

4. Розгляд скарги судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська КУДРЯВЦЕВОЇ Тетяни Олександрівни на рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 12 серпня 2019 року № 2072/2дп/15-19 про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

5. Розгляд питання про поновлення прокурору Ужгородської місцевої прокуратури Закарпатської області ТОЛОЧКУ Артему Олександровичу строку на оскарження рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 29 травня 2019 року   № 162дп-19 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Говоруха В.І.)

 

6. Розгляд скарги Гончаренко Ольги Володимирівни на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 19 червня  2019 року № 181дп-19 про закриття дисциплінарного провадження  № 11/2/4-392дс-59дп-19 щодо керівника Новомосковської місцевої прокуратури Дніпропетровської області НОСЕНКА Артема Олександровича та прокурора Новомосковської місцевої прокуратури Дніпропетровської області СЕРЧЕНКА Станіслава Андрійовича.

(Доповідач – член вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

7. Розгляд повідомлення виконувача обов’язків голови Гусятинського районного суду Тернопільської області ЛИСЮК Ірини Олександрівни про втручання в її діяльність щодо здійснення правосуддя.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

8. Розгляд повідомлення судді Шевченківського районного суду міста Києва ГОЛУБ Оксани Анатоліївни про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

9. Про затвердження висновків членів Вищої ради правосуддя про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя:

1) Овсієнка А.А. – за повідомленням судді Дзержинського районного суду міста Харкова ЦВІРЮКА Дениса Васильовича;

2) Худика М.П. – за повідомленнями судді Полонського районного суду Хмельницької області ДІДЕК Марії Богданівни.

   (Доповідач – Голова  Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

10. Різне.