X
Введіть слово для пошуку

Порядок денний засідання Першої Дисциплінарної палати на 17 лютого 2021 року

(Проєкт)

 

Порядок денний засідання Першої Дисциплінарної палати

на 17 лютого 2021 року

 

1. Розгляд дисциплінарних справ:

 

  1. за скаргою прокуратури Київської області стосовно судді Святошинського районного суду міста Києва Сенька Миколи Федоровича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Розваляєва Т.С.)
  2. за скаргою Маселка Романа Анатолійовича стосовно судді Самбірського міськрайонного суду Львівської області Карнасевич Ганни Іванівни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

2. Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову у їх відкритті:

  1. за скаргою Нищука Петра Васильовича стосовно судді Рогатинського районного суду Івано-Франківської області Рибія Михайла Григоровича;
  2. за скаргою Дубіннік Олени Юріівни стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Григоренко Ірини Володимирівни;
  3. за скаргою Дворнікова Павла Львовича стосовно судді Дарницького районного суду міста Києва Сирбул Оксани Федорівни;
  4. за скаргою Гуменюка Георгія Федоровича стосовно суддів  Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Желєзного Ігоря Вікторовича, Чиркіна Сергія Миколайовича, Берназюка Яна Олександровича;
  5. за скаргою Алексєєва Сергія Сергійовича стосовно судді Дніпровського районного суду міста Києва Савлук Тетяни Василівни;
  6. за скаргою адвоката Науменка Івана Федоровича в інтересах Бондаренка Ігоря Віталійовича стосовно судді Кіровоградського окружного адміністративного суду Момонт Галини Митрофанівни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Краснощокова Н.С.)
  7. за скаргами Національної асоціації адвокатів України, Білика Олександра Володимировича, Новака Андрія Васильовича стосовно суддів Вищого антикорупційного суду Маслова Віктора Васильовича, Строгого Ігоря Леонідовича, Федорак Лесі Миколаївни;
  8. за скаргою Кравчинського Віталія Андрійовича стосовно судді Чернігівського апеляційного суду Євстафієва Олександра Костянтиновича;
  9. за скаргами адвоката Коваль Надії Сергіївни в інтересах Бєлграда Сергія Миколайовича, Задир Алли Володимирівни, Сирбула Андрія Миколайовича, адвоката Лупу Сергія Сергійовича в інтересах Кісенка В’ячеслава Петровича, Бачурського Вячеслава Борисовича, Діденко Наталі Дмитрівни, адвоката Кравченка Ігоря Валентиновича в інтересах Чередниченка Юрія Анатолійовича, Печеніна Анатолія Андрійовича, адвоката Загодіренка Петра Олександровича в інтересах Громика Олександра Олександровича, Кучера Ігоря Юрійовича стосовно судді Одеського окружного адміністративного суду Танцюри Катерини Олексіївни;
  10. за скаргою Половинка Максима Євгенійовича стосовно суддів Соснівського районного суду міста Черкаси Троян Тетяни Євгенівни, Токової Світлани Євгенівни, суддів Черкаського апеляційного суду Биби Юрія Володимировича, Соломки Ірини Анатоліївни, Ятченка Миколи Олександровича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)
  11. за скаргою Манукян Марти Андріївни в інтересах Баута Петра Романовича стосовно судді Городоцького районного суду Львівської області Перетятько Оксани Василівни;
  12. за скаргою Тітова Сергія Володимировича стосовно судді Дніпровського апеляційного суду Іванченка Олексія Юлійовича;
  13. за скаргами Рибочкіна Дмитра Едуардовича, Рибочкіна Віктора Едуардовича стосовно судді Ленінського районного суду міста Миколаєва Кирильчука Олега Ігоровича;
  14. за скаргами Лукашевської Галини Анатоліївни, Маленко Дар’ї Вікторівни та адвоката Судакова Валерія Валерійовича в інтересах Лукашевської Галини Анатоліївни, Маленко Дар’ї Вікторівни стосовно судді Приморського районного суду міста Одеси Деруса Андрія Володимировича;
  15. за скаргою Туренка Іллі Валентиновича стосовно судді Херсонського міського суду Херсонської області Прохоренко Вікторії Володимирівни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Розваляєва Т.С.)
  16. за скаргою Чулкової Світлани Євгенівни стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Соколова Олексія Михайловича;
  17. за скаргою Дегтярьова Олександра Станіславовича стосовно судді Дзержинського районного суду міста Харкова Шишкіна Олексія Володимировича;
  18. за скаргою Маселка Романа Анатолійовича стосовно судді Троїцького районного суду Луганської області Суського Олега Івановича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

3. Попередній розгляд дисциплінарних скарг:

 

  1. адвоката Колесникова Олександра Анатолійовича в інтересах Михайличенка Владислава Сергійовича стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва Трубнікова Андрія Володимировича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

4. Різне.

 

 

 

Секретар 

Першої Дисциплінарної палати                                                  В.В. Шапран