X
Введіть слово для пошуку

Порядок денний засідання Першої Дисциплінарної палати на 19 червня 2020 року

(Проект)

 

Порядок денний засідання Першої Дисциплінарної палати

на 19 червня 2020 року

 

 

1. Розгляд дисциплінарних справ:

  1. об’єднана дисциплінарна справа, відкрита за скаргою Заремби Валентини Анатоліївни та компанії з обмеженою відповідальністю «Цехріба Інвестментс Лімітед», поданою через адвоката Павленка Григорія Сергійовича, та скаргою Бурлаки Василя Васильовича стосовно судді Сквирського районного суду Київської області Клочка Володимира Миколайовича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Краснощокова Н.С.)
  2. дисциплінарна справа, відкрита за скаргою Недашківської Наталії Володимирівни стосовно судді Сихівського районного суду міста Львова Горбань Олени Юріївни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)
  3. дисциплінарна справа, відкрита за скаргою адвоката Листопада Олександра Васильовича, поданою в інтересах Родійчук Дар’ї Володимирівни, стосовно судді Ленінського районного суду міста Полтави Крючко Наталії Іванівни;
  4. дисциплінарна справа, відкрита за скаргою Прокуратури Запорізької області стосовно судді Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя Соболєвої Інеси Петрівни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шелест С.Б.

 

2. Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову у їх відкритті:

  1. за скаргою Лебединця Леоніда Миколайовича стосовно судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Ткаченко Наталії Василівни;
  2. за скаргою Голощапова Олександра Івановича стосовно судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області Комплєктової Тетяни Олександрівни;
  3. за скаргою адвоката Антонова Дмитра Костянтиновича стосовно судді Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області Соловйова Олега Леонідовича;
  4. за скаргою Чмелик Олени Валентинівни стосовно судді господарського суду Львівської області Сухович Юлії Олегівни;
  5. за скаргою Созінова Валерія Вікторовича стосовно судді Першотравенського міського суду Дніпропетровської області Янжули Світлани Анатоліївни;
  6. за скаргою Чауса Марка Анатолійовича стосовно суддів Котелевського районного суду Полтавської області Загнійко Антоніни Володимирівни, Мальцева Сергія Олексійовича, Цвітайла Павла Вікторовича;
  7. за скаргою Некраси Максима Васильовича стосовно судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Антонюка Олександра Андрійовича;
  8. за скаргою адвоката Аль-Раджабі Юлії Володимирівни стосовно судді Херсонського міського суду Херсонської області Кузьміної Оксани Іванівни;
  9. за скаргою адвоката Єфименка В.В. стосовно суддів Шевченківського районного суду міста Києва Овсеп'ян Тетяни Володимирівни, Левицької Тетяни Володимирівни, Сидорова Євгенія Вікторовича;
  10. за скаргою Маселка Романа Анатолійовича стосовно судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Тітова Максима Юрійовича;
  11. за скаргою Каспіцького Руслана Миколайовича, Каспіцького Івана Миколайовича, Череповської Людмили Євгеніївни, Каспіцького Григорія Олександровича, Юрченка Януша Єдуардовича, Ярмака Володимира Володимировича, Череповського Євгенія Яновича, Каспіцького Олександра Івановича стосовно суддів Харківського районного суду Харківської області Савченка Дениса Михайловича, Шинкарчука Ярослава Анатолійовича, Бобко Тетяни Валеріївни;
  12. за скаргою Чубар Наталії Іванівни стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Підпалого Вячеслав Валерійовича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Краснощокова Н.С.)
  13. за скаргою Акціонерного товариства «Східно-Український банк» Грант» в особі адвоката Здоровка Сергія Федоровича стосовно судді Овідіопольського районного суду Одеської області Бочарова Андрія Івановича;
  14. за скаргою Посмітюхи Віри Іванівни стосовно судді Подільського районного суду міста Києва Гребенюка Володимира Володимировича;
  15. за скаргами Гончар Алли Володимирівни стосовно судді Кіровського районного суду міста Кіровограда Павелко Інни Леонідівни;
  16. за скаргами Гречки Ігоря Григоровича стосовно судді Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області Озерянської Жанни Миколаївни;
  17. за скаргою Хоргуані Роіна Джамаловича в особі адвоката та захисника Святогора Олексія Анатолійовича стосовно судді Солом’янського районного суду міста Києва Педенко Ади Михайлівни;
  18. за скаргою Маселка Романа Анатолійовича стосовно судді Деснянського районного суду міста Києва Клочко Інни Василівни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Розваляєва Т.С.)
  19. за скаргами Єніна Олександра Валерійовича, Мащенко Аліни Анатоліївни, Криворог Марії Олександрівни, Тросіна Віталія Дмитровича, Польгуй Любові Валентинівни, Лазарь Світлани Вячеславівни, Лісної Людмили Богданівни, Петрусіва Володимира Богдановича, Лісного Андрія Ігоровича, Дихтеренко Ольги Михайлівни, Можина Олександра Васильовича, Гладушевської Валентини Борисівни, Маслова Вадима Миколайовича, Смірнової Лариси Миколаївни, Чумака Владислава Володимировича, Чумак Світлани Володимирівни стосовно судді Овідіопольського районного суду Одеської області Бочарова Андрія Івановича;
  20. за скаргами Рибалки Світлани Олексіївни стосовно суддів Печерського районного суду міста Києва Писанця Віталія Анатолійовича, Остапчук Тетяни Володимирівни;
  21. за скаргою Прозорової Яни Володимирівни стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Григоренко Ірини Володимирівни;
  22. за скаргою Романішвілі Зураба Давідовича стосовно судді Попаснянського районного суду Луганської області Архипенко Анжеліки Вікторівни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)
  23. за скаргою Департаменту патрульної поліції стосовно судді Солом’янського районного суду міста Києва Усатової Ірини Анатоліївни;
  24. за скаргою Пересоляка Олександра Сергійовича стосовно суддів Дніпровського районного суду міста Києва Бірси Оксани Володимирівни, Катющенко Віти Петрівни, Савлук Тетяни Василівни;
  25. за скаргою ТОВ «ІНЛАЙН», поданою через адвоката Хачатурян Елеонори Миколаївни, стосовно судді Сокирянського районного суду Чернівецької області Унгуряна Сергія Володимировича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шелест С.Б.)

 

3. Попередній розгляд дисциплінарної скарги:

 

  1. за скаргою адвоката Зайцевої Наталі Анатоліївни, поданої в інтересах товариства з обмеженою відповідальністю «АКСІОМА», стосовно судді господарського суду Харківської області Суслової Владлени Володимирівни;(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Розваляєва Т.С.
  2. Хорольської Альони Павлівни стосовно судді Магдалинівського районного суду Дніпропетровської області Ковальчук Тетяни Анатоліївни;
  3. АТ «ПроКредит Банк», поданою адокатом Грішиною Наталією Олександрівною, стосовно судді Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської області Предоляк Олени Сергіївни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

4. Підтвердження дисциплінарної скарги:

 

  1. Донського Дмитра Володимировича, Сергєєва Павла Андрійовича стосовно судді Лисичанського міського суду Луганської області Березіна Андрія Григорійовича та Хахріна Павла Олексійовича стосовно судді Рубіжанського міського суду Луганської області Синявської Яни Миколаївни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)
             

5. Різне.

 

 

 

Секретар 

Першої Дисциплінарної палати                                                    В.В. Шапран