X
Введіть слово для пошуку

Порядок денний засідання Першої Дисциплінарної палати на 21 лютого 2020 року

(Проект)

 

Порядок денний засідання Першої Дисциплінарної палати

на 21 лютого 2020 року

 

1. Розгляд дисциплінарної справи:

  1. за скаргою Приходька Дениса Володимировича, адвоката Говорова Ігоря Вікторовича в інтересах Приходька Володимира Володимировича, Лебедя Олега Анатолійовича, Івлєва Олега Євгеновича, Приходько Олени Миколаївни, адвоката Михайлова Гліба Вадимовича стосовно судді Центрального районного суду міста Миколаєва Скрипченко Світлани Миколаївни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Краснощокова Н.С.)
  2. за скаргою Куйбіди Романа Олексійовича стосовно судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Сердюка Валентина Васильовича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шелест С.Б.)

 

2. Розгляд питання про відкриття дисциплінарної справи чи відмову у її відкритті:

  1. за скаргою Арутюнова Рубена Оганесовича стосовно судді Подільського районного суду міста Києва Ларіонової Наталії Миколаївни;
  2. за скаргою Фрейліх Євгена Владиславовича стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Козлова Руслана Юрійовича;
  3. за скаргою Яценка Олександра Юрійовича стосовно суддів Губської Людмили Вікторівни, Карпушової Олени Віталіївни, Степанюка Анатолія Германовича;
  4. за скаргою Федорова Сергія Федоровича стосовно суддів Галицького районного суду Івано-Франківської області Юсип Ірини Михайлівни, Івано-Франківського апеляційного суду Василишиної Лілії Василівни, Матківського Романа Йосиповича, Максюти Ірини Олександрівни, Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Штелик Світлани Павлівни;
  5. за скаргою Бізюкіної Марини Олександрівни стосовно суддів Харківського апеляційного адміністративного суду Любчич Любові Василівни, Жигилія Сергія Павловича, Перцової Тетяни Сергіївни, Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Бевзенка Володимира Михайловича;
  6. за скаргами адвоката Мацкевича Дениса Анатолійовича стосовно судді Дарницького районного суду міста Києва Каліушка Федора Анатолійовича;
  7. за скаргою Калюжного Артемія Вадимовича стосовно судді Червонозаводського районного суду міста Харкова Єжова Віктора Анатолійовича;
  8. за скаргою Корнач Олени Іларіонівни стосовно судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Огородніка Костянтина Михайловича;
  9. за скаргою Колесника Миколи Анатолійовича стосовно судді Зарічного районного суду міста Суми Клименко Алли Яківни;
  10. за скаргою Остапенка Миколи Кузьмича, Остапенко Галини Олександрівни, Остапенка Ігоря Миколайовича, Остапенко Тетяни Миколаївни, Кубецької Ольги Миколаївни стосовно судді Магдалинівського районного суду Дніпропетровської області Ковальчук Тетяни Анатоліївни;
  11. за скаргою Шух Марини Михайлівни стосовно судді Подільського районного суду міста Києва Васильченка Олега Васильовича;
  12. за скаргами Гречка Ігоря Григоровича стосовно судді Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області Озерянської Жанни Миколаївни;
  13. за скаргою Чубар Наталії Іванівни стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Підпалого Вячеслава Валерійовича;
  14. за скаргами Шаповал Олени Вікторівни стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва Левицької Тетяни Володимирівни;
  15. за скаргою Маслія Миколи Миколайовича стосовно судді Троїцького районного суду Луганської області Суського Олега Івановича;
  16. за скаргою Прокоф’єва Олександра Андрійовича стосовно судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Сліщенка Юрія Григоровича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Краснощокова Н.С.)
  17. за скаргою Базілевського Олександра Володимировича  стосовно судді Подільського районного суду міста Києва Корнілової Жанни Олександрівни;
  18. за скаргою Пелепчука Віктора Васильовича стосовно судді Західного апеляційного господарського суду Желіка Максима Борисовича (за дії, вчинені на посаді судді Львівського апеляційного господарського суду);
  19. за скаргою Гаврилової Юлії Юріївни стосовно суддів Київського апеляційного суду Поліщук Наталії Валеріївни, Андрієнко Антоніни Миколаївни, Соколової Вікторії Вячеславівни;
  20. за скаргою Бондаренко Лілії Олександрівни стосовно суддів Сумського апеляційного суду Орлова Ігоря Володимировича, Кононенко Олени Юріївни, Ткачук Світлани Стефанівни;
  21. за скаргою Шовкун Георгія Павловича стосовно суддів Дніпровського апеляційного суду Свистунової Олени Вікторівни, Красвітної Тетяни Петрівни, Єлізаренко Ірми Анатоліївни;
  22. за скаргою Алексик Ірини Миколаївни стосовно судді Харківського районного суду Харківської області Пілюгіної Олени Миколаївни;
  23. за скаргою Мельника Дмитра Сергійовича стосовно судді Першого апеляційного адміністративного суду Геращенка Ігоря Володимировича;
  24. за скаргою Жукова Олександра Сергійовича на стосовно судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна Маркіяна Леоновича;
  25. за скаргою акціонерного товариства «ТАСКОМБАНК», поданої через адвоката Федорюк Ірину Ігорівну стосовно судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна Маркіяна Леоновича;
  26. за скаргою Жукова Олександра Сергійовича на стосовно судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна Маркіяна Леоновича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)
  27. за скаргою Департаменту патрульної поліції Національної поліції України стосовно судді Чугуївського міського суду Харківської області Ковригіна Олександра Сергійовича;
  28. за скаргою Бойко Наталії Олександрівни стосовно судді Дніпровського районного суду міста Києва Савлук Тетяни Василівни;
  29. за скаргою повного товариства «ПП Ера-Дон» і компанія «Ваш ломбард», подана адвокатом Константиновим Олексієм Геннадійовичем, стосовно судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Антонюка Олександра Андрійовича;
  30. за скаргами Пушкаря Сергія Івановича стосовно судді окружного адміністративного суду міста Києва Келеберди Володимира Івановича, суддів Шостого апеляційного адміністративного суду Аліменка Володимира Олександровича, Безименної Наталії Вікторівни, Кучми Андрія Юрійовича;
  31. за скаргою Докана Андрія Владиславовича стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Підпалого Вячеслава Валерійовича;
  32. за скаргою Остапущенка Олександра Олександровича стосовно судді Дарницького районного суду міста Києва Колесника Олега Миколайовича;
  33. за скаргою Полозуна Артема Леонтійовича стосовно судді Голосіївського районного суду міста Києва Дідика Миколи Володимировича;
  34. за скаргою адвоката Кішіш’яна Ашота Карапетовича стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Волкової Світлани Яківни;
  35. за скаргою Полякова Станіслава Юрійовича стосовно судді Другого апеляційного адміністративного суду Бартош Надії Станіславівни (за дії, вчинені на посаді судді Харківського апеляційного адміністративного суду);
  36. за скаргою адвоката Баховського Михайла Михайловича стосовно судді Окружного адміністративного суду міста Києва Погрібніченка Ігоря Миколайовича;
  37. за скаргою Дичковського Лева Васильовича стосовно судді Івано-Франківського окружного адміністративного суду Гундяка Віктора Дмитровича;
  38. за скаргою Мелітопольської місцевої прокуратури Запорізької області, поданої через керівника Бандуру Костянтина Валерійовича, стосовно судді Веселівського районного суду Запорізької області Потапової Ольги Миколаївни;
  39. за скаргою Подибайла Володимира Олексійовича стосовно суддів Донецького апеляційного суду Будулуци Миколи Сафроновича, Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Жданової Валентини Сергіївни, Коротенка Євгена Васильовича, Зайцева Андрія Юрійовича, Курило Валентини Панасівни;
  40. за скаргою Бендюги Олексія Вікторовича стосовно судді Дзержинського районного суду міста Харкова Рибальченко Людмили Миколаївни;
  41. за скаргою Алексєєнка Олександра В’ячеславовича стосовно суддів Хмельницького апеляційного суду Матущака Миколи Степановича, Кулеш Лариси Михайлівни та Барчука Володимира Миколайовича (за дії, вчинені на посадах суддів апеляційного суду Хмельницької області);
  42. за скаргою Бардука Младена Валерійовича стосовно судді Приморського районного суду міста Одеси Шенцевої Ольги Петрівни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)
  43. за скаргою адвоката Шмарова Євгена Юрійовича, поданою в інтересах Товариства з обмеженою відповідальністю «Вагра», стосовно суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Кушніра Ігоря Віталійовича, Краснова Єгора Володимировича, Мачульського Григорія Миколайовича;
  44. за скаргою Антипенко Ірини Вікторівни стосовно судді Окружного адміністративного суду міста Києва Вєкуа Нани Гуриєлівни;
  45. за скаргами Жукової (Назаренко) Вікторії Миколаївни стосовно судді Енергодарського міського суду Запорізької області Бізяєвої (Вільямовської) Надії Олегівни;
  46. за скаргою Воловика Аркадія Абрамовича в інтересах Компанії Delta Capital SA, депутатським зверненням народних депутатів України Кривенка Вадима Валерійовича, Масоріної Олени Сергіївни стосовно судді Житомирського окружного адміністративного суду Липи Володимира Анатолійовича;
  47. за скаргою Дмітріченко Наталі Борисівни стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Матійчук Галини Олександрівни;
  48. за скаргами Бирковича Олександра Івановича стосовно суддів Закарпатського окружного адміністративного суду Скраль Тетяни Василівни, Гаврилка Сергія Євгеновича, Рейті Сергія Івановича;
  49. за скаргою Собченко Наталії Миколаївни стосовно суддів Чернігівського апеляційного суду Шахової Ольги Григорівни, Антипець Валентини Миколаївни, Короїда Юрія Миколайовича (за дії, вчинені на посадах суддів апеляційного суду Чернігівської області);
  50. за скаргою Неганова Віктора Вадимовича стосовно судді Окружного адміністративного суду міста Києва Арсірія Руслана Олександровича;
  51. за скаргою Петрової Людмили Володимирівни  стосовно судді Комунарського районного суду міста Запоріжжя Кулик Вікторії Борисівни;
  52. за скаргою Міняйло Євгенії Євгеніївни стосовно судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Яковлева Дмитра Олександровича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шелест С.Б.)

 

3. Попередній розгляд дисциплінарних скарг:

  1. Лозенка Владислава Івановича стосовно судді Заводського районного суду міста Дніпродзержинська Похваліти Світлани Миколаївни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

Секретар 

Першої Дисциплінарної палати                                                    В.В. Шапран