X
Введіть слово для пошуку

Порядок денний засідання Першої Дисциплінарної палати на 30 жовтня 2020 року

(Проєкт)

 

Порядок денний засідання Першої Дисциплінарної палати

на 30 жовтня 2020 року

 

 

1. Розгляд дисциплінарних справ:

 

  1. об’єднаної дисциплінарної справи, відкритої за дисциплінарною скаргою голови Верхньодніпровського районного суду Дніпропетровської області Бурхана Сергія Михайловича та за власною ініціативою Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, стосовно судді Верхньодніпровського районного суду Дніпропетровської області Трофимової Надії Анатоліївни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Краснощокова Н.С.)
  2. дисциплінарної справи, відкритої за скаргою адвоката Волошина Ігоря Володимировича, який діє в інтересах Титюка Євгена Олександровича, стосовно судді Подільського районного суду міста Києва Ларіонової Наталії Миколаївни;
  3. дисциплінарної справи, відкритої за скаргою ТОВ «Волана», поданої через адвоката Ненашева Євгена Володимировича, та скаргою Кривохатька Ігоря Станіславовича стосовно судді Зарічного районного суду міста Сум Капкіна Олександра Борисовича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)
  4. дисциплінарної справи, відкритої за скаргою Богданова Максима Олександровича стосовно судді Мар’їнського районного суду Донецької області Ліпчанського Сергія Миколайовича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шелест С.Б.)

 

2. Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову у їх відкритті:

  1. за скаргами Точинської Тетяни Олександрівни, адвоката Савенкова Олександра Сергійовича, який діє в інтересах Боряка Михайла Михайловича, стосовно судді Київського районного суду міста Одеси Федулеєвої Юлії Олександрівни;
  2. за скаргами ТОВ «Георг Біосистеми», поданими адвокатом Лівочкою Павлом Васильовичем, стосовно судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська Бєльченко Лариси Анатоліївни; 
  3. за скаргою Макоти Сніжани Сергіївни стосовно судді Франківського районного суду міста Львова Дзеньдзюри Степана Маркіяновича;
  4. за скаргою Федоренко Інни Тихонівни стосовно суддів Дніпровського апеляційного суду Куценко Тетяни Рудольфівни, Макарова Миколи Олексійовича, Демченко Ельвіри Львівни;
  5. за скаргою Севідова Олега Федоровича стосовно судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Ополинської Інни Георгіївни;
  6. за скаргами адвоката Спасібухової Олександри Леонідівни, Чубукової Лариси Олегівни, Зубченко Ірини Михайлівни стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва Левицької Тетяни Володимирівни;
  7. за скаргою Сухенка Володимира Вікторовича стосовно судді Окружного адміністративного суду міста Києва Каракашьяна Сергія Костянтиновича;
  8. за скаргою Убийкін Світлани Анатоліївни стосовно суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Вронської Ганни Олександрівни, Студенця Володимира Івановича;
  9. за скаргою адвоката Полєтаєва Ігоря Олексійовича в інтересах Теленька Віктора Володимировича стосовно судді Дніпровського  районного суду міста Києва Гаврилової Олени Василівни;
  10. за скаргою Шаповал Олени Вікторівни в інтересах Бялая Павла Вікторовича стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва Левицької Тетяни Володимирівни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Краснощокова Н.С.)
  11. за скаргою Погасія Ігоря Петровича стосовно суддів Кропивницького апеляційного суду Черненка Віктора Васильовича, Єгорової Світлани Миколаївни, Мурашка Сергія Івановича;
  12. за скаргою Дніпропетровської обласної прокуратури стосовно судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська Ісаєвої Діани Аркадіївни;
  13. за скаргою Іванової Прасковії Іларіонівни стосовно суддів Овідіопольського районного суду Одеської області Кириченка Павла Леонтійовича, Кочка Володимира Костянтиновича, Козирського Євгена Станіславовича;
  14. за скаргою Рейніша Леоніда Валерійовича стосовно судді Київського апеляційного суду Крижанівської Ганни Володимирівни; 
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)
  15. за скаргою Чухраєвої Валентини Василівни стосовно судді Херсонського апеляційного суду Орловської Наталії Володимирівни;
  16. за скаргою Осадчука Віктора Петровича стосовно судді Окружного адміністративного суду міста Києва Добрівської Наталії Анатоліївни;
  17. за скаргою Бабій Оксани Анатоліївни стосовно судді Херсонського міського суду Херсонської області Єпішина Юрія Миколайовича;
  18. за скаргою адвоката Кучевського Федора Івновича в інтересах ТОВ «Катма Груп» стосовно суддів Деснянського районного суду міста Києва Галась Ірини Анатолівни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Розваляєва Т.С.)
  19. за скаргами ПП «ЯКЮ», подану адвокатом Василюком Ігорем Миколайовичем, стосовно судді Франківського районного суду міста Львова Мартьянової Світлани Мирославівни;
  20. за скаргою Кириченка Олександра Володимировича стосовно суддів Одеського апеляційного суду Кравця Юліана Івановича, Грідіної Наталії Вікторівни, Мандрика Віталія Олександровича;
  21. за скаргою АТ «Державний експортно-імпортний банк України», подану адвокатом Романівим Антоном Анатолійовичем, в частині стосовно суддів Західного апеляційного господарського суду Мирутенка Олександра Леонідовича, Плотніцького Бориса Дмитровича;
  22. за скаргою Постоя Василя Володимировича стосовно судді Придніпровського районного суду міста Черкас Позарецької Світлани Михайлівни;
  23. за скаргою адвоката Вітера Геннадія Романовича в інтересах Ісмаілова Муразі Бахлул огли стосовно судді Харківського окружного адміністративного суду Білової Ольги Валентинівни;
  24. за скаргою Голдобіна Станіслава Руслановича стосовно судді Ленінського районного суду міста Харкова Проценка Леоніда Григоровича;
  25. за скаргою Носової Олени Михайлівни стосовно судді Приморського районного суду міста Одеси Попревича Віктора Михайловича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)
  26. за скаргою голови Дніпровського апеляційного суду Деркач Наталії Миколаївни стосовно суддів Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області Клименко Ірини Вячеславівни, Борисової Наталії Анатоліївни, Чуприни Андрія Петровича, Кобеляцької-Шаховал Інни Олександрівни, Багрової Анжеліки Генадіївни, Рибакової Валерії Віталіївни, Рунчевої Олени Вікторівни;
  27. за скаргою Несольоного Леоніда Миколайовича стосовно судді Хмельницького окружного адміністративного суду Тарновецького Івана Ігоровича;
  28. за окремою ухвалою Дніпровського апеляційного суду стосовно судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Федоріщева Сергія Сергійовича;
  29. за скаргою ТОВ «ДНІПРО-ВЕНДОР», поданої через адвоката Єфименка Володимира Вікторовича, стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва Сіромашенко Наталії Володимирівни;
  30. за скаргою Певного Андрія Олексійовича стосовно судді Харківського апеляційного суду Савченка Ігоря Борисовича;
  31. за скаргою ПАТ «Науково-виробничий центр «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод», поданої адвокатом Кравченком Антоном Валерійовичем,  на дії суддів Київського апеляційного суду Маліновського Олега Адольфовича, Ігнатова Романа Миколайовича, Кияшка Олександра Анатолійовича;
  32.  за скаргами адвоката Шимка Артема Романовича стосовно судді Октябрського районного суду міста Полтави Гальонкіної Юлії Сергіївни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шелест С.Б.)

 

 

3. Підтвердження дисциплінарної скарги:

 

  1. Рогового Олександра Павловича стосовно суддів Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області Ільченка Олександра Івановича, Циганка Максима Олександровича, Павлова Володимира Григоровича, судді Срібнянського районного суду Чернігівської області Цигури Ніни Андріївни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

4. Різне.

 

 

 

 

Секретар 

Першої Дисциплінарної палати                                                 В.В. Шапран