X
Введіть слово для пошуку

Порядок денний засідання Першої Дисциплінарної палати на 6 листопада 2020 року

(Проєкт)

 

Порядок денний засідання Першої Дисциплінарної палати

на 6 листопада 2020 року

 

1. Розгляд дисциплінарних справ:

 

  1. об’єднаної дисциплінарної справи, відкритої стосовно судді Київського окружного адміністративного суду Брагіної Олександри Євгенівни за скаргою Марчука Сергія Федоровича із дисциплінарною справою, відкритою стосовно вказаної судді за скаргою Головіної Олени Сергіївни;
  2. дисциплінарної справи, відкритої за повідомленням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 22 серпня 2019 року № 21-4672/19 стосовно судді Дарницького районного суду міста Києва Цимбал Ірини Костянтинівни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)
  3. дисциплінарної справи, відкритої за скаргою Департаменту патрульної поліції Національної поліції України стосовно судді Садгірського районного суду міста Чернівці Тріски Андрія Івановича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)
  4. дисциплінарної справи, відкритої за скаргою Іщенко Вероніки Миколаївни стосовно судді Сихівського районного суду міста Львова Чорної Софії Зіновіївни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шелест С.Б.)

 

 

2. Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову у їх відкритті:

  1. за скаргою Перкіна Володимира Петровича стосовно судді Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Чорного Ігоря Ярославовича;
  2. за скаргою Гапонова Валерія Миколайовича стосовно судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Стефанишина Сергія Леонідовича;
  3. за скаргою Горбач Маргарити Леонідівни стосовно судді Окружного адміністративного суду міста Києва Вєкуа Нани Гуриєлівни;
  4. за скаргою Кучерини Максима Миколайовича стосовно суддів Київського апеляційного суду Гаращенка Дмитра Руслановича, Невідомої Тетяни Олексіївни, Пікуль Антоніни Адольфівни;
  5. за скаргою ТОВ «Агрофарм», поданою адвокатом Мінко Андрієм Валерійовичем, стосовно суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Зуєва Віталія Анатолійовича, Багай Надії Онуфріївни, Дроботової Тетяни Борисівни;
  6. за скаргою ТОВ «Харківгаз Збут», поданою адвокатом Чикаліною Ганною Володимирівною, стосовно суддів Східного апеляційного господарського суду Терещенко Оксани Іванівни, Сіверіна Володимира Івановича, Слободіна Михайла Миколайовича;
  7. за скаргою Лук’янова Антона Юрійовича стосовно судді Голосіївського районного суду міста Києва Шевченко Тетяни Миколаївни;
  8. за скаргою ТОВ «Злагода», поданою адвокатом Ягуновим Дмитром Вікторовичем, стосовно судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області Жигуліна Сергія Миколайовича;
  9. за скаргою адвоката Горун Наталі Михайлівни в інтересах Карайка Дмитра Сергійовича стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва Хардіної Оксани Петрівни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Краснощокова Н.С.)
  10. за скаргою Пищиди Світлани Петрівни стосовно судді Солом’янського районного суду Усатової Ірини Анатоліївни;
  11. за скаргою Токарєвої Ірини Володимирівни стосовно судді Дзержинського районного суду міста Харкова Омельченко Катерини Олексіївни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)
  12. за скаргою Пізняка Віктора Івановича стосовно суддів третього апеляційного адміністративного суду Панченко Ольги Михайлівни, Чередниченка Владислва Євгеновича, Іванова Сергія Миколайовича;
  13. за скаргою Акціонерного товариства «Сбербанк» в особі адвоката Зайоми Ольги Антонівни стосовно судді Господарського суду Київської області Кошика Андрія Юрійовича;
  14. за скаргою Папп Жолт Елеміровича стосовно судді Берегівського районного суду Закарпатської області Гал Лайошом Лайошовича;
  15. за скаргою Прозорової Яни Володимирівни стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Новака Романа Васильовича;
  16. за скаргою адвоката Татарченка Костянтина Володимировича в інтересах Семенова Сергія Анатолійовича стосовно суддів Полтавського апеляційного суду Корсун Оксани Миколаївни, Захожай Олександра Івановича, Харлан Наталії Миколаївни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Розваляєва Т.С.)
  17. за скаргою Приватного акціонерного товариства «Розівський елеватор», поданої адвокатом Савенком Олексієм Олександровичем, стосовно суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Дроботової Тетяни Борисівни, Краснова Єгора Володимировича, Сухового Валерія Григоровича;
  18. за скаргою Осьмінкіна Сергія Миколайовича стосовно судді Приморського районного суду міста Одеси Чернявської Лариси Миколаївни;
  19. за скаргою Бальона Володимира Назаровича стосовно судді Малиновського районного суду міста Одеси Старікова Олексія Олександровича;
  20. за скаргою Білоконь Тетяни Юріївни стосовно судді Червонозаводського районного суду міста Харкова Єжова Віктора Анатолійовича;
  21. за скаргою Дучаковського Степана Івановича стосовно судді Яворівського районного суду Львівської області Кондратьєвої Наталії Анатоліївни;
  22. за скаргою Козелця Романа Ільковича стосовно судді Житомирського районного суду Житомирської області Зубчук Інни Володимирівни;
  23. за скаргою Носової Олени Михайлівни стосовно судді Приморського районного суду міста Одеси Попревича Віктора Михайловича;
  24. за скаргою Бородіна Владислава Валерійовича стосовно судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська Шофаренка Юрія Федоровича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

3. Різне.

 

 

 

Секретар 

Першої Дисциплінарної палати                                                 В.В. Шапран