X
Введіть слово для пошуку

Порядок денний засідання Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 11 серпня 2021 року

(Проєкт)

 

Порядок денний засідання Першої Дисциплінарної палати

Вищої ради правосуддя 11 серпня 2021 року

 

1. Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову у їх відкритті:

  1. за скаргою Скотаренка Руслана Анатолійовича стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Підпалого Вячеслава Валерійовича;
  2. за скаргою Стеценка Валерія Володимировича стосовно судді Макарівського районного суду Київської області Мазки Наталії Броніславівни;
  3. за скаргою Мелехової Світлани Володимирівни стосовно судді Миронівського районного суду Київської області Поліщука Андрія Сергійовича;
  4. за скаргою Сергеєвої Ірини Іванівни стосовно судді Полтавського окружного адміністративного суду Ясиновського Івана Григоровича;
  5. за скаргою Акіф’єва Юрія Олександровича стосовно судді Фрунзенського районного суду міста Харкова Алтухової Оксани Юріївни;
  6. за скаргою Смірнової Надії Павлівни стосовно суддів Дніпровського апеляційного суду Лаченкової Оксани Володимирівни, Городничої Валентини Сергіївни, Петешенкової Марини Юріївни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Краснощокова Н.С.)
  7. за скаргою Шарандіної Марії Сергіївни стосовно суддів Дніпровського апеляційного суду Куценко Тетяни Рудольфівни, Макарова Миколи Олексійовича, Демченко Ельвіри Львівни;
  8. за скаргою Бондаренка Станіслава Олександровича стосовно судді Бердянського міськрайонного суду Запорізької області Вайнраух Лідії Анатоліївни;
  9. за скаргою Братченка Павла Юрійовича стосовно суддів Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області Щербини Олександра Олександровича, Болдирєвої Уляни Миколаївни;
  10. за скаргою Сіхарулідзе Дмитра Геннадійовича поданої в інтересах приватного виконавця Куліченка Дмитра Олександровича та приватного виконавця Куліченка Дмитра Олександровича стосовно судді Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області Куцарова Віталія Івановича;
  11. за скаргою Губчука Володимира Юрійовича щодо дій судді Франківського районного суду міста Львова Мигаль Галини Петрівни;
  12. за скаргою Басанець Катерини Миколаївни стосовно суддів Білопільського районного суду Сумської області Замченко Анни Олександрівни, Сумського апеляційного суду Криворотенка Віктора Івановича, Касаційного цивільного суду у складі Верховного суду Крата Василя Івановича;
  13. за скаргою Матросова Ярослава Миколайовича стосовно суддів Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Батуєва Олександра Валерійовича, Дніпровського апеляційного суду Коваленко Ніни Василівни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Плахтій І.Б.)
  14. за скаргою Калька Дмитра Олексійовича стосовно судді Окружного адміністративного суду міста Києва Арсірія Руслана Олександровича;
  15. за скаргою Бакай Лілії Анатоліївни стосовно судді Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області Куцарова Віталія Івановича;
  16. за скаргою Національного антикорупційного бюро України стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Бусик Олени Леонідівни;
  17. за скаргою Романова Петра Федоровича стосовно судді Сьомого апеляційного адміністративного суду Іваненко Тетяни Володимирівни;
  18. за скаргою Мкртчяна Роберта Юрійовича стосовно судді Господарського суду Харківської області Новікової Наталії Анатоліївни;
  19. за скаргою Шефеля Романа Вікторовича стосовно судді Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області Семенюк Валентини Василівни;
  20. за скаргою ТОВ «Фінансова компанія «ІНВЕСТОХІЛЛС ВЕСТА» в особі адвоката за довіреністю Остапченко Олени Василівни стосовно судді Ірпінського міського суду Київської області Карабази Наталії Федорівни;
  21. за скаргою Приватного підприємства «ТУР-ЕЛЬ» в особі представника Аваєвої Наталії Валеріївни стосовно судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Прийомової Ольги Юріївни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Розваляєва Т.С.)

 

2. Попередній розгляд дисциплінарної скарги:

  1. Собчишен Софії Петрівни стосовно судді Збаразького районного суду Тернопільської області Левківа Андрія Івановича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Розваляєва Т.С.)

 

3. Підтвердження дисциплінарної скарги:

  1. Пікуля Геннадія Івановича стосовно судді Полтавського окружного адміністративного суду Шевякова Ігоря Сергійовича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Краснощокова Н.С.)

 

4. Різне.

 

 

Секретар Першої Дисциплінарної

палати Вищої ради правосуддя                                          Н.С. Краснощокова