X
Введіть слово для пошуку

Порядок денний засідання Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 30 червня 2021 року

(Проєкт)

 

Порядок денний засідання Першої Дисциплінарної палати

Вищої ради правосуддя 30 червня 2021 року

 

1. Розгляд дисциплінарної справи:

 

  1. за скаргами судді Конституційного Суду України Касмініна Олександра Володимировича, Конституційного Суду України, поданої через представника Гребінника Юрія Леонідовича, стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Новака Романа Васильовича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шелест С.Б.)

 

 

2. Розгляд питання про відкриття дисциплінарної справи чи відмову у її відкритті:

 

  1. за скаргою Маселка Романа Анатолійовича стосовно судді Макарівського районного суду Київської області Тандира Олексія Віталійовича;
  2. за скаргою Маселка Романа Анатолійовича стосовно судді Житомирського апеляційного суду Шевчук Алли Миколаївни;
  3. за скаргою Сичова Володимира Кузьмича стосовно суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Стрелець Тетяни Геннадіївни, Стеценка Семена Григоровича, Тацій Лариси Василівни;
  4. за скаргою Прядка Ігоря Володимировича стосовно судді Київського окружного адміністративного суду Дудіна Сергія Олександровича;
  5. за скаргами Вакуленка Антона Олексійовича стосовно суддів Хорольського районного суду Полтавської області Старокожка Володимира Петровича та Полтавського апеляційного суду Томилка Валентина Петровича;
  6. за скаргою Кравченка Богдана Миколайовича стосовно судді Луганського окружного адміністративного суду Ірметової Олесі Віталіївни;
  7. за скаргою Литвинюка Сергія Сергійовича стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Матійчук Галини Олександрівни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Суховий В.Г.)
  8. за скаргою Дніпровської міської ради стосовно судді Господарського суду Дніпропетровської області Васильєва Олега Юрійовича;
  9. за скаргами Савастіна Віталія Володимировича стосовно судді Полтавського апеляційного суду Захожая Олександра Івановича;
  10. за скаргою Неймерик-Черкашиної Олени Миколаївни стосовно судді Чугуївського міського суду Харківської області Карімова Ігоря Валерійовича;
  11. за скаргою адвоката Трофімова Сергія Юрійовича стосовно суддів Північного апеляційного господарського суду Пашкіної Світлани Анатоліївни, Буравльова Сергія Івановича, Андрієнка Володимира Васильовича;
  12. за скаргою Лисенка Сергія Миколайовича стосовно судді Оболонського районного суду міста Києва Шестаковської Людмили Петрівни;
  13. за скаргою Коркіяйнен Діани Дмитрівни стосовно судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області Піньковського Романа Володимировича;
  14. за скаргою Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Денісової Людмили Леонтіївнистосовно судді Приморського районного суду міста Одеси Циб Ірини Володимирівни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шелест С.Б.)

 

3. Попередній розгляд дисциплінарної скарги:

 

  1. Рівненської окружної прокуратури стосовно судді Рівненського міського суду Рівненської області Наумова Сергія Валентиновича;
  2. Лукоянової Людмили Олександрівни стосовно судді Комунарського районного суду міста Запоріжжя Стоматова Едуарда Григоровича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шелест С.Б.)

 

 

4. Різне.

 

 

 

 

Секретар Першої Дисциплінарної

палати Вищої ради правосуддя                                       Н.С. Краснощокова