X
Введіть слово для пошуку

Порядок денний засідання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 24 червня 2020 року

 

Порядок денний

засідання Третьої Дисциплінарної палати

Вищої ради правосуддя

24 червня 2020 року

1.  Розгляд дисциплінарних справ:

  1. стосовно судді господарського суду міста Києва ДЕМИДОВА Владислава Олександровича, відкритої за скаргою компанії «ЕмСі Коппер Індастріал ЛТД» в особі адвоката Остапенко Наталії Володимирівни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Говоруха В.І.)
  2. стосовно суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду МОРОЗ Лариси Леонтіївни, БУЧИК Анни Юріївни та РИБАЧУКА Андрія Івановича, відкритої за скаргами Маселка Р.А. та Могильницького М.С.
  3. стосовно судді Голосіївського районного суду міста Києва ХОМЕНКО Вікторії Сергіївни, відкритої за скаргою адвоката Акусової О.М. в інтересах ПрАТ «Страхова компанія «УНІКА».
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Іванова Л.Б.)
  4. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва НОВАКА Романа Васильовича, відкритої за скаргою Цехмістера Я.В., поданою через адвоката Хасіна І.Б. та скаргою Ускова С.Г.;
  5. стосовно судді Каланчацького районного суду Херсонської області ЖИВЦОВОЇ Олени Анатоліївни, відкритої за скаргою Національного антикорупційного бюро України;
  6. стосовно судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська ЯКОВЛЕВА Дмитра Олександровича, відкритої за скаргами адвоката Хоменка О.В., Гайворонського А.І., Сподинець І.В., Мельника В.В., Колісник Н.В., адвоката Довгаля С.М., АТ«Банк Кредит Дніпро», поданою через адвоката Борейко Н.О., Верби А.П., Управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області, Порви О.О., Камишника Є.М., Прокуратури Дніпропетровської області, Тонконога В.М., Третяк Ю.Г., Донченка О.О., ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», Врадія А.В., ДП «Петриківкатеплоенерго», КП «Дніпрообленерго», Шапошнікової К.М., Кийдан І.В., Семенової О.В., Комарницької Д.К., Ушакової С.І., Заїченка В.Г., Курочки А.Є., Земляної Л.В., Борисенкової Н.В., Старченко С.М., Кабанова О.Ю., Скрипника А.П., заступника начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Куратченка М.В., Міняйло Є.Є., Волошина К.В., Козяшева А.М., Литвиненка В.А., Васильєвої В.О., Ремез К.І., Пантюхова В.С.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)

 

2. Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за заявами (скаргами):

  1. Бовта О.В. стосовно судді Київського районного суду міста Харкова САДОВСЬКОГО Костянтина Сергійовича;
  2. Мудрицької Л.А. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ПІДПАЛОГО Вячеслава Валерійовича;
  3. Войтенко Т.В. стосовно судді Маловисківсього районного суду Кіровоградської області КРАТКА Дмитра Михайловича (за дії, вчиненні на посаді судді Солом’янського районного суду міста);
  4. адвоката Головіної О.О., яка діє в інтересах Солодкої Л.І., стосовно судді Яготинського районного суду Київської області КИСІЛЬ Олесі Анатоліївни;
  5. Прокуратури Миколаївської області, підписаної прокурором області Дунасом Т.О., стосовно Корабельного районного суду міста Миколаєва ЛАЗАРЕВОЇ Ганни Миколаївни;
  6.  Старікової Людмили Василівни стосовно судді Одеського окружного адміністративного суду ТОКМІЛОВОЇ Любові Миколаївни;
  7. Конюх Ніни Миколаївни стосовно судді Мар’їнського районного суду Донецької області ЛІПЧАНСЬКОГО Сергія Миколайовича;
  8.  Кушніра Миколи Миколайовича стосовно судді Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області П’ЯТКОВСЬКОГО Володимира Івановича;
  9. Олійник Марини Володимирівни стосовно судді Корольовського районного суду міста Житомира МАСЛАК Віти Петрівни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Говоруха В.І.)
  10. Дорогого М.О. стосовно суддів Харківського апеляційного суду ГРОШЕВОЇ Олени Юріївни, САВЕНКА Миколи Євгенійовича;
  11. Жаркова М.С. стосовно судді Приморського районного суду міста Одеси ПОПРЕВИЧА Віктора Михайловича;
  12. Ткаченка О.В. стосовно дій суддів Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ ІВАНЕНКО Юлії Геннадіївни та Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду ФАЛОВСЬКОЇ Ірини Миколаївни (за дії, вчинені на посаді судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ).
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Іванова Л.Б.)
  13. Семчій О.Б. стосовносудді Галицького районного суду Івано-Франківської області ЮСИП Ірини Михайлівни
  14. ТОВ « Фінансова компанія « Інвестхоллс Веста» в особі адвоката Дудника Олега Сергійовича стосовно судді Залізничного районного суду міста Львова БОРОВКОВА Дмитра Олександровича
  15. ТОВ «ТАС АГРО Захід» в особі адвоката Шеремета Максима Петровича стосовно суддів Вінницького апеляційного суду КОПАНИЧУК Світлани Григорівни, МЕДВЕЦЬКОГО Сергія Костянтиновича, ОНІЩУКА Віталія Володимировича
  16. Ліпова Д.Л. стосовно судді окружного адміністративного суду міста Києва КЕЛЕБЕРДИ Володимира Івановича
  17. Сегеди Ю.О. стосовно судді Центрального районного суду міста Миколаєва ГУДЕНКО Ольги Андріївни
  18. Хаунова Є.О. стосовно судді Першотравневого районного суду Донецької області ДЕМОЧКА Дмитра Олександровича;
  19. Омельченко М.М. стосовно судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області КОВАЛЯ Анатолія Борисовича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Матвійчук В.В.)
  20. адвоката Мітіна Д.В. в інтересах АТ «ПОЛТАВАХОЛОД» стосовно судді господарського суду міста Києва МАНДРИЧЕНКА Олександра Володимировича;
  21. адвоката Косянчука В.В. в інтересах ПАТ «Білицький завод «Теплозвукоізоляція» стосовно судді господарського суду Київської області БАЦУЦИ Віталія Михайловича;
  22. Подвезько Л.Ф. стосовно судді Нововодолазького районного суду Харківської області МАЩЕНКО Світлани Василівни;
  23. Поліщук Г.О. стосовно судді Солом’янського районного суду міста Києва КОЗЛЕНКО Галини Олександрівни;
  24. Буяковської І.В. стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва МАРТИНОВА Євгена Олександровича;
  25. Денка О.Е. стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва МАКАРЕНКО Ірини Олександрівни;
  26. Козаренко О.А. стосовно судді Подільського районного суду міста Києва КОРНІЛОВОЇ Жанни Олександрівни;
  27. Зуєнко М.О. стосовно суддів Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду КРАТА Василя Івановича, ДУНДАР Ірини Олександрівни, КРАСНОЩОКОВА Євгена Віталійовича;
  28. Боровського М.Д. стосовно судді Харківського окружного адміністративного суду ЗІНЧЕНКА Андрія Вікторовича;
  29. Цветциха Ю.О. стосовно судді Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя РИБАЛКО Наталії Іванівни;
  30. Хіміча А.А. стосовно судді Волноваського районного суду Донецької області ЧАЛЬЦЕВОЇ Тетяни Володимирівни;
  31. голови Октябрського районного суду міста Полтави Струкова О.М. стосовно судді Октябрського районного суду міста Полтави ГОЛЬНИК Лариси Владленівни;
  32. Житнікова А.В., Дубовика М.В., Баканова В.О., Бєлобородова І.В. стосовно судді Центрального районного суду міста Миколаєва ГРЕЧАНОЇ Світлани Іванівни.
  33. Коляско І.П. стосовно судді Північного апеляційного господарського суду ДИКУНСЬКОЇ Світлани Ярославівни (за дії вчинені на посаді судді Київського апеляційного господарського суду;
  34. Маселка Р.А. стосовно судді Залізничного районного суду міста ЛьвоваКИРИЛЮКА Андрія Ігоровича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)

 

3. Різне

 

 

Секретар Третьої

Дисциплінарної палати     

Вищої ради правосуддя                                                               Л.А. Швецова