X
Введіть слово для пошуку

Проект порядку денного

 

Порядок денний засідання Першої Дисциплінарної палати

на 23 серпня 2019 року

 

  1. Розгляд дисциплінарної справи:

 

  1. за скаргою офісу великих платників податків Державної фіскальної служби стосовно суддів Шостого апеляційного адміністративного суду Кузьменка Володимира Володимировича, Степанюка Анатолія Германовича (за дії на посаді суддів Київського апеляційного адміністративного суду), судді Київського апеляційного адміністративного суду Бабенка Костянтина Анатолійовича;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

  1. за скаргою товариства з обмеженою відповідальністю «Східні автовокзали» стосовно судді Краматорського міського суду Донецької області Фоміної Юлії Володимирівни;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Фомін І.Ю.)

 

  1. за скаргою Котюжанської Наталії Василівни стосовно судді Голопристанського районного суду Херсонської області Францішка Юрія Володимировича;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

  1. Розгляд питання про відкриття дисциплінарної справи чи відмову у її відкритті:

 

  1. за скаргою Гармашова Олега Ігоровича на дії судді Київського районного суду міста Одеси Галія Степана Петровича;

 

  1. за скаргою адвоката Сухомлинової Наталії Іванівни в інтересах державного підприємства «Завод «Арсенал» на дії судді Шостого апеляційного адміністративного суду Бужак Наталії Петрівни (за дії на посаді судді Київського апеляційного адміністративного суду);

 

  1. за скаргою Фокова Владислава Валентиновича на дії судді Дарницького районного суду міста Києва Трусової Тамари Олександрівни;

 

  1. за скаргою Огаркова Сергія Сергійовича на дії судді Слов'янського міськрайонного суду Донецької області Старовецького Володимира Івановича;

 

  1. за скаргою Свірідова Євгенія Васильовича на дії судді Іванківського районного суду Київської області Слободян Наталії Павлівни;
  2. за скаргою Погрібної Світлани Олександрівни на дії суддів Енергодарського міського суду Запорізької області Капустинського Максима Вікторовича та Запорізького апеляційного суду Полякова Олександра Зіновійовича (за дії на посаді судді апеляційного суду Запорізької області);

 

  1. за скаргою адвоката Бірюч Олени Володимирівни в інтересах Виходова Євгена Анатолійовича на дії судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська Бєльченко Лариси Анатоліївни;

 

  1. за скаргою Гороха Ігора Петровича на дії судді Окружного адміністративного суду міста Києва Качура Ігор Анатолійович;

 

  1. за скаргою Прокуратури Кіровоградської області на дії судді Устинівського районного суду Кіровоградської області Годованця Івана Алімовича;

 

  1. за скаргами Гулинчука Валентина Васильовича на дії суддів Залізничного районного суду міста Львова Ліуша Андрія Ігоровича,  Гедз Богдани Михайлівни;

 

  1. за скаргою Тонконога Володимира Вікторовича на дії судді Ірпінського міського суду Київської області Кафтанова Віталія Володимировича;

 

  1. за скаргою Трощилової Надії Михайлівни на дії судді Сихівського районного суду міста Львова Горбань Олени Юріївни;

 

  1. за скаргою Подоляки Олени Володимирівни на дії судді Печерського районного суду міста Києва Підпалого Вячеслава Валерійовича;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Краснощокова Н.С.)

 

  1. за скаргою товариства з обмеженою відповідальністю «Джелс               Енерджі АБ», поданою адвокатом Єрохіною Веронікою Олегівною стосовно судді Біляївського районного суду Одеської області Бурана Валерія Миколайовича;

 

  1. за скаргою публічного акціонерного товариства «Універсал Банк», поданою адвокатом Глевацькою Оксаною Вікторівною  стосовно судді Червонозаводського районного суду міста Харкова Єжова Віктора Анатолійовича;

 

  1. за скаргою Каряки Геннадія Олександровича на дії судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова Сітало Андрія Костянтиновича;

 

  1. за скаргою Кірєєвої Віри Василівни на дії судді Новотроїцького районного суду Херсонської області Тимченко Ольги Василівни;

 

  1. за скаргою Кривошея Володимира Даниловича на дії судді Херсонського міського суду Херсонської області Майдан Світлани Іванівни;

 

  1. за скаргою Чапліна Олега Ігоровича на дії судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Федоріщева Сергія Сергійовича;

 

  1. за скаргою Шульгіна Віталія Миколайовича на дії судді Шевченківського районного суду міста Києва Мєлєшак Олени Вікторівни;

 

  1. за скаргою Ткачука Євгенія Васильовича на дії судді окружного адміністративного суду міста Києва Вєкуа Нани Гуриєлівни;

 

  1. за скаргою товариства з обмеженою відповідальністю «Інвест Агро Логістик», поданою адвокатом Сичем Євгенієм Юрійовичем на дії судді Соснівського районного суду міста Черкас Марцішевської Олени Миколаївни;

 

  1. за скаргами Вакольчук Марії Михайлівни, Стерника Михайла Остаповича на дії судді Здолбунівського районного суду Рівненської області Чорного Ігоря Анатолійовича;

 

  1. за скаргами Єгорова Володимира Олександровича на дії судді Дарницького районного суду міста Києва Трусової Тамари Олександрівни;

 

  1. за скаргами Карнаушенко Надії Миколаївни, Мальцева Андрія Івановича, Карнаушенка Максима Івановича на дії судді Лозівського міськрайонного суду Харківської області Ткаченка Олександра Анатолійовича;

 

  1. за скаргою Крикуна Віктора Борисовича на дії судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Сливки Любомири Михайлівни;

 

  1. за скаргою Ханцевича Андрія Володимировича на дії судді Печерського районного суду міста Києва Білоцерківця Олега Анатолійовича;

 

  1. за скаргою Шевчука Миколи Миколайовича на дії судді Рівненського міського суду Рівненської області Денисюка Петра Дмитровича;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

 

  1. за  скаргою Кравченка Петра Якимовича стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Новака Романа Васильовича;

 

  1. за скаргою Погорєлова Андрія Євгенійовича стосовно судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Литвиненка Ігоря Юрійовича;

 

  1. за скаргою Лугіної Інни Борисівни стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Литвинової Ірини Валеріївни;

 

  1. за скаргою Пікало Валентини Миколаївни стосовно судді Овідіопольського районного суду Одеської області Кириченка Павла Леонтійовича;

 

  1. за скаргою Котової Любові Олексіївни стосовно судді Донецького окружного адміністративного суду Голошивця Івана Олександровича;

 

  1. за скаргою Давиденка Максима Петровича стосовно судді Октябрського районного суду міста Полтави Чуванової Алли Михайлівни;

 

  1. за скаргою Мусієнка Артема Вікторовича стосовно судді Краматорського міського суду Донецької області Лутая Андрія Миколайовича;

 

  1. за скаргою Поліщука Олексія Олексійовича стосовно судді Корольовського районного суду міста Житомира Рожкової Ольги Станіславівни;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Фомін І.Ю.)

 

  1. за скаргою представника ПрАТ «Страхова Компанія «Провідна» Лукашенка Миколи Павловича на дії судді Приморського районного суду міста Одеси Деруса Анатолія Володимировича;

 

  1. за скаргою Поляка Юхима Натановича на дії судді Харківського апеляційного суду Коваленко Ірини Павлівни (дії на посаді судді апеляційного суду Харківської області);

 

  1. за скаргою Поляка Юхима Натановича на дії судді Харківського апеляційного суду Овсяннікової Антоніни Іванівни (дії на посаді судді апеляційного суду Харківської області);

 

  1. за скаргою Ткачука Владислава Петровича на дії судді               Шевченківського районного суду міста Києва Волошина Василя Олександровича;
  2. за скаргою Дичковського Лева Васильовича на дії судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області Татарінової Олени Анатоліївни;

 

  1. за скаргою приватного нотаріуса Дніпровського міського нотаріального округу Павловської Ганни Олегівни стосовно судді Октябрського районного суду міста Полтави Андрієнко Ганни В’ячеславівни;

 

                (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шелест С.Б.)

 

  1. за скаргою адвоката Савченко Юлії Іванівни, поданої в інтересах товариства з обмеженою відповідальністю агрофірма «Нива» стосовно судді Сквирського районного суду Київської області Віговського Сергія Івановича;

 

  1. за скаргами Смаглія В’ячеслава Миколайовича стосовно суддів господарського суду Черкаської області Довганя Костянтина Івановича, Північного апеляційного господарського суду Коротун Олени Миколаївни, Смірнової Лариси Георгіївни, Суліма Владислава Володимировича;

 

  1. за скаргою адвоката Мороза Віктора Павловича стосовно судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області Кабанячого Юрія Володимировича;

 

  1. за скаргою Кромського Ігната Володимировича стосовно судді Київського районного суду міста Харкова Зуба Геннадія Анатолійовича;

 

  1. за скаргою Бойка Ігоря Ярославовича стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Писанця Віталія Анатолійовича;

 

  1. за скаргою Рудника Ігоря Андрійовича стосовно суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Бившевої Людмили Іванівни, Гончарової Ірини Анатоліївни, Хохуляка В’ячеслава Віссаріоновича;

 

  1. за скаргою Супруна Олега Миколайовича стосовно суддів Харківського районного суду Харківської області Пілюгіної Олени Миколаївни,  Назаренка Олега Володимировича;

 

  1. за скаргою Похила Дмитра Вячеславовича стосовно судді Бердянського міськрайонного суду Запорізької області Білоусової Олени Миколаївни;

 

  1. за скаргами Кучера Олександра Миколайовича  стосовно судді Деснянського районного суду міста Києва Лісовської Олени Володимирівни, судді Київського апеляційного суду Жук Ольги Володимирівни;

 

  1. за скаргою Топчило Надії Олександрівни  стосовно судді Апостолівського районного суду Дніпропетровської області Хоруженко Наталії Вікторівни;

 

  1. за скаргою виконуючого обов’язки голови Загрунівської сільської ради Зіньківського району Полтавської області Горбатій Тетяни Юріївни на дії судді Зіньківського районного суду Полтавської області Должка Сергія Ростиславовича;

 

  1. за скаргою Москалюка Івана Ілліча на дії судді Сокирянського районного суду Чернівецької області Побережної Олени Дмитрівни;

 

  1. за скаргою Власенка Анатолія Григоровича стосовно судді Дніпровського районного суду міста Києва Арапіної Наталії Євгеніївни;

 

  1. за скаргою Качана Олександра Володимировича  стосовно суддів Шостого апеляційного адміністративного суду Пилипенко Олени Євгенівни, Кузьмишиної Олени Миколаївни, Степанюка Анатолія Германовича;

 

  1. за скаргою прокурора Київської області Киричука Максима Юрійовича стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва Кваші Антоніни Валеріївни;

 

  1. за скаргою Михайлович Надії Іванівни стосовно судді Сколівського районного суду Львівської області Микитина Володимира Ярославовича;

 

  1. за скаргою адвоката Проценка Ігоря Олексійовича, Колеснікова Юрія Валерійовича стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Підпалого Вячеслава Валерійовича;

 

  1. за скаргою Галушки Василя Васильовича стосовно судді Бродівського районного суду Львівської області Петейчука Богдана Михайловича;

 

  1. за скаргою Поповича Ростислава Ігоровича стосовно судді окружного адміністративного суду міста Києва Нагорянського Сергія Івановича;

 

  1. за скаргою Андрійченка Петра Карловича стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Остапчук Тетяни Володимирівни;
  2. за скаргою адвоката Мельніченко Дарії Олександрівни стосовно судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду Жукової Євгенії Олексіївни.

 

                             (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

  1. Попередній розгляд дисциплінарних скарг:

 

  1. Кисленко Олени Миколаївни на дії суддів Другого апеляційного адміністративного суду Жигилія Сергія Павловича, Перцової Тетяни Сергіївни (дії на посадах суддів Харківського апеляційного адміністративного суду);

 

                           (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

  1. Кузьмічової Світлани Володимирівни на дії судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області Ярмоли Оксани Яківни;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 

  1. Підтвердження дисциплінарних скарг:

 

  1. Бондаренко Тетяни Іванівни на дії судді Октябрського районного суду міста Полтави Материнко Марини Олександрівни;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

 

  1. Зінченко Світлани Петрівни на дії суддів Білоцерківського міськрайонного суду Київської області Бобкової Ніни Володимирівни, Буцмака Юрія Євгеновича, Шовкопляса Олександра Петровича.

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Фомін І.Ю.)

 

 

 

Секретар 

Першої Дисциплінарної палати                                                    В.В. Шапран