X
Введіть слово для пошуку

Проект порядку денного

Порядок денний
засідання Третьої Дисциплінарної палати
Вищої ради правосуддя
4 вересня 2019 року

 

1. Розгляд дисциплінарних справ:

  1. стосовно судді Сакського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим АСАНОВА Ельміра Нарімановича, відкритої за зверненням Служби безпеки України;
  2. стосовно судді Сакського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим ДАХНЕВИЧ Олени Дмитрівни, відкритої за зверненням Служби безпеки України;
  3. стосовно судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим КУРИЛЕНКА Олега Станіславовича, відкритої за зверненням Служби безпеки України.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)

 

2. Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за заявами (скаргами):

  1. Охрименко М.А. стосовно судді Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області ТОМІЛІНА Олексія Миколайовича;
  2. Жукова О.С. стосовно судді Камʼянко-Бузького районного суду Львівської області САМСІНА Маркіяна Леоновича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)
  3. Везломцевої М.В. стосовно судді Центрального районного суду міста Миколаєва ЧУЛУПА Олександра Степановича;
  4. Резнікова М.В. стосовно судді Центрального районного суду міста Миколаєва ЧУЛУПА Олександра Степановича;
  5. адвоката Косенчука С.І., який діє в інтересах Івон І.В., стосовно судді Центрального районного суду міста Миколаєва ЧУЛУПА Олександра Степановича.
  6. Гач О.В. стосовно судді господарського суду Івано-Франківської області МИХАЙЛИШИНА Володимира Васильовича;
  7. Мельника С.Б. стосовно суддів Шостого апеляційного адміністративного суду ВАСИЛЕНКА Ярослава Миколайовича, КУЗЬМЕНКА Володимира Володимировича, ШУРКА Олега Івановича (за дії, вчинені на посадах суддів Київського апеляційного адміністративного суду).
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Матвійчук В.В.)
  8. адвоката Хомишина М.А. в інтересах ТОВ «ІНВЕСТКОМ-М» стосовно судді Голосіївського районного суду ШЕВЧЕНКО Тетяни Миколаївни;
  9. адвоката Махині М.В. в інтересах «Бітум Петрокемікел Індастріз Лтд.» стосовно судді Солом’янського районного суду міста Києва УКРАЇНЦЯ Віталія Васильовича;
  10. адвоката Ткачука О.В. в інтересах ПАТ «Укрсоцбанк» стосовно судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду БОРИСЕНКА Павла Олександровича;
  11. Мельнікової О.О. стосовно судді Центрального районного суду міста Миколаїва АЛЄЙНІКОВА Володимира Олександровича;
  12. адвоката Щербака Є.М. в інтересах ПАТ «Укргазпромбанк» стосовно судді господарського суду Дніпропетровської області СОЛОВЙОВОЇ Анастасії Євгеніївни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)
  13. Сміщука С.Л. стосовно судді Залізничного районного суду міста Львова КОЛОДЯЖНОГО Сергія Юрійовича;
  14. Бондар Г.В., Бондар В.С. стосовно судді Дніпровського районного суду міста Києва ЯРОВЕНКО Наталії Олегівни;
  15. Гереги І.М. стосовно судді Франківського районного суду міста Львова ВАНІВСЬКОГО Юрія Михайловича;
  16. Буяло Г.С., Буяла О.В. стосовно судді Оболонського районного суду міста Києва ВАСАЛАТІЯ Костянтина Анатолійовича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)
  17. Аксьонової В.С. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ПИСАНЦЯ Віталія Анатолійовича;
  18. Благути А.О. стосовно судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду ГОЛОБУТОВСЬКОГО Романа Зіновійовича;
  19. Благути А.О. стосовно судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду КУЧМИ Костянтина Сергійовича;
  20. Лагути С.П. стосовно судді Шевченківського районного суду міста Львова ГЛИНСЬКОЇ Дарини Богданівни;
  21. Оліярник М.Ю. стосовно судді Шевченківського районного суду міста Львова ГЛИНСЬКОЇ Дарини Богданівни;
  22. Гур’євої С.С. стосовно судді Приморського районного суду міста Одеси СВЯЧЕНОЇ Юлії Борисівни;
  23. Новицького В.С. стосовно суддів Восьмого апеляційного адміністративного суду НІКОЛІНА Володимира Володимировича, ГІНДИ Оксани Миколаївни, СТАРУНСЬКОГО Дмитра Миколайовича;
  24. Кундицької Н.О. стосовно судді Личаківського районного суду міста Львова ЛЕНЬО Світлани Іванівни, суддів Львівського апеляційного суду НІТКЕВИЧА Андрія Васильовича, БОЙКО Світлани Миколаївни, САВУЛЯКА Романа Васильовича;
  25. адвоката Сініченка І.С. в інтересах Сироїжка С.Ф. стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва ЩЕБУНЯЄВОЇ Лідії Леонідівни;
  26. Іващенко Л.О., Іващенка Є.Я., Іващенка С.Є., Тарана І.А., Кошколди О.П., Вовчанського І.С., Майстренка Ю.Г., Богинської С.А., Богинського С.О., Кошколди В.О., Лайка О.В., Замули Ю.М., Замули А.В., Пиптика А.М. стосовно судді Сахновщинського районного суду Харківської області НЕСТЕРЕНКО Оксани Сергіївни;
  27. Федорчука В.Д. стосовно судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області МИШКА Віталія Володимировича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Іванова Л.Б.)
  28. Байдужа В.В., від імені якого діє адвокат Дроздовський Л.П., стосовно судді Петриківського районного суду Дніпропетровської області ІЩЕНКО Інни Миколаївни;
  29. Літвінової О.Г. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва СОКОЛОВА Олексія Михайловича;
  30. Косяка М.М. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва БІЛОЦЕРКІВЦЯ Олега Анатолійовича;
  31. Вишнякова О.О. стосовно судді Святошинського районного суду міста Києва ВЕЛИЧКО Тетяни Олександрівни;
  32. Шарова О.Є. стосовно судді Обухівського районного суду Київської області ЗІНЧЕНКА Олександра Миколайовича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Матвійчук В.В.)
  33. Яковенко Г.В. стосовно судді Червонозаводського районного суду міста Харкова ЄЖОВА Віктора Анатолійовича;
  34. Першого заступника прокурора Чернігівської області Балєва Ю.О. стосовно судді окружного адміністративного суду міста Києва ФЕДОРЧУКА Андрія Богдановича;
  35. Герасимова П.О. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ГРИГОРЕНКО Ірини Володимирівни;
  36. Кучеренка В.О. стосовно судді окружного адміністративного суду міста Києва ОГУРЦОВА Олексія Петровича;
  37. Вихованка Р.С. стосовно судді Галицького районного суду міста Львова ЗУБАЧИК Наталії Богданівни;
  38. Лєтаєва А.Д. стосовно суддів Вінницького апеляційного суду МІХАСІШИНА Ігоря Васильовича ДЕНИШЕНКО Тамари Олександрівни (за дії, вчинені на посаді судді апеляційного суду Вінницької області);
  39. Кривоноса В.М. стосовно судді Рокитнянського районного суду Київської області НЕЧЕПОРЕНКА Леоніда Михайловича;
  40. т.в.о. селищного голови Затоківської селищної ради Білгород-Дністровської міської ради Одеської області Барановської Галини Борисівни, депутатів Затоківської селищної ради Сердцевича Володимира Дмитровича, Белграда Сергія Миколайовича, громадського об’єднання «БЛАГОПОЛУЧЧЯ ЗАТОКИ» стосовно судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області МИШКА Віталія Володимировича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)
  41. Череповського К.В. стосовно суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду БІЛОУСА Олега Валерійовича, СМОКОВИЧА Михайла Івановича;
  42. адвокатів Зеленіна С.С., Сотника О.І. в інтересах Іваницької Г.Р. стосовно суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду СУХОВОГО Валерія Григоровича, БЕРДНІК Інни Станіславівни, МІЩЕНКА Івана Сергійовича;
  43. Рошака М.С. стосовно судді Окружного адміністративного суду міста Києва ГОЛОВАНЬ Оксани Вікторівни;
  44. народного депутата Немировського А.В. стосовно суддів Запорізького апеляційного суду БІЛОКОНЕВА Вячеслава Миколайовича, РАССУЖДАЯ Вадима Яковича, ТЮТЮНИК Марини Сергіївни;
  45. Комарецького В.В. стосовно судді Солом’янського районного суду міста Києва ШЕРЕМЕТЬЄВОЇ  Людмили Антонівни.
  46. адвоката Дубцова Д.В. в інтересах Черновецького Л.М. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва БОРТНИЦЬКОЇ Віти Вікторівни;
  47. адвоката Ягунова Д.В. в інтересах Сіданченка В.О. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ГРИГОРЕНКО Ірини Володимирівни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)

 

3, Підтвердження скарги:

  1. Каламбета М.А. стосовно судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська АНТОНЮКА Олександра Андрійовича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

 

4. Різне.

 

Секретар Третьої
Дисциплінарної палати
Вищої ради правосуддя                                                                А.А. Овсієнко