X
Введіть слово для пошуку

Проект порядку денного

Проект  порядку денного засідання
Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя
2 вересня 2019 року

 

1. Розгляд дисциплінарних справ:

1) стосовно судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова САРКІСЯН Олени Анатоліївни та суддів апеляційного суду Харківської області БЕЗДІТКА Валерія Михайловича, ЧОПЕНКА Ярослава Вікторовича, КУРИЛА Олександра Миколайовича (нині – судді Харківського апеляційного суду), відкритої за скаргами Абраменка О.В.;

2) стосовно судді Самарського районного суду міста Дніпропетровська СУХОРУКОВА АНДРІЯ ОЛЕКСІЙОВИЧА, відкритої за рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 23 квітня 2019 року № 121/ко-19;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

3) стосовно судді Трускавецького міського суду Львівської області МАРЧУКА Володимира Івановича,  відкритої за скаргою Алієва В.В.;

4) стосовно судді Солом’янського районного суду міста Києва КУРОВОЇ  Олени Іванівни, відкритої за скаргою прокурора другого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, Генеральної прокуратури України   Хавіна В.О.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

2. Розгляд висновків членів Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя та доданих до них матеріалів про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за скаргами (зверненнями):

1) Дубровського В.О. стосовно судді Полтавського апеляційного суду ГОНТАР Алли Анатоліївни;

2) Страшка А.Ю. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва БОРТНИЦЬКОЇ Віти Вікторівни;

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

3) Гача Василя Павловича стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва ЩЕБУНЯЄВОЇ Лідії Леонідівни;

4) адвоката Страннікова Андрія В’ячеславовича, який діє в інтересах Тихончука Руслана Михайловича, стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва СИДОРОВА Євгенія Вікторовича;

5) Петручка Андрія Володимировича стосовно судді Вишгородського районного суду Київської області ЧІРКОВА Гліба Євгеновича;

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

6) Петренка Миколи Миколайовича стосовно судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська АНТОНЮКА Олександра Андрійовича;

7) Крикливця Олександра Миколайовича стосовно судді Садгірського районного суду міста Чернівці БАЙЦАР Людмили Валентинівни;

8) Оліярника Юрія Івановича стосовно судді Галицького районного суду міста Львова ВОЛОСКО Ірини Романівни;

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)

9) Мельника Р.О., Бублика О.І. стосовно судді Октябрського районного суду міста Полтави ТІМОШЕНКО Наталії Володимирівни;

10) Максимовича І.В. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ОСТАПЧУК Тетяни Володимирівни;

11) Компанії Coveris Rigid Polska Sp z.o.o. стосовно судді господарського суду міста Києва МАРЧЕНКО Оксани Володимирівни;

12) Яцка В.В. стосовно судді Корольовського районного суду міста Житомира  РОЖКОВОЇ Олени Станіславівни;

13) Прудивуса М.А. в інтересах Гродзієвської Н.А. стосовно судді Київського апеляційного суду  НЕВІДОМОЇ Тетяни Олексіївни (за дії, вчинені на посаді судді апеляційного суду міста Києва);

14) Федорчука А.Б. стосовно судді Рівненського міського суду Рівненської області  ТИМОЩУКА Олександра Ярославовича.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

3. Різне.

 

Секретар Другої Дисциплінарної
палати Вищої ради правосуддя                М.П. Худик