X
Введіть слово для пошуку

Проект порядку денного засідання Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 22 червня 2020 року

Проект  порядку денного засідання

Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя

22 червня 2020 року

 

1. Розгляд дисциплінарних справ:

 

  1.  стосовно судді Печерського районного суду міста Києва СМИК Світлани Іванівни, відкритої за дисциплінарними скаргами Національного агентства з питань запобігання корупції, Приходька В.М.;
  2.  стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ПІДПАЛОГО Вячеслава Валерійовича, відкритої за скаргами Данильчука І.Д., Куцан О.М., адвоката Бучка А.О. в інтересах ТОВ «Шаянські мінеральні води»,          Коротич Г.П., Мацарської І.Ю.;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)
  3. стосовно судді Київського районного суду міста Полтави ТУРЧЕНКО Тетяни Валентинівни, відкритої за скаргами Бабаніної Марини Юріївни;
     (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Блажівська О.Є.)
  4. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва СМИК Світлани Іванівни, відкритої за дисциплінарною скаргою товариства з обмеженою відповідальністю «Сан Парк»;
  5. стосовно судді Київського районного суду міста Харкова ЧЕРЕДНИК Вікторії Євгеніївни, відкритої за дисциплінарною скаргою Куксова В.П.;
  6. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ШАПУТЬКО Світлани Володимирівни, відкритої за дисциплінарною скаргою адвоката Компанця Максима Борисовича;
  7. стосовно суддів Тернопільського окружного адміністративного суду ШУЛЬГАЧА Миколи Петровича, МАНДЗІЯ Олексія Петровича, відкритої за дисциплінарними скаргами Небельського Ростислава Орестовича; (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)
  8. стосовно судді Южного міського суду Одеської області БАРАНОВСЬКОЇ  Земфіри Ільїмдарівни, відкритої за заявою (скаргою) Чередниченко С.О.;
  9. стосовно суддів Чернігівського районного суду Чернігівської області КУХТИ Владислава Олександровича, ХОМЕНКО Лариси Василівни, МАЙБОРОДИ Світлани Миколаївни, МЕЖЕННІКОВОЇ Світлани Петрівни, відкритої за скаргою Управління Служби безпеки України в Чернігівській області.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

2. Розгляд висновків членів Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя та доданих до них матеріалів про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за скаргами (зверненнями):

 

  1. Жукова Олександра Сергійовича стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ГРИГОРЕНКО (КИРИЛЮК) Ірини Володимирівни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Блажівська О.Є.)
  2. ТОВ «ФерроМет1» стосовно судді окружного адміністративного суду міста Києва ШРАМКО Юлії Теодорівни; 
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)
  3. Маселка Романа Анатолійовича стосовно судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду СІМОНЕНКО Валентини Миколаївни;
  4. Маселка Романа Анатолійовича стосовно суддів Вищого адміністративного суду України ШТУЛЬМАНА Ігоря Володимировича, ЧЕРПАКА Юрія Кононовича,  РЕЦЕБУРИНСЬКОГО Юрія Йосиповича,      ШВЕЦЯ  Віктора Володимировича;
  5. Чиляєвої Ірини Анатоліївни стосовно судді Голосіївського районного суду міста Києва КОЛДІНОЇ Олександри Олегівни;
  6. Осадця Володимира Сергійовича стосовно судді Сьомого апеляційного адміністративного суду КУРКА Олега Петровича та суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду РИБАЧУКА Андрія Івановича, МОРОЗ Лариси Леонтіївни, ТАЦІЙ Лариси Василівни
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)
  7. Народного депутата України Княжицького М.Л. скерованої з Вищої кваліфікаційної комісії суддів України стосовно судді окружного адміністративного суду міста Києва АБЛОВА Євгенія Валерійовича;
  8. Клапоть О.А. стосовно суддів Першого апеляційного адміністративного суду КОМПАНІЄЦЬ Ірини Дмитрівни, КАЗНАЧЕЄВА Едуарда Геннадійовича, ЯСТРЕБОВОЇ Любові Вікторівни;
  9. Дідка А.І. скерованої з Вищої кваліфікаційної комісії суддів України стосовно суддів Чернігівського окружного адміністративного суду НЕПОЧАТИХ Василя Олександровича, Шостого апеляційного адміністративного суду ШУРКА Олега Івановича, ВАСИЛЕНКА Ярослава Миколайовича, СТЕПАНЮКА Анатолія Германовича;
  10. Лисенка Сергія Миколайовича стосовно судді Вищого антикорупційного суду МОЙСАКА Сергія Мирославовича;
  11.  Меркотан Людмили Василівни стосовно судді Теплицького районного суду Вінницької області ГЕРМАНА Олександра Сергійовича;
  12.  Верченко Ольги Олександрівни стосовно судді Мар’їнського районного суду Донецької  області СМЕТАНЯКА Олександра Ярославовича;
  13.  Поповича Ростислава Ігоровича стосовно судді окружного адміністративного суду міста Києва КАТЮЩЕНКА Віталія Петровича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Блажівська О.Є.)
  14.  Токарчука Віктора Ананійовича стосовно судді Рівненського апеляційного суду ГЛАДКОГО Святослава Васильовича;
  15.   Іщенко Вероніки Миколаївни стосовно судді Сихівського районного суду міста Львова БОЙКО Ольги Миколаївни;
  16. адвоката Мазарюка Сергія Сергійовича, який діє в інтересах Єремеєвої Т.В. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва СОКОЛОВА Олексія Михайловича;
  17.   об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Грушевського 78» в особі адвоката Прокопенка А.В. стосовно судді господарського суду Дніпропетровської області ПЕТРЕНКА Ігоря Васильович;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)
  18.  Хвіщука Олександра Сергійовича стосовно судді Солом’янського районного суду міста Києва ЖОВНОВАТЮК Вікторії Сергіївни;
  19. Всеукраїнська благодійна організація «Конвіктус Україна» стосовно суддів Лозівського міськрайонного суду Харківської області СМІРНОВОЇ Наталії Андріївни;
  20. Станкевич Любові Станіславівни стосовно суддів Восьмого апеляційного адміністративного суду СУДОВОЇ-ХОМЮК Наталії Михайлівни, ГУЛЯКА Василя Васильовича, ПЛІША Михайла Антоновича;
  21. Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у місті Львові стосовно суддів Восьмого апеляційного адміністративного суду ДОВГОПОЛОВА Олександра Михайловича, ГУДИМА Любомира Ярославовича, СВЯТЕЦЬКОГО Віктора Валентиновича;
  22. ПАТ «Азовкабель» в особі адвоката Кузнецової А.С. стосовно судді господарського суду Запорізької області ФЕДОРОВОЇ Олени Владиславівни;
    (доповідач – член Вищої ради правосуддя Прудивус О.В.)
  23. Шилова Петра Миколайовича стосовно судді Приморського районного суду міста Маріуполя Донецької області САРАЄВА Ігоря Анатолійовича;
  24. адвоката Рудницької Юлії Олександрівни стосовно судді Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області КОЗЛОВА Юрія Володимировича;
  25.  адвоката Безменко Микити Євгеновича  стосовно судді Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області ЦИГАНКА Максима Олександровича;
  26. Миропольського Вячеслава Семеновича стосовно судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду КУЗНЕЦОВА Віктора Олексійовича;
  27. Барвінської Єлизавети Стефанівни стосовно судді Львівського апеляційного суду ЦЯЦЯКА Романа Павловича;
  28. Офісу Генерального прокурора, поданої прокурором Нескородяним А.М., стосовно судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська МЕЛЬНИЧЕНКА Сергія Петровича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

3. Попередній розгляд дисциплінарних скарг:

  1. Гуляєвої Тетяни Василівни стосовно судді Орджонікідзевсього районного суду міста Харкова ПОПОВОЇ Вікторії Олександрівни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

 

4. Різне.

 

Секретар Другої Дисциплінарної

палати Вищої ради правосуддя             М.П. Худик