X
Введіть слово для пошуку

Проект порядку денного засідання Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 6 липня 2020 року

Проект  порядку денного засідання

Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя

6 липня 2020 року

 

1. Розгляд дисциплінарних справ:

 

  1. стосовно судді Троїцького районного суду Луганської області КРІВОКЛЯКІНОЇ  Наталії Віталіївни, суддів Марківського районного суду Луганської області ДІДОРЕНКО Анжеліки Едуардівни, ШКИРІ Віри Миколаївни, судді Сватівського районного суду Луганської області ОСІПЕНКО Людмили Миколаївни, судді Старобільського районного суду Луганської області ВОРОНКІНА Олександра Анатолійовича, відкритої за скаргою Генеральної прокуратури України за підписом заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Н.І.;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)
  2. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва МОСКАЛЕНКО Катерини Олександрівни відкритої за скаргою Демчана А.В.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Прудивус О.В.)

 

2. Розгляд висновків членів Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя та доданих до них матеріалів про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за скаргами (зверненнями):

  1.  Григоренка Ігоря Володимировича стосовно судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області ШАПОВАЛОВОЇ Ірини Сергіївни;
  2. Толмачьова Валерія Михайловича стосовно судді Новокаховського міського суду Херсонської області ПИЛИПЕНКА Сергія Васильовича;
  3. Пізняка Віктора Івановича стосовно суддів Третього апеляційного адміністративного суду ПАНЧЕНКО Ольги Михайлівни, ЧЕРЕДНИЧЕНКА Владислава Євгенійовича, ІВАНОВА Сергія Миколайовича;
  4. Слободської Броніслави Борисівни стосовно судді Броварського міськрайонного суду Київської області ВАСИЛИШИНА Валерія Олександровича;
  5. адвоката Кириченка Костянтина Ігоровича стосовно суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду КОВАЛЕНКО Наталії Володимирівни, БЕРНАЗЮКА Яна Олександровича, ЖЕЛЄЗНОГО Ігоря Вікторовича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Блажівська О.Є.)
  6. адвоката Карчагіна С.В. в інтересах Повалінського Ф.Л. стосовно судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська ФЕДОРІЩЕВА Сергія Сергійовича;
  7. Неумитого В.Д. стосовно судді Васильківського міськрайонного суду Київської області МАРЧУКА Олега Леонідовича;
  8. ТОВ «ПКК «Спецбудналадка» стосовно судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська ЛИТВИНЕНКА Ігоря Юрійовича;
  9. Мезеткової А.К. стосовно суддів Південно-західного апеляційного господарського суду ЯРОШ Алли Іванівни, САВИЦЬКОГО Якова Федоровича, ПРИНЦЕВСЬКОЇ Наталії Миколаївни;
  10. Сідька О.А. стосовно судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду ЛІДОВЦЯ Руслана Анатолійовича;
  11. Ковалевича В.П. стосовно судді Львівського апеляційного суду ПАРТИКИ Ірини Володимирівни;
  12.  ТОВ «Творча архітектурна майстерня А.Пашенько» стосовно суддів Шостого апеляційного адміністративного суду БЕСПАЛОВА Олександра Олександровича, КЛЮЧКОВИЧА Василя Юрійовича, ПАРІНОВА Андрія Борисовича;
  13. ПАТ «МТС УКРАЇНА» в особі адвоката Літвінова О.Б. стосовно суддів Північного апеляційного господарського суду ДІДИЧЕНКО Марини Анатоліївни, ПОНОМАРЕНКО Євгенія Юрійовича, КРОПИВНОЇ Людмили Володимирівни (за дії, вчинені на посадах суддів Київського апеляційного господарського суду).
    (доповідач – член Вищої ради правосуддя Прудивус О.В.)

 

3. Різне.

 

Секретар Другої Дисциплінарної

палати Вищої ради правосуддя                                              М.П. Худик