X
Введіть слово для пошуку

Проект порядку денного засідання Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 13 липня 2020 року

Проект  порядку денного засідання

Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя

13 липня 2020 року

 

1. Розгляд дисциплінарних справ:

  1. стосовно судді Київського районного суду міста Харкова ЧЕРЕДНИК Вікторії Євгеніївни, відкритої за дисциплінарною скаргою Куксова Віктора Петровича;
  2. стосовно судді Кам’янсько-Дніпровського районного суду Запорізької області ПЕТРОВА Володимира Вячеславовича, відкритої за дисциплінарною скаргою Державної екологічної інспекції у Запорізькій області;
  3. стосовно судді Дарницького районного суду міста Києва ДАНИЛЕНКА Віталія Валерійовича, відкритої за дисциплінарною скаргою Кривка Володимира Івановича;
  4. стосовно суддів Тернопільського окружного адміністративного суду ШУЛЬГАЧА Миколи Петровича, МАНДЗІЯ Олексія Петровича, відкритої за дисциплінарними скаргами Небельського Ростислава Орестовича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)
  5. стосовно судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області ВОЗНЮКА Сергія Михайловича, відкритої за скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Комфорт-Траст».
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

2. Розгляд висновків членів Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя та доданих до них матеріалів про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за скаргами (зверненнями):

  1. Первомайської місцевої прокуратури Миколаївської області стосовно судді Южноукраїнського міського суду Миколаївської області ВОЛКОВОЇ Олени Іванівни;
  2.  Савчука Ю.В. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва НОВАКА Романа Васильовича;
  3. Донського В.В. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва НОВАКА Романа Васильовича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Прудивус О.В.)
  4. М іністерства юстиції України, АТ «Державний експортно-імпортний банк України» стосовно судді Окружного адміністративного суду міста Києва ФЕДОРЧУКА Андрія Богдановича;
  5. АТ «Комерційний банк «Приватбанк» стосовно судді Сахновщинського районного суду Харківської області ЄРЬОМІНОЇ Ольги Володимирівни;
  6. Прокуратури Миколаївської області стосовно судді Центрального районного суду міста Миколаєва ЧУЛУПА Олександра Степановича;
  7. Маселка Романа Анатолійовича стосовно судді Октябрського районного суду міста Полтави ШЕВСЬКОЇ Олени Іванівни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)
  8. Лозівської міської ради Харківської області стосовно судді господарського суду Харківського області СМІРНОВОЇ Олени Віталіївни;
  9. Рябошапки Петра Анатолійовича стосовно судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська КУДРЯВЦЕВОЇ Тетяни Олександрівни;
  10. Горбунова Андрія Євгеновича стосовно судді Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області КИЯНА Дмитра Володимировича;
  11. адвоката Тафінцева Костянтина В’ячеславовича стосовно судді Краматорського міського суду Донецької області ДАНЕЛЮК Оксани Миколаївни;
    (доповідач – член Вищої ради правосуддя Блажівська О.Є.)
  12. адвоката Мізевича Дмитра Анатолійовича стосовно судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська СЛІЩЕНКА Юрія Григоровича;
  13. Прокуратури Київської області стосовно судді Святошинського районного суду міста Києва СЕНЬКА Миколи Федоровича;
  14. Чулкової Світлани Євгенівни стосовно суддів Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду ЧЕРВИНСЬКОЇ Марини Євгенівни, КОРОТУНА Вадима Михайловича, Київського апеляційного суду ПИСАНОЇ Таміли Олександрівни (за дії, вчинені на посадах суддів Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ), Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ МАЗУР Лідії Михайлівни;
  15.  Грищук Людмили Григорівни, Грищука Івана Петровича стосовно судді Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області ВДОВИЧЕНКО Тетяни Миколаївни;
  16.  Циби Олександра Олександровича стосовно судді Окружного адміністративного суду міста Києва КЛОЧКОВОЇ Наталії Вікторівни;
    (доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)
  17. адвоката Ткаченка С.О. стосовно судді Миронівського районного суду Київської області ПОЛІЩУКА Андрія;
  18. Цвігуна Б.О. стосовно суддів Вінницького апеляційного суду НАГОНЯКА Євгена Петровича, РУПАКА Антона Антонійовича (за дії, вчинені на посадах суддів апеляційного суду Вінницької області);
  19. Доброгорської Олени Миколаївни стосовно судді Октябрського районного суду міста Полтави БУГРІЯ Володимира Михайловича;
  20. Ченцова Сергія Сергійовича стосовно судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області ЛЕМАК Олесі Володимирівни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Прудивус О.В.)
  21.  Обʼєздова Артура Ігоровича стосовно суддів Заводського районного суду міста Миколаєва КАРТАШЕВОЇ Тетяни Анатоліївни, Миколаївського апеляційного суду СЕРЕБРЯКОВОЇ Тетяни Валеріївни;
  22. Концерна радіомовлення, радіозв’язку та телебачення стосовно судді Деснянського районного суду міста Києва ПЕТРІЩЕВОЇ Ірини Валентинівни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

3 . Підтвердження дисциплінарних скарг:

  1. Полійчук Н.Д. стосовно судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області ПОЛЬСЬКОЇ Мирослави Василівни (за дії вчинені на посаді судді Яремчанського міського суду Івано-Франківської області).
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Блажівська О.Є.)

 

4. Різне.

 

 

Секретар Другої Дисциплінарної

палати Вищої ради правосуддя                                   М.П. Худик