X
Введіть слово для пошуку

Проект порядку денного засідання Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 16 грудня 2019 року

Проект  порядку денного засідання

Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя

16 грудня 2019 року

 

1. Розгляд дисциплінарних справ:

 

1) стосовно судді Печерського районного суду міста Києва БІЛОЦЕРКІВЦЯ Олега Анатолійовича, відкритої за скаргою Мельник Євгенії Микитівни.

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

2. Розгляд висновків членів Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя та доданих до них матеріалів про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за скаргами (зверненнями):

 

1)      Гулбані Раїси Шимхонівни стосовно судді Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області ПАКА Михайла Михайловича;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)

 

2)      Панкевича Володимира Миколайовича стосовно судді Ізюмського міськрайонного суду Харківської області ГУРЕНКА Максима Олександровича;

 

3)      Денисюка Валерія Федоровича стосовно судді Голосіївського районного суду міста Києва ШЕВЧЕНКО Тетяни Миколаївни;

 

4)      Архипової Ольги Миколаївни стосовно судді  Касаційного Цивільного суду у складі Верховного Суду ЖУРАВЕЛЬ Валентини Іванівни;

 

5)      Крепосняка Володимира Ігоровича стосовно судді Голосіївського районного суду міста Києва ХОМЕНКО Вікторії Сергіївни;

 

6)      прокуратури Дніпропетровської області в особі її керівника Токара Романа Миколайовича  стосовно судді Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області КЛИМЕНКО Ірини Вячеславівни;

 

7)      Білинця  Михайла Олександровича стосовно судді Іршавського районного суду Закарпатської області ЗОЛОТАРЯ Михайла Михайловича;

 

8)      Ігуменьшева Олега Михайловича стосовно судді господарського суду Рівненської області ЦЕРКОВНОЇ Наталії Федорівни;

 

9)      Діновського Георгія Анатолійовича, Збарської Наталії Львівни стосовно суддів Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду ЧЕРВИНСЬКОЇ Марини Євгенівни, АНТОНЕНКО Наталії Олександрівни,  ЖУРАВЕЛЬ Валентини Іванівни, КУРИЛО Валентини Панасівни,  КОРОТУНА Вадима Михайловича;

 

10)    адвоката Побережного Дмитра Валерійовича стосовно суддів  Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду ПАНАЇДА Ігоря Васильовича, ПАНКУЛИЧА Віктора Івановича, БОДНАРА Сергія Богдановича;

 

11)    Національного агентства з питань запобігання корупції в особі Мангула Олександра Анатолійовича стосовно судді  Солом’янського районного суду міста Києва КРИВОРОТ Оксани Олексіївни;

 

12)    Шевченка Олександра Олеговича стосовно судді апеляційного суду міста Києва НОВОВА Сергія Олександровича;

 

13)    прокуратури Запорізької області в особі виконувача обов’язків прокурора Запорізької області Маслюка Олександра Миколайовича стосовно судді Запорізького апеляційного суду ДАДАШЕВОЇ Світлани В’ячеславівни;

 

14)  Наумчука Миколи Ілліча стосовно суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду МОРОЗ Лариси Леонтіївни, СТАРОДУБА Олександра Павловича,  КОВАЛЕНКО Наталії Володимирівни;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

15)   Меркотан В.В. стосовно судді Смілянського міськрайонного суду Черкаської області ОПАЛИНСЬКОЇ Ольги Петрівни;

 

16)  Прокопчук С.В. стосовно суддів Окружного адміністративного суду міста Києва АМЕЛЬОХІНА Віталія В’ячеславовича, КАЧУРИ Ігоря Анатолійовича, КЕЛЕБЕРДИ Володимира Івановича;

 

17) Телунц Р.Ю. стосовно судді Херсонського апеляційного суду ГЕММИ Юрія Миколайовича;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Блажівська О.Є.)

 

18)  Руденка Олександра Олександровича, стосовно судді Житомирського районного суду Житомирської області ЗУБЧУК Інни Володимирівни;

 

19)    Олещенко Раїси Миколаївни стосовно судді Кіровського районного суду міста Дніпропетровська ВАСІНОЇ Лілії Анатоліївни;

 

20) Прокуратури Кіровоградської області стосовно судді Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області НІКОЛАЄВА Максима Вікторовича;

 

21) Ткаченка Олександра Геннадійовича стосовно судді Третього апеляційного адміністративного суду ЧЕПУРНОВА Дениса Васильовича;

 

22)    адвоката Решнюка Анатолія Валерійовича стосовно судді апеляційного суду Черкаської області ІВАНЕНКА Ігоря Володимировича (нині – суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду);

 

23)     військової прокуратури Чернівецького гарнізону Західного регіону України стосовно судді Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області ВОЄВІДКА Ярослава Івановича;

 

24)   компанії «Лорлі Інвестментс Лімітед» стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва ТРУБНІКОВА Андрія Володимировича;

 

25) приватного сільськогосподарського підприємства «Деметра» стосовно судді Верховного Суду МАРТЄВА Сергія Юрійовича;

 

26) Ілюшкіна Вадима Вікторовича стосовно суддів Приморського районного суду міста Одеси ДЕРУСА Анатолія Володимировича, апеляційного суду Одеської області ДЖУЛАЯ Олександра Борисовича, КОПІЦИ Олега Володимировича, ТОЛКАЧЕНКА Олександра Олександровича ( нині – судді Одеського апеляційного суду), Верховного Суду ЧИСТИКА Андрія Олеговича, ВУС Світлани Миколаївни, ЄРЕМЕЙЧУКА Сергія Володимировича;

 

27)    Палька Олександра Анатолійовича стосовно суддів Верховного Суду БІЛИК Наталії Володимирівни, КРАВЧЕНКА Станіслава Івановича, ЄМЦЯ Олександра Петровича;

 

28)   Кучера Олександра Миколайовича стосовно судді Київського апеляційного суду РАТНІКОВОЇ Валентини Миколаївни;

 

29)   Алексенка Бориса Павловича стосовно суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду КРАВЧУКА Володимира Миколайовича, АНЦУПОВОЇ Тетяни Олександрівни, СТАРОДУБА Олександра Павловича;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)

 

30) Галєва Олега Миколайовича стосовно судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ЖИГУЛІНА Сергія Миколайовича;

 

31) Котюка Олександра Сергійовича стосовно суддів Житомирського апеляційного суду МІНІЧ Тетяни Іванівни, ПАВИЦЬКОЇ Тетяни Миколаївни, ТРОЯНОВСЬКОЇ Галини Сергіївни;

 

32) Оліярника Юрія Івановича стосовно суддів Львівського апеляційного суду ШАНДРИ Марти Миколаївни, СТРУС Лідії Богданівни;

 

33) Травинова Дмитра Олеговича стосовно суддів Одеського апеляційного суду КОПІЦИ Олега Володимировича, ДЖУЛАЯ Олександра Борисовича, ТОЛКАЧЕНКА Олександра Олександровича;

 

34) адвоката Правосудька Олександра Миколайовича в інтересах Тимощук Роми Романівни стосовно судді Галицького районного суду міста Львова МИСЬКО Христини Мирославівни;

 

35) Прокуратури Київської області стосовно судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області ПРИМАЧЕНКА Віктора Олексійовича;

 

36) Прокуратури Івано-Франківської області стосовно судді Рогатинського районного суду Івано-Франківської області ЛОШАК Оксани Олегівни;

 

37) Попсуй Наталії Володимирівни стосовно суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду АНЦУПОВОЇ Тетяни Олександрівни, КРАВЧУКА Володимира Миколайовича, СТАРОДУБА Олександра Павловича;

 

38)  Філона Миколи Івановича стосовно судді Ізюмського міськрайонного суду Харківської області ГЕРЦОВА Олександра Миколайовича;

 

39)  ТОВ «Шольц-Транс» стосовно судді Львівського окружного адміністративного суду ГУЛКЕВИЧ Ірени Зіновіївни;

 

40) Калагурка Юрія Степановича стосовно судді Вищого антикорупційного суду ВОРОНЬКА Володимира Дмитровича;

 

41) Каскеєвої Тетяни Миколаївни стосовно судді Києво-Святошинського районного суду Київської області КОВАЛЬЧУК Людмили Миколаївни;

 

42) ПАТ «Державний ощадний банк України» стосовно судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська АНТОНЮКА Олександра Андрійовича;

 

43) Прокуратури Кіровоградської області стосовно судді Ленінського районного суду міста Кіровограда МАЙДАННІКОВА Олексія Івановича;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Прудивус О.В.)

 

42) адвоката Зайця Андрія Вікторовича стосовно судді Солом’янського районного суду міста Києва СЕРГІЄНКО Ганни Леонідівни;

 

45) адвоката Бодні Івана Олександровича стосовно суддів Київського апеляційного суду МЕЛЬНИКА Володимира Васильовича, ЮРДИГИ Ольги Степанівни, СЛИВИ Юрія Михайловича;

 

46) Шульгіної Катерини Олегівни стосовно судді Голосіївського районного суду міста Києва ШКІРАЯ Миколи Івановича;

 

47) Національного антикорупційного бюро України стосовно судді Солом’янського районного суду міста Києва ВИШНЯКА Максима Володимировича;

 

48) Вожова Сергія Миколайовича стосовно судді Голосіївського районного суду міста Києва МИРОШНИЧЕНКО Оксани Володимирівни;

 

49) Варющенка Сергія Васильовича стосовно судді Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області СВИТКИ Сергія Леонідовича;

 

50) Макарова Костянтина Григоровича стосовно судді господарського суду Запорізької області НІКОЛАЄНКА Романа Анатолійовича;

 

51) Токарчука Володимира Мефодійовича стосовно судді суддів Сьомого апеляційного адміністративного суду БОРОВИЦЬКОГО Олександра Андрійовича, КУЗЬМИШИНА Віталія Миколайовича;

 

52) адвоката Фролової Олени Григорівни стосовно судді Деснянського районного суду міста Києва КЛОЧКО Інни Василівни;

 

53) Леньшиної Оксани Володимирівни, Черномаз Юлії Валентинівни стосовно суддів Ленінського районного суду міста Харкова ГРИМАЙЛО  Анжеліки Михайлівни, ПРОЦЕНКА Леоніда Григоровича, Харківського апеляційного суду ГРОШЕВОЇ Олени Юріївни;

 

54) Васюткевича Дмитра Володимировича стосовно судді Печерського районного суду міста Києва БАТРИН Олесі Василівни;

 

55) Горбаля Василя Михайловича стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ОСТАПЧУК Тетяни Володимирівни;

 

56) Слободянюка Андрія Леонідовича стосовно судді Тиврійського районного суду Вінницької області РАТУШНЯКА Ігоря Олександровича;

 

57) Блошиці Георгія Георгійовича стосовно судді Приморського районного суду міста Одеси БОЙЧУКА Андрія Юрійовича;

 

58) Приходько Тетяни Миколаївни стосовно суддів Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області ПУСТОВІТА  Олексія Григоровича, ЧОРНОГО Ігоря Ярославовича;

 

59) Глушко Наталії Валеріївни стосовно судді Солом’янського районного суду міста Києва  КОЗЛЕНКО Галини Олександрівн.

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

3.  Попередній розгляд дисциплінарних скарг:

 

1) Віленської Олени Романівни стосовно суддів Київського апеляційного суду БОЛОТОВА Євгена Володимировича, ЛАПЧЕВСЬКОЇ Олени Федорівни, РУБАН Світлани Михайлівни;

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Прудивус О.В.)

2) Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України громадської організації «Центр протидії корупції» стосовно суддів Малиновського районного суду міста Одеси ЧЕРЕВКА Сергія Павловича, КОРОЯ Віктора Дмитровича, ПЕРЕДЕРКА Дмитра Павловича;

 

3) Мироненко Олександри Володимирівни стосовно судді Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області КУЗНЕЦОВА Романа Олександровича.

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

4. Підтвердження дисциплінарних скарг:

 

1)    Воробйова Олега Костянтиновича стосовно судді Галицького районного суду  міста Львова РАДЧЕНКА Віталія Євгеновича.

 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

5. Різне.

 

 

Секретар Другої Дисциплінарної

палати Вищої ради правосуддя                         М.П. Худик